صفحه 3 از 3 نخستنخست 123
نمایش نتایج: از شماره 21 تا 24 , از مجموع 24

موضوع: H آمریکا یا کانادا مساله این است

Member
    رشته و دانشگاه
    ...

پیش فرض پاسخ : H آمریکا یا کانادا مساله این است

I'm a job seeker in US but I've faced many troubles in my search due to my major and research expertise. I'm trying to focus on my undergraduate background which is traditional engineering, but no offer is made for me yet. I'd like to read some comments of whoever currently working in US but having a Canadian degree and having worked in Canada for a while. I may seek for new opportunities in Canada if I don't see a good prospect for myself in US market.
    لطفا لینک سوال خود در فروم را با پیغام خصوصی برایم فرستاده تا در فروم به ان پاسخ دهم. ضمنا من از کسی که متن مفیدی در فروم نوشته یا پست هایش به دیگران کمک میکند، با زدن "اضافه کردن به امتیاز کاربر" تشکر میکنم.

Junior Member

سلام بچه ها

اطلاعاتی که توی این لینک هست تقریبا قدیمی هست (مال حدودا ۳-۴ سال بیش هست)میخواستم از دوستانی که اطلاعاتی در مورد امریکا و کانادا دارن و اینکه واسه تحصیلُ زندگی و کار کدوم بهتر هست رو توی این تابیک بذارن. من خودم هم از کانادا بذیرش دارم و هم از کانادا (هر دو رو هم در حال حاضر منتظر ویزا هستم) و موندم که کدوم رو انتخاب کنم.
    از دوستانی که در این زمینه اطلاعات دارن خوشحال میشم که کمک کنن تا از این سردرگمی نجات بیدا کنیم.
    ممنون از همکاریتون.

Junior Member golnooshp آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    مهندسی صنایع علم و صنعت

مثل اینکه اینجا اصلا فعال نیست. منم مشکل مشابهی دارم. کسی هست که تجربه زندگی و کار در هردو کشور را داشته باشه؟ مسائلی مثل بهداشت و درمان رایگان که در کانادا وجود داره (بعد سیتیزن شیپ)، چه جوری در آمریکا پوشش داده میشه؟ آیا بیمه ها جبرانش میکنند یا اگر خدایی نکرده پات به بیمارستانی باز شد رسما بیچاره میشی؟!

Member
    رشته و دانشگاه
    کارشناسی, مهندسی نرم افزار

نقل قول نوشته اصلی توسط ashkan999 نمایش پست ها
    سلام بچه ها

اطلاعاتی که توی این لینک هست تقریبا قدیمی هست (مال حدودا ۳-۴ سال بیش هست)میخواستم از دوستانی که اطلاعاتی در مورد امریکا و کانادا دارن و اینکه واسه تحصیلُ زندگی و کار کدوم بهتر هست رو توی این تابیک بذارن. من خودم هم از کانادا بذیرش دارم و هم از کانادا (هر دو رو هم در حال حاضر منتظر ویزا هستم) و موندم که کدوم رو انتخاب کنم.
    از دوستانی که در این زمینه اطلاعات دارن خوشحال میشم که کمک کنن تا از این سردرگمی نجات بیدا کنیم.
    ممنون از همکاریتون.
    دوست عزیز میگم چطوره شما بیاین برای خودتون اولویت بندی کنید؟
    یعنی مثلا بگید : امریکا کانادا
    خب من برام مهمه دانشگاهم بهترین باشه 1 0
    من برام مهمه بیمه درمانی خوب داشته باشم 0 1
    من برام مهمه تو یه هوای متعادل زندگی کنم 1 0
    و.....
    حالا کجا برم؟ 2 1
    خب پس شرایط امریکا با من بیشتر جوره! انتخاب=امریکا
    هوم؟ فکرکنم اینجوری بتونید یه تصمیمی بگیرید
    People wait
    all week for friday,
    all year for summer,
    all life for happiness