صفحه 38 از 53 نخستنخست ... 282930313233343536373839404142434445464748 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 371 تا 380 , از مجموع 527

موضوع: سوالات متداول کاربران | درباره کار با نرم افزار انجمن

پیش فرض پاسخ : سوالات متداول کاربران | درباره کار با نرم افزار انجمن

نقل قول نوشته اصلی توسط simon نمایش پست ها
    کاربر گرامی

با سلام

چند تا امتیاز منفی دادند و همراهش چی نوشتن براتون؟ اینجا متناشون رو برام بگذارید. ضمنا امتیاز منفی یا مثبت حق کاربریه و ما فقط در صورتی میتوانیم رسیدگی کنیم که الفاظ رکیک در اون به کار رفته باشه وگرنه امتیاز منفی صرف منفی بودن مشکلی ایجاد نمیکنه هرچند به کاربران توصیه میکنیم برای جلوگیری از ایجاد کدورت از امتیاز منفی استفاده نکنند.

ارادت
    این کاربر تازه وارد هست و بیشتر از 15 تا پست تا به حال نداشته -قاعدتا بیشتر از یه حدی نمی تونسته امتیاز منفی بده- دوبار به پستهای من امتیاز منفی داده. در بار اول که امتیاز منفی داده نوشته «کاربر نسبتاً محترم» و در بار دوم که امتیاز منفی داده نوشته «ارزش ریپلای کردن هم نداری». می دونم که این عبارات رکیک محسوب نمیشه اما قطعاً مودبانه هم نیست و عملاً برخورنده است. مضاف بر اینکه فکرنمیکنم قسمت توضیحات امتیازات برای عقده گشایی افراد در نظر گرفته شده باشه.
    به هرحال فرمایش شما متین. متوجه هستم که امتیاز منفی هم حق کاربریه اما برای کسی که صرفاً برای عقده گشایی و بدون آوردن دلیل منطقی امتیاز منفی میده چه تمهیدی باید به کار گرفت؟ این سوال اول. و سوال دوم ممنون میشم بفرمایید من چه جوری میتونم لیست امتیازاتی که بهم داده میشه بیابم؟ من فقط همون بار اولی که reputation comment در قسمت «جهت اطلاع شما» ظاهر میشه میتونم ببینم و برای دفعاتی بعدی نمی تونم این قسمت رو پیدا کنم. سپاس از راهنماییتون.

Global Moderator

Simon آواتار ها

سلام
    صحبت های شما درسته اما ما در این انجمن با موضوعات خیلی حیاتی تر روبرو هستیم و با این تعداد بالای کاربر اگر قرار باشه دنبال رفع و رجوع چنین مواردی هم باشیم عملا به کارهای اصلی نمیرسیم. توصیه بنده این هست به امتیازات منفی اهمیت ندید. ارزش این امتیازها چیزی حدود یک چهارم امتیاز مثبته. ضمن اینکه همانطور که گفتم صحبت های ایشون نظر شخصیشون در مورد ارسال شما بوده و شاید حقیقتا عقده گشایی در بین نبوده. به هر حال همانطور که عرض کردم تمهیداتی نداریم. حل این مناقشات رو به کاربران سپردیم. لیست 5 امتیاز اخر رو فقط قادرید ببینید و با گرفتن امتیازات جدید این 5 مورد تغییر میکنه.

موفق باشید.
    نقل قول نوشته اصلی توسط mf20 نمایش پست ها
    این کاربر تازه وارد هست و بیشتر از 15 تا پست تا به حال نداشته -قاعدتا بیشتر از یه حدی نمی تونسته امتیاز منفی بده- دوبار به پستهای من امتیاز منفی داده. در بار اول که امتیاز منفی داده نوشته «کاربر نسبتاً محترم» و در بار دوم که امتیاز منفی داده نوشته «ارزش ریپلای کردن هم نداری». می دونم که این عبارات رکیک محسوب نمیشه اما قطعاً مودبانه هم نیست و عملاً برخورنده است. مضاف بر اینکه فکرنمیکنم قسمت توضیحات امتیازات برای عقده گشایی افراد در نظر گرفته شده باشه.
    به هرحال فرمایش شما متین. متوجه هستم که امتیاز منفی هم حق کاربریه اما برای کسی که صرفاً برای عقده گشایی و بدون آوردن دلیل منطقی امتیاز منفی میده چه تمهیدی باید به کار گرفت؟ این سوال اول. و سوال دوم ممنون میشم بفرمایید من چه جوری میتونم لیست امتیازاتی که بهم داده میشه بیابم؟ من فقط همون بار اولی که reputation comment در قسمت «جهت اطلاع شما» ظاهر میشه میتونم ببینم و برای دفعاتی بعدی نمی تونم این قسمت رو پیدا کنم. سپاس از راهنماییتون.
    اطلاعیه مهم در بخش آمریکا
    اطلاعیه مهم در بخش کانادا

شبیه ساز آزمون تافل را از کجا دانلود کنیم؟
    از پاسخ دادن به پیام خصوصی یا پیام بازدید کننده ایی که در سطح انجمن قابل مطرح کردن است معذورم.

Banned

سوالی در ارتباط با آواتار داشتم. آواتار من در پست هایی که می گذارم متفاوت از آواتارم در پروفایلم هست. آوتار پروفایل من مشابه آواتار Mehrad شده. فکر کنم به خاطر پستم در تاپیک اعتراض باشد چون پروفایل این کاربر هم اینطوری شده است.

ApplyAbroad Guru Mehrad آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Sociology, MA / Electrical Engineering, BSc

نقل قول نوشته اصلی توسط Lexus2014 نمایش پست ها
    سوالی در ارتباط با آواتار داشتم. آواتار من در پست هایی که می گذارم متفاوت از آواتارم در پروفایلم هست. آوتار پروفایل من مشابه آواتار Mehrad شده. فکر کنم به خاطر پستم در تاپیک اعتراض باشد چون پروفایل این کاربر هم اینطوری شده است.
    برای من هم عجیب بود. البته فکر نمیکنم به این دلیلی‌ باشه که شما گفتید، چون کاربران دیگه‌ای هم در قسمت اعتراض پست گذاشتن ولی‌ آواتار پروفایل شون عوض نشده. قابل درک هم نیست که به این دلیل عوض بشه. یک جور باگ نرم افزاری عجیب هست که برای من هم سؤاله چطوری اینطوری شده.
    (and whoever trusts in God, He is sufficient for him ... (65-3 ...
    لطفا پیش از گذاشتن پیام، موضوعهای مرتبط و بخش ویکی رو ببینید. شرمنده، امكان پاسخگويى فورى به سوالها رو ندارم. پاسخ بسیاری سوالها درباره تحصیل در آمریکا رو در پیوست اولین پستم يا تاپيكهاى مرتبط نوشتم.

Global Moderator

Simon آواتار ها

کاربر گرامی
    با سلام

این مورد در دست بررسی است.

ارادت

از پاسخ دادن به پیام خصوصی یا پیام بازدید