صفحه 1 از 2 12 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 1 تا 10 , از مجموع 15

موضوع: دو تا رشته با هم؟

Junior Member

پیش فرض دو تا رشته با هم؟

دوستان کسی میدونه که آیا میشه دو تا رشته رو با هم apply کرد یا نه؟ منظورم مثلاً یک رشته مهندسی و یک رشته هنری مثل موسیقی هستش،اصلاً آیا میشه دو تا رشته رو در کنار هم توی یک دانشگاه امریکایی یا کانادایی خوند یا عین تو ایران فقط یک رشته رو اجازه داری بخونی

پیش فرض پاسخ : دو تا رشته با هم؟

بسته به دانشگاه و رشته داره, ولی معمولا میشه.
    کاری که باید بکنین اینه که واسه یکی از رشته ها اقدام کنین و از طریق اون i20 و ویزا بگیرین و بیاین. وقتی رفتین دانشگاه از Graduate Office دانشگاه یا استادتون بخواین که بهتون بگه چی کار باید بکنین.
    لطفا قوانین فروم رو بخونید و با رعایت اونها در بهبود کیفیت فروم سهیم باشید.

Junior Member

با سلام خدمت دوستان
    من این سوال رو دارم که آیا در آمریکا می توان دو زشته را همزمان خوند ؟ (در یک دانشگاه)

سلام
    تا جایی که من اطلاع دارم در دوره لیسانس می تونید major و minor داشته باشید. اما من ندیدم در مقاطع بالاتر دو رشته رو همزمان بخونند.
    من آن خاكستر سردم كه در من شعله هم عصيان هاست
    من آن پروانه آرامم كه در من فرياد همه طوفان هاست
    من آن مجنون سردم كه در من آتش ليلي است

ApplyAbroad Champion

رشته و دانشگاه
    Telecommunication

نقل قول نوشته اصلی توسط medehghan
    با سلام خدمت دوستان
    من این سوال رو دارم که آیا در آمریکا می توان دو زشته را همزمان خوند ؟ (در یک دانشگاه)
    ارسال شما را با تاپیکی که قبلا وجود داشت ترکیب کردم. لطفا قبل از ایجاد تاپیک جدید جستجو کنید.

ApplyAbroad Champion

رشته و دانشگاه
    Stanford, Mechanical Eng

با سلام خدمت دوستان
    بله شما میتونین ۲تا رشته بخونین یکی‌ به عنوان major و یکی‌ minor.

اینجا توی دانشگاه ما که من حتی کسی‌ رو دیدم که PhD دو رشته ای بود. البته باید استاد راهنمت راضی‌ باشه چون شما اگه بخوای ۲ رشته مختلف بخونی‌ روی هیچ کدوم نمیتونی تمرکز کنی‌.
    Don't be afraid that your life will end;
    be afraid that it will never begin

Junior Member

سلام
    می خواستم بدونم قضیه شهریه دانشگاه (در دو رشته ای ) و همچنین فاند و اینها چطور میشه ؟ یعنی میشه از دو تا رشته فاند داشت یا حداقل از یکی فاند داشت و شهریه دیگری رو هم ببخشن؟؟

نقل قول نوشته اصلی توسط ars
    بله شما میتونین ۲تا رشته بخونین یکی‌ به عنوان major و یکی‌ minor.

اینجا توی دانشگاه ما که من حتی کسی‌ رو دیدم که PhD دو رشته ای بود. البته باید استاد راهنمت راضی‌ باشه چون شما اگه بخوای ۲ رشته مختلف بخونی‌ روی هیچ کدوم نمیتونی تمرکز کنی‌.
    بله
    به خصوص اگه RA باشى ممكنه كه بهت بگه نميتونى و بايد براى كارت وقت بيشترى بذارى و از اين حرفها.
    از طرفى بايد با GRADUATE DEVISION هم چك كنى كه البته معمولا اين قسمتش OK هست + با دفتر دانشجويان بين المللى هم بايد چك كنى كه با نوع ويزات جور باشه يا اگه اقداماتى لازم داره انجام بدى/ بدند.
    این همه چون سایه تو چون نور باش&nbsp; &nbsp; &nbsp;&nbsp; گر&nbsp;&nbsp; همه&nbsp; داری&nbsp; ز&nbsp; همه&nbsp; دور&nbsp;&nbsp; باش<br /> دوزخ&nbsp; گوگرد&nbsp; شد&nbsp; این&nbsp; تیره&nbsp;&nbsp; دشت&nbsp; &nbsp; &nbsp;&nbsp; ای خنک آن کس که سبکتر گذشت

سلام
    می خواستم بدونم قضیه شهریه دانشگاه (در دو رشته ای ) و همچنین فاند و اینها چطور میشه ؟ یعنی میشه از دو تا رشته فاند داشت یا حداقل از یکی فاند داشت و شهریه دیگری رو هم ببخشن؟؟
    اگه TUITION WAIVER داشته باشى انگار كورسهاى رشته هاى ديگه رو هم پوشش ميده (AUDIT رو ميگم) ، ولى اگه بخواى 2 تا "مدرك" بگيرى رو نميدوم.

ان شا الله سرم خلوت بشه ميرم ميپرسم تو فروم هم مينويسم
    این همه چون سایه تو چون نور باش&nbsp; &nbsp; &nbsp;&nbsp; گر&nbsp;&nbsp; همه&nbsp; داری&nbsp; ز&nbsp; همه&nbsp; دور&nbsp;&nbsp; باش<br /> دوزخ&nbsp; گوگرد&nbsp; شد&nbsp; این&nbsp; تیره&nbsp;&nbsp; دشت&nbsp; &nbsp; &nbsp;&nbsp; ای خنک آن کس که سبکتر گذشت

Junior Member

سلام
    خیلی ممنون می شم اگه برام بپرسی
    یه سوال دیگه هم اینکه آیا باید برای رشته دوم نیز اپلای کرد؟؟
    و اینکه این دفتر دانشجويان بين المللى ممکنه گیر بده؟؟!
    با تشکر.

صفحه 1 از 2 12 آخرینآخرین

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)