صفحه 6 از 317 نخستنخست 1234567891011121314151656106 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 51 تا 60 , از مجموع 3170

موضوع: مدت زمان بین فرستادن مدارک و دریافت فایل نامبر (کبک)

پیش فرض پاسخ : مدت زمان بین ارسال مدارک کبک و دریافت فایل نامبر

سلام

من دقیقا این مسئله را در چند پست در یک تاپیکی توضیح دادم

ولی دوستان عزیز این اعداد و ارقام که در یک پی دی اف که مربوط به دور نمای مهاجر پذیری ایالت کبک است و از سایت رسمی کبک قابل دانلود توضیح داده شده و واضح و روشن گفته این ارقام فقط تعداد بیانگر تعداد ویزاهایی است که دولت کبک در سال می تواند به مهاجرین بده که مثلا ظرفیت 2009-10 حدودا 30 هزار نفر برای سهمیه آسیا بوده که برای 2011 به حدود 40 هزار نفر افزایش پیدا کرده.

پس شما اگر هر وقت بفرستید رد یا قبولی شما بستگی به سهمیه اون سال نداره و فقط اگر سهمیه هر سال بیشتر باشه پروسه سریعتر انجام میشه. و مثلا ممکن است کلی از افرادی که از سال پیش منتظر نامه مدیکال و ویزا هستند در سال جدید برن ویزا بگیرن.

لطفا از حدس و گمان جدا بپرهیزید و فقط و دقیقا اون چیزی که از سایت رسمی یا منابع معتبر می دونید نقل کنید که باعث تشویش نشه که مثلا الان اگر بفرستم سهمیه تموم شده منو رد می کنن و رد یا قبولی بستگی به شرایط شما و مخصوصا زبان فرانسه داره که خود من فرانسه 12 برای خودم در نظر گرفتم.

متاسفانه مطالب بالا فقط در سایت دولت کبک به فرانسه هست. و در اون جدولی وجود دارد که سهمیه همه شاخه ها اعم از مهاجر کار آفرین سرمایه گذار و پناهنده هم درون ذکر شده و دقیقا سهمیه هر منطقه که ما در سهمیه آسیا قرار می گیریم.

موفق باشید. (فرانسه بخونید )

نقل قول نوشته اصلی توسط کامران نمایش پست ها
    سلام
    در مورد سخت گیری آفیسرها با توجه به مطلبی که گفتید
    این طور میشه نتیجه گرفت که اگر فرضا" 100 هزار نفر در یکسال درخواست داده باشند و 40 هزار نفر پذیرش شده باشند همه افراد که در ماه های آخر فایل نامبر باز کرده اند (مثلا بقیه 75 هزار نفر) باید حتما رد بشند ؟؟؟
    یا اینکه نه و این عدد 45 هزار نفر مربوط به میزان پذیرش یعنی میزان قبولی در سال است و اگه سهمیه در یک سال پر شد خوب طبیعتا" بقیه افراد در سهمیه سال بعد قرار خواهند گرفت و طبق روال مدارکشون در سال بعد بررسی میشه و ربطی به تاریخ فایل نامبرشون نداره
    سهمیه سال 2010 هم بعد از پایان سال میلادی به پایان میرسه و بعد از آن تمامی افرادی که پذیرش میشند مربوط به سهمیه سال 2011 میباشند و ربطی به تاریخ فایل نامبر آنها که در سال 2010 است نداره
    اگه اشتباه میگم دوستان لطف کنند و اصلاح بفرمایند

پیش فرض پاسخ : مهاجرت به كبك- مدت زمان بین ارسال مدارک و دریافت فایل نامبر

نقل قول نوشته اصلی توسط mahsa.mim نمایش پست ها
    مدارك من 23 سپتامبر رسيده بود سفارت و امروز فايل نامبرم را از طريق پست گرفتم.
    آیا پیگیری ایمیلی یا فکسی هم کرده بودید؟ آیا قبل از رسیدن فایل نامبرتون جوابی داده بدودن؟

سلام آقای افشین
    میشه من رو راهنمایی کنید.
    یه مشکلی پیش اومده. من همین الان متوجه شدم که شماره کارت برادرم که در کاناداست و میخواستم با اون پرداخت کنم عوض شده. حالا چی کار کنم؟ مدارکم 21 سپتامبر به دستشون رسیده. فرم payment جدید تهیه کنم و فکس کنم براشون یا پست کنم؟ یا باید دوباره همه مدارک روبفرستم.
    خواهش می کنم هر چه زودتر منو راهنمایی کنید. من خیلی نگرانم.

