نمایش نتیجه های نظرسنجی ها: چقدر مفید بود

رأی دهندگان
4. شما نمی توانید در این نظرسنجی رای دهید.
  • کم

1 25.00%
  • متوسط

1 25.00%
  • زیاد

2 50.00%
صفحه 89 از 98 نخستنخست ... 397980818283848586878889909192939495969798 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 881 تا 890 , از مجموع 974

موضوع: تبدیل معدل از مقیاس 20 به 4

Member MortezaBermoda آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    ACCOUNTING - University of Tehran

پیش فرض پاسخ : تبدیل معدل از مقیاس 20 به 4

درود دوستان.
    برای بار هزارم هست که میگم معدل تبدیل شده وارد نکنید. (اینطوری به نظر مطلوب تر میاد و کارایی بالاتر خواهد بود چون معدل 16 نمیتونه 4 باشه یا حتی 17 هم ممکنه 4 نشه چون قراره تک تک نمرات بررسی بشه برا معدل ولی اگه از 20 وارد کنید به نظر بهتر هست).
    تبدیل کارشناسی و کارشناسی ارشد با هم فرق می کنن. ارشد از 17 به بالا نمره A هست و فرمولای مخصوص به خودش.

سلام دوستان من یه اشتبه بزرگ کردم و معدلمو همینطوری تبدیل کردم و تو پر کردن اپلیکیشنام استفاده کردم اما الان که از فایل های موجود در تاپیک مثلا مقیاس wes استفاده میکنم معدلم خیلی بالاتر میشه بنظرتون چکار باید بکنم.
    شما هم ایمیل بدید به واحد پذیرش که همچین مشکلی پیش اومد. تا تغییر بدند.

برای تبدیل به این لینک برید.
    ویرایش توسط MortezaBermoda : January 13th, 2016 در ساعت 10:42 PM
    واجب: معدل، TOEFL/IELTS ،GRE/GMAT مستحب: مقاله، سابقه کار، انتشار کتاب، رکمندیشن عالی مکروه: نبود تناسب بین عوامل (مثلا بالا بودن تعداد مقالات ولی پایین بودن نمره تافل) مباح: داشتن سوابق و انتشارات غیر مرتبط
    خواستن + برنامه ریزی = توانستن

Member MortezaBermoda آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    ACCOUNTING - University of Tehran

نقل قول نوشته اصلی توسط afaaagh نمایش پست ها
    ممنون از جوابتون ولی مشکل من اینه که تو همه این جدول هایی که من دیدم فقط A و B و C اینا بود B+ مثلا نمیدونم میشه چه نمره ای.
    درود.
    ببین دوست عزیز. این جدولی که شما گذاشتید برای اونایی هست که دانشگاهشون A+ یا A- نمره میدادن و اصلا شامل ما نمیشه.

نقل قول نوشته اصلی توسط worldapril نمایش پست ها
    سلام.آفاق به نظرم مشکلی نیست.بالا اومده فقط دو شیوه نمره دهی رو اعلام کرده. راستیه فکر می کنم برای چین و اون طرفا باشه و چپ هم که همون wes هست. شما با wes حساب کن مثلا معدلت می شه 3.8. بعد برای اون جا بفرست 19/20 ، 3.8 و -A. البته نظر منه!!!
    دوست گرامی. هیچ وقت معدل کلی A یا B نمی خوننش. معدل باید عدد باشه نه حرف.

بدرود
    واجب: معدل، TOEFL/IELTS ،GRE/GMAT مستحب: مقاله، سابقه کار، انتشار کتاب، رکمندیشن عالی مکروه: نبود تناسب بین عوامل (مثلا بالا بودن تعداد مقالات ولی پایین بودن نمره تافل) مباح: داشتن سوابق و انتشارات غیر مرتبط
    خواستن + برنامه ریزی = توانستن

Junior Member

برای دبیرستان به چه صورت هست محاسبش؟

Junior Member

با سلام و خسته نباشید
    دوستان کسی می داند فرق Course-by- Course در ارزیابی مدرک با CPA Board Evaluation در WES چیست؟

سلام
    نمرات افتاده هم باید در معدل گیری سیستم 4 حساب کنیم ؟
    معدل دو سال آخر من بدون حساب افتاده ها میشه 3.29 ( با فایل اکسل پست یک محاسبه کردم)
    ولی با حساب دروس افتاده 2.97 (با این لینک محاسبه کردم http://www.foreigncredits.com/Resources/GPA-Calculator/)

برای دانشگاه های کانادا اکثرا نوشته دو سال آخر بالای 3 حالا کدومش حساب میشه ؟

Junior Member

سلام gpa ارشد بنده 3.59. میشه A یا -A?

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    Master climatology

دوستان تکلیف این دروس پیش نیاز دانشگاه آزاد تو کارشناسی و ارشد جیه؟؟؟
    البته تو کارشناسی دروس پیش نیاز تو معدل حساب میشه.ولی تو ارشد باید حداقل ۱۲ بگیری ولی تو کل معدل حساب نمیشه.
    حالا واسه کسی که دکترا میخاد اپلای کنه باید نمرات این دروس پیش نیاز و تو ترجمه بیاره و اینکه اگه تو ترجمه آورد باید نمره آون دروس پیش نیاز ارشد و هم تو تبدیل معدل از ۲۰ به ۴ انجام بده یا نه؟؟؟
    چون من تو ۱۲ واحد دروس پیش نیاز فقط تو یکیش که درس سه واحدی بود شدم ۱۵/۷۵.یکی دیگه ۱۶ و ۱۹ و ۲۰ که هر کدوم درس سه واحدی بودن.ممنون میشن یکی از دوستان بابت این سوالات من بنده رو راهنمایی کنن.البته معدل کارشناسی ۱۵/۷۲هست که معدل دو سال اخرم بالای ۱۶/۵۰هست

Member
    رشته و دانشگاه
    Electrical Engineering

نقل قول نوشته اصلی توسط mohamadR9 نمایش پست ها
    سلام
    نمرات افتاده هم باید در معدل گیری سیستم 4 حساب کنیم ؟
    معدل دو سال آخر من بدون حساب افتاده ها میشه 3.29 ( با فایل اکسل پست یک محاسبه کردم)
    ولی با حساب دروس افتاده 2.97 (با این لینک محاسبه کردم http://www.foreigncredits.com/Resources/GPA-Calculator/)

برای دانشگاه های کانادا اکثرا نوشته دو سال آخر بالای 3 حالا کدومش حساب میشه ؟
    من تجربه تبدیل با WES رو دارم. تو این تبدیل دروس اقتاده تو معدل حساب نمیشه. من به خاطر 5 صدم معدل مدارکم رو فرستادم به WES. معدل شما اگر با این سیستم حساب بشه 3 دهم به نفعتون هست. من پیشنهاد میکنم از WES استفاده کنید. با این شرایط می ارزه.
    موفق باشید

Junior Member

سلام برای کشورهای آسیایی مثل کره جنوبی باید تقسیم بر 5 کرد یا wes؟ راهنمایی که خوندم نوشته بود حتما تبدیل کنید ولی نگفت به چه روشی.

ApplyAbroad Veteran
    Fairymaid آواتار ها

نقل قول نوشته اصلی توسط azam000 نمایش پست ها
    سلام برای کشورهای آسیایی مثل کره جنوبی باید تقسیم بر 5 کرد یا wes؟ راهنمایی که خوندم نوشته بود حتما تبدیل کنید ولی نگفت به چه روشی.
    از خود گروه و دانشکدتون بپرسین

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)