نمایش نتیجه های نظرسنجی ها: چقدر مفید بود

رأی دهندگان
4. شما نمی توانید در این نظرسنجی رای دهید.
  • کم

1 25.00%
  • متوسط

1 25.00%
  • زیاد

2 50.00%
صفحه 91 از 98 نخستنخست ... 41818283848586878889909192939495969798 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 901 تا 910 , از مجموع 974

موضوع: تبدیل معدل از مقیاس 20 به 4

Member MortezaBermoda آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    ACCOUNTING - University of Tehran

پیش فرض پاسخ : تبدیل معدل از مقیاس 20 به 4

نقل قول نوشته اصلی توسط iman7 نمایش پست ها
    سلام
    لطفا منبع اینکه برای ارشد متفاوت هست رو اعلام بفرمائید. همونطور که خودتون گفتید توی وبسایت wes نیست.
    درود ایمان جان
    من از طریق کارنامه ی یکی از دوستان که به صورت رسمی از این موسسه تبدیل کرده بود برداشتم.( جدول محاسبه اش رو گذاشته بودن توی تبدیل رسمیشون)
    واجب: معدل، TOEFL/IELTS ،GRE/GMAT مستحب: مقاله، سابقه کار، انتشار کتاب، رکمندیشن عالی مکروه: نبود تناسب بین عوامل (مثلا بالا بودن تعداد مقالات ولی پایین بودن نمره تافل) مباح: داشتن سوابق و انتشارات غیر مرتبط
    خواستن + برنامه ریزی = توانستن

ApplyAbroad Veteran
    Fairymaid آواتار ها

نقل قول نوشته اصلی توسط iman7 نمایش پست ها
    سلام
    لطفا منبع اینکه برای ارشد متفاوت هست رو اعلام بفرمائید. همونطور که خودتون گفتید توی وبسایت wes نیست.
    پست بعدی گذاشتن #898

یه استاد به من اینجور جواب داده. میشه راهنمایی کنین لطفا:

So, please get me the academic transcripts which has 4.3 GPA or at least converted or conversion equation. Then, we can see the eligibility for the scholarship.

Member DrABP آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    PhD Student & Reseach Assistant @ Utah State University - Structural Engineering

سلام. دوستان من ترم اول ارشد یه درس سه واحدی اصلی رو به دلایلی افتادم و سال بعدش همون درس رو با 17.5 پاس کردم. الان برای این تبدیل معدل، هر دو رو باید وارد کنم یا نمره پاس شده رو ؟

سوال دومم هم اینه که تو دانشگاه از چند نفر شنیدم نمره پایان نامه رو نباید به حساب آورد و معدل فقط شامل دروسی که گذروندین هست. البته به عقل خودم حرف بی اساسی هست، چون به هر حال 6 واحد بوده که گذروندیمش دیگه.

ApplyAbroad Veteran
    Fairymaid آواتار ها

نقل قول نوشته اصلی توسط DrABP نمایش پست ها
    سلام. دوستان من ترم اول ارشد یه درس سه واحدی اصلی رو به دلایلی افتادم و سال بعدش همون درس رو با 17.5 پاس کردم. الان برای این تبدیل معدل، هر دو رو باید وارد کنم یا نمره پاس شده رو ؟

سوال دومم هم اینه که تو دانشگاه از چند نفر شنیدم نمره پایان نامه رو نباید به حساب آورد و معدل فقط شامل دروسی که گذروندین هست. البته به عقل خودم حرف بی اساسی هست، چون به هر حال 6 واحد بوده که گذروندیمش دیگه.
    قسمت اول سوالت: ضد و نقیض زیاده، بعضی ها تو همین تاپیک گفتن دروس افتاده حساب نمیشه، بعضیها گفتن حساب می شه
    قسمت دوم سوالت: حرف عقلت رو قبول کن. نمره پایان نامه حساب می شه، برا من که حساب شد.

دوستان GPA معدل کارشناسیه یا کارشناسی ارشد؟

دوستان معدل من 17.23 برای تبدیلش به 0-10 باید چه کار کنم 10 بالاترین نمرست بررای اسپانیاا میخوام 17 میسه 7؟

Moderator
    nimaK آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    UW-Madison / Ph.D. French Literature

نقل قول نوشته اصلی توسط vocologist نمایش پست ها
    دوستان GPA معدل کارشناسیه یا کارشناسی ارشد؟
    دوست گرامي G.P.A خودش معدل خالص هست و بنابراين در اين مورد شما، ما دو تا معدل داريم يكي برا ليسانس يكي برا ارشد !
    ديشب كه نمي دانستم به كدام دردم،گريه كنم،كلي خنديدم!(صادق هدايت)

Moderator
    nimaK آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    UW-Madison / Ph.D. French Literature

نقل قول نوشته اصلی توسط artimina نمایش پست ها
    دوستان معدل من 17.23 برای تبدیلش به 0-10 باید چه کار کنم 10 بالاترین نمرست بررای اسپانیاا میخوام 17 میسه 7؟
    دوست گرامي ضمن عرض درود خدمت شما !

1. از اين لينك نمراتتون رو بزنين و طبق سيستم ميانگين بگيرين.

2. از جدول زير استفاده بفرماييد.

Grade in Spanish Academic Records Definition 10-points grading scale Definition Estimated percentage Estimated ECTS Grade
    4 Matrícula de Honor 10 Topper in Class or Subject 95 to 100% A+
    3 Sobresaliente 9 90% Contents assumed 90 to 95% A
    2 Notable 7 70% Contents assumed 70 to 89.9% B
    1 Aprobado 6 60% Contents assumed 60 to 69.9% C
    1 Aprobado 5.5 55% Contents assumed 55 to 59.9% D
    1 Aprobado 5 50% Contents assumed 50 to 54.9% E
    Suspenso Less than 50% contents assumed (60% in many cases) 49% or below FX-F

موفق باشيد.

Junior Member blacklily1986 آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    nanochem

سلام....من دیشب بیشتر صفحات این تاپیک رو خوندم و واقعا گیج شدم، برای اینکه درک بهتری از معدل و نمرات خودم در مقیاس 4 داشته باشم تا بهتر دانشگاه ها رو انتخاب کنم، فکر کنم لازم باشه بتونم تقریبی این محاسبه رو انجام بدم، ولی هر قسمتی یه چیزی نوشته، خوب من سوالاتم رو سعی میکنم واضح بپرسم و لطفا اگر از دوستان کسی تجربه کافی داره راهنمایی کنه:1- ایا نمرات درس های عمومی با همون ضریبی که در کارنامه هستن باید محاسبه بشن، مثلا در کارنامه ضریب 2 دارن، همون رو باید در قسمت credit برای محاسبه gpa در سایت wes بنویسیم؟(چون دیدم یکی دو نفر اشاره کرده بودن که ضریب شاید صفر لحاظ میشه!!)و ایا کلا دروس عمومی مورد محاسبه قرار میگیرن؟2- برای درسی که نمره کمتر از 12 شده( مثلا نمره فیزیک پایه من 11 شده ، و توی کارنامه 4 واحد هست) باید همون تعداد واحدی که توی کارنامه هست نوشته بشه برای محاسبه ؟؟ یه ادرس مربوط به wes رو یکی از دوستان در صفحات اول گذاشتن که با گویا با توجه به نمره ضریب فرق میکنه و شاید باید ضریب دیگه ایی نوشته بشه( و نوشتن که برای درسی که کمتر از 12 باشه ضریب 1 در نظر گرفته میشه) ایا این روش درسته و یا ضریب اصلی خود درس نوشته میشه؟؟....ممنون

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)