Member
    رشته و دانشگاه
    ریاضی کاربردی

نقل قول نوشته اصلی توسط monahedayati نمایش پست ها
    آقا یکی از دوستان نوشته اگه دو ماه از تاریخ برداشت کریدت کارتتون گذشت و فایل نامبر نیومد فکس بزنید. اگه 2 ماه گذشت و اصلاً از کردیت کارتم برداشت نشد چی؟ من 28 سپتامبر مدارکم رسیده. الان 54 روز شده ولی از کردیتم پولی برداشت نشده.
    دوستان من هم این سوال برام پیش اومده،در این شرایط باید به سفارت ایمیل بزنیم؟تو جواب ایمیل هدی که سفارت زده اونجوری که من متوجه شدم نوشته که اگر تاریخ ارسال مدارک بیشتر از 6 ماه قبل از تاریخ 24 سپتامبر هست و شما نامه تایید باز کردن فایل را دریافت نکردید،تماس بگیرید.(البته نمیدونم درست متوجه شدم یا نه) حالا به نظرتون این قضیه مربوط می شه به کسانی که براشون فایل نامبر صادر شده و نامشون را دریافت نکردن، یا کسانی که هنوز براشون فایل نامبری صادر نشده.
    یک سوال دیگه،اگر پرونده کسی رو بررسی کردن و مورد قبول نبود،آیا بهش اطلاع می دهندیا نه؟
    ممنون

Member mahsa.mim آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    مهندسي كامپيوتر. دانشگاه آزاد تهران

نقل قول نوشته اصلی توسط Vers Canada نمایش پست ها
    آیا پیگیری ایمیلی یا فکسی هم کرده بودید؟ آیا قبل از رسیدن فایل نامبرتون جوابی داده بدودن؟
    خير من هيچ پيگيري نكرده بودم ميدونستم كه تا حدود دو ماه ممكنه طول بكشه و زمان عادي پروسه دريافت فايل نامبر همينه .هيچ جوابي هم دريافت نكرده بودم فقط مداركمو با آرامكس ارسال كردم و توي سايت آرامكس چك كردم كي تحويل سفارت شده و بعد منتظر شدم تا فايل نامبر با پست رسيد.
    ارسال مدارك: 21 سپتامبر 2010 (آرامكس) /// دريافت مدارك توسط سفارت: 23 سپتامبر 2010 /// صدور فايل نامبر: 4 نوامبر 2010 (ماني اردر) /// دريافت فايل نامبر توسط پست: 28 نوامبر 2010 /// ایمیل انتظار مصاحبه: 16 جولای 2012/// تاریخ مصاحبه و دریافت سی اس کیو : 19 اپریل 2013 /// فایل نامبر فدرال 27 اوت 2013

