صفحه 7 از 317 نخستنخست 123456789101112131415161757107 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 61 تا 70 , از مجموع 3170

موضوع: مدت زمان بین فرستادن مدارک و دریافت فایل نامبر (کبک)

Member
    رشته و دانشگاه
    ریاضی کاربردی

Unhappy پاسخ : مهاجرت به كبك- مدت زمان بین ارسال مدارک و دریافت فایل نامبر

نقل قول نوشته اصلی توسط mahsa.mim نمایش پست ها
    من با ماني اردر پرداخت كردم اگر شما با كرديت پرداخت كرديد احتمال داره بيشتر طول بكشه . مدارك شما كي رسيده سفارت؟ تا جايي كه من ميدونم هنوز از حساب بچه هاي 23 سپتامبر پول كسر نشده.
    مهسا جان،من با کردیت دوستم که مالزی هست پرداخت کردم، و مدارکم هم 11 اکتبر رسیده سفارت، ولی خیلی نگرانم،چون کردیت دوستم انقضاءاش آخر دسامبر 2010 هست و نمیدونم تا اون موقع برام فایل نامبر صادر میشه یا نه؟

Member mahsa.mim آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    مهندسي كامپيوتر. دانشگاه آزاد تهران

پیش فرض پاسخ : مهاجرت به كبك- مدت زمان بین ارسال مدارک و دریافت فایل نامبر

نقل قول نوشته اصلی توسط najafi1977 نمایش پست ها
    مهسا جان،من با کردیت دوستم که مالزی هست پرداخت کردم، و مدارکم هم 11 اکتبر رسیده سفارت، ولی خیلی نگرانم،چون کردیت دوستم انقضاءاش آخر دسامبر 2010 هست و نمیدونم تا اون موقع برام فایل نامبر صادر میشه یا نه؟
    به نظرم با مديراي فروم مشورت كنيد شايد بهتر باشه كه به سفارت فكس بزنيد و ازشون كسب تكليف كنيد. در هر حال نگران نباشيد اين چيزا براي خيلي ها پيش مياد و راه حل داره.
    ارسال مدارك: 21 سپتامبر 2010 (آرامكس) /// دريافت مدارك توسط سفارت: 23 سپتامبر 2010 /// صدور فايل نامبر: 4 نوامبر 2010 (ماني اردر) /// دريافت فايل نامبر توسط پست: 28 نوامبر 2010 /// ایمیل انتظار مصاحبه: 16 جولای 2012/// تاریخ مصاحبه و دریافت سی اس کیو : 19 اپریل 2013 /// فایل نامبر فدرال 27 اوت 2013

ApplyAbroad Hero
    رشته و دانشگاه
    Ingenieur Chimiste

نقل قول نوشته اصلی توسط mahsa.mim نمایش پست ها
    به نظرم با مديراي فروم مشورت كنيد شايد بهتر باشه كه به سفارت فكس بزنيد و ازشون كسب تكليف كنيد. در هر حال نگران نباشيد اين چيزا براي خيلي ها پيش مياد و راه حل داره.
    از 11 اکتبر تا آخر دسامبر می شه حدود ... 80 روز فکر کنم که دیگه تا اون موقع فایل نامبرتون صادر بشه زیاد نگران نباشید
    QFN:01-Mar-2010,CSQ&FFN:12-Oct-2010Medical:23-Aug-2013,Upload:15-Sep-2013,Pass Request:26-June-2014

Member
    رشته و دانشگاه
    M.Sc. of Computer Engineering

نقل قول نوشته اصلی توسط khamoushi نمایش پست ها
    سلام دوستان
    امروز فایل نامبرم از طریق فاکس به دستم رسید
    لطفا دوستان ديگه هم اطلاع بدن كه فايل نامبرشون رو به چه طريقي دريافت كردن؟
    و به خصوص اينكه براي چند نفر با فاكس ارسال شده
    ممنونم

Member
    رشته و دانشگاه
    M.Sc. of Computer Engineering

نقل قول نوشته اصلی توسط khamoushi نمایش پست ها
    سلام دوستان
    امروز فایل نامبرم از طریق فاکس به دستم رسید
    لطفا دوستان ديگه هم كه جديدا فايل نامبر دريافت مي كنن توضيح بدن كه به چه طريقي براشون ارسال شده
    ممنونم

ApplyAbroad Hero
    رشته و دانشگاه
    Ingenieur Chimiste

نقل قول نوشته اصلی توسط farnoush1689 نمایش پست ها
    لطفا دوستان ديگه هم كه جديدا فايل نامبر دريافت مي كنن توضيح بدن كه به چه طريقي براشون ارسال شده
    ممنونم
    این دوستمون تو اوت فرستاده تازه فایل نامبرشو گرفته و علاوه بر اون فقط کسایی که از طریق فکس پیگیری کنند و شماره فکس بدن از طریق فکس دریافت می کنن تازه اونهم وقتی که بر اساس نوبت فایل نامبرشون صادر شده باشه
    QFN:01-Mar-2010,CSQ&FFN:12-Oct-2010Medical:23-Aug-2013,Upload:15-Sep-2013,Pass Request:26-June-2014