Member mehr39 آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    پرستاري

نقل قول نوشته اصلی توسط hoda-56 نمایش پست ها
    سلام آقای افشین
    میشه من رو راهنمایی کنید.
    یه مشکلی پیش اومده. من همین الان متوجه شدم که شماره کارت برادرم که در کاناداست و میخواستم با اون پرداخت کنم عوض شده. حالا چی کار کنم؟ مدارکم 21 سپتامبر به دستشون رسیده. فرم payment جدید تهیه کنم و فکس کنم براشون یا پست کنم؟ یا باید دوباره همه مدارک روبفرستم.
    خواهش می کنم هر چه زودتر منو راهنمایی کنید. من خیلی نگرانم.
    سلام دوست عزيز
    معمولا هنگامي كه نتوانند از كرديت برداشت كنند با ايميل اطلاع مي دهند با توجه به اينكه ايميل عدم برداشت يكي از دوستاني ( كه 26 سپتامبر مداركش به سفارت رسيده) چند روز پيش آمده بود لذا بايستي براي شما هم چنين ايميلي بيايد كه در آن ايميل فرصت 90 روزه اي به شما مي دهند تا مجددا پرداختتان را انجام بدهيد (البته ممكن است فايل نامبر را هم برايتان صادر كنند)
    آيا شما از طريق برادرتان، متوجه عوض شدن كرديت شديد؟
    ارسال مدارک برای کبک: 5/10/2010 > مصاحبه=11/4/2011 > فایل فدرال=12/4/2011 > ایمیل مدیکال=10/11/2011 > پاس ریکوئست=18/12/2011 > ويزا=20/12/2011 > ساکن مونترال از فوریه 2012 تا کنون

Member
    رشته و دانشگاه
    ریاضی کاربردی

نقل قول نوشته اصلی توسط mahsa.mim نمایش پست ها
    خير من هيچ پيگيري نكرده بودم ميدونستم كه تا حدود دو ماه ممكنه طول بكشه و زمان عادي پروسه دريافت فايل نامبر همينه .هيچ جوابي هم دريافت نكرده بودم فقط مداركمو با آرامكس ارسال كردم و توي سايت آرامكس چك كردم كي تحويل سفارت شده و بعد منتظر شدم تا فايل نامبر با پست رسيد.
    شما هزینه را با کارت پرداخت کردید؟ اگر آره، کی از حسابتون پول کم شد.
    ممنون

سلام.
    من فكر ميكنم ايميل هم برام زدن ولي چون در spam ها بوده اشتباها" پاك كردم. من الان از طريق برادرم متوجه شدم. ولي به چه طريق براشون فرم payment را ارسال كنم؟ ايميل يا فكس يا پست؟ بعد آيا لازمه كه يك نامه هم بهش پيوست كنم و توضيح بدم يا مشخصه؟
    خيلي ممنون.

Member mahsa.mim آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    مهندسي كامپيوتر. دانشگاه آزاد تهران

نقل قول نوشته اصلی توسط najafi1977 نمایش پست ها
    شما هزینه را با کارت پرداخت کردید؟ اگر آره، کی از حسابتون پول کم شد.
    ممنون
    من با ماني اردر پرداخت كردم اگر شما با كرديت پرداخت كرديد احتمال داره بيشتر طول بكشه . مدارك شما كي رسيده سفارت؟ تا جايي كه من ميدونم هنوز از حساب بچه هاي 23 سپتامبر پول كسر نشده.
    ارسال مدارك: 21 سپتامبر 2010 (آرامكس) /// دريافت مدارك توسط سفارت: 23 سپتامبر 2010 /// صدور فايل نامبر: 4 نوامبر 2010 (ماني اردر) /// دريافت فايل نامبر توسط پست: 28 نوامبر 2010 /// ایمیل انتظار مصاحبه: 16 جولای 2012/// تاریخ مصاحبه و دریافت سی اس کیو : 19 اپریل 2013 /// فایل نامبر فدرال 27 اوت 2013

ApplyAbroad Hero
    رشته و دانشگاه
    Ingenieur Chimiste

نقل قول نوشته اصلی توسط hoda-56 نمایش پست ها
    سلام.
    من فكر ميكنم ايميل هم برام زدن ولي چون در spam ها بوده اشتباها" پاك كردم. من الان از طريق برادرم متوجه شدم. ولي به چه طريق براشون فرم payment را ارسال كنم؟ ايميل يا فكس يا پست؟ بعد آيا لازمه كه يك نامه هم بهش پيوست كنم و توضيح بدم يا مشخصه؟
    خيلي ممنون.
    موضوع خیلی مهمه من اگر جای شما بودم هم ایمیل میکردم هم فکس می زدم و هم با پست می فرستادم جای درنگ نیست
    QFN:01-Mar-2010,CSQ&FFN:12-Oct-2010Medical:23-Aug-2013,Upload:15-Sep-2013,Pass Request:26-June-2014

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)