نقل قول نوشته اصلی توسط Farid R نمایش پست ها
    سلام

تو امضای یکی از دوستان نوشته بود تاریخ دریافت هزینه (مانی اردر) : 13 اکتبر 2010
    می خواستم بدونم چطور میشه پرداختی های بوسیله مانی اردر رو چک کرد که برداشتن یا نه و اگه برداشتن کی بوده؟

ممنونم.
    سلام
    دوست عزیز نقد شدن مانی اردر یا بانک درفت را نمی توان چک کرد فقط برداشت از کارت قابل چک کردن است اون هم بوسیله چک کردن حساب بانکی که مربوط به کارت شماست

ApplyAbroad Veteran
    shahabkh آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    مديريت ساخت - عمران دانشگاه تهران

نقل قول نوشته اصلی توسط کامران نمایش پست ها
    سلام
    دوست عزیز نقد شدن مانی اردر یا بانک درفت را نمی توان چک کرد فقط برداشت از کارت قابل چک کردن است اون هم بوسیله چک کردن حساب بانکی که مربوط به کارت شماست
    دوست عزيز

از شما خواهش مي کنم اطلاع رساني غلط نکنيد. تاريخ نقد شدن ماني اردر رو مي شه از طريق تماس با بانکي که اون رو صادر کرده و درخواست تاريخ نقد شدن از طريق شماره ماني اردر امکان پذير هستش.

موفق باشيد.
    درد من حصار برکه نيست، درد من زيستن با ماهياني است که فکر دريا به ذهنشان خطور نکرده است.

نقل قول نوشته اصلی توسط shahabkh نمایش پست ها
    دوست عزيز

از شما خواهش مي کنم اطلاع رساني غلط نکنيد. تاريخ نقد شدن ماني اردر رو مي شه از طريق تماس با بانکي که اون رو صادر کرده و درخواست تاريخ نقد شدن از طريق شماره ماني اردر امکان پذير هستش.

موفق باشيد.
    بله shahabkh جان این کار شدنی ولی نه به این سادگی که با یک ایمیل یا یک تماس تلفنی جواب بدهند (بله این روال که میفرمایید در همین بانک های ایران هم قابل پی گیری است ولی نه با یک تماس ساده )
    منظور من از چک کردن روال ساده ایست که هر کسی بتونه به راحتی انجام بده مثل چک کردن حساب و ...
    برای نمونه من دو بانک درفت از رویال بانک تورنتو در سال 2009 و 2010 برای فدرال داشته ام که برای پی گیری از سرنوشت یکی و نقد کردن مجدد دیگری بالاخره بعد از حضور در بانک توسط شخص گیرنده چندین هفته است که بانک داره استعلام میکنه البته یکی از اونا را بعد از دو هفته تونستیم جواب بگیریم (چون این بررسی ها ربط پیدا میکنه به تاریخ بانک درفت و خیلی مسائل اداری دیگه ....)
    بله اگه کسی بعد از یک روال طولانی هیچ نامه و یا ایمیلی به دستش نرسید میتونه برای چک کردن مانی اردر با بانک هم تماس بگیره . حتی اگه مانی اردر شما گم هم بشه میتونید اونا پیگیری و حتی دوباره نقدش کنید
    راه های فراوانی وجود داره ولی برای این مرحله خیلی سریع به نظر نمیرسه و به نظرم لازم هم نیست و راستش در فروم مهاجرت از طریق فدرال و فروم مهاجرت به کبک یادم نمی آید دوستان برای چک کردن مانی اردر در مرحله ابتدایی این کار را کرده باشند (تجربه شخصی من هم با رویال بانک تورنتو موفق نبود)
    حالا shahabkh جان اگه با توجه به تجربه بیشتر شما روالی وجود داره که دوستان میتونند به راحتی و بدون درگیری در پروسه طولانی بانک . نقد شدن مانی اردرشون را با یک تماس ساده تلفنی یا ایمیل چک کنند دوستان را راهنمایی کنید تا تاریخ نقد شدن مانی اردرشان را چک کنند و در فروم نتیجه را اعلام کنند تا از این به بعد دوستان تاریخ نقد شدن مانی اردرشون را هم قبل از دریافت فایل نامبر بدونند و کمتر استرس داشته باشند
    ویرایش توسط کامران : November 27th, 2010 در ساعت 10:25 AM

ApplyAbroad Veteran
    shahabkh آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    مديريت ساخت - عمران دانشگاه تهران

کامران عزيز

به موضوع زير و پست 288 مراجعه کنيد نمونه عيني از TD بانک توسط يکي از اعضاي محترم فروم به اسم Mahhdy ظرف يکي دو روز انجام شده است.

http://www.applyabroad.org/forum/sho...ق-FSW/page29
    درد من حصار برکه نيست، درد من زيستن با ماهياني است که فکر دريا به ذهنشان خطور نکرده است.

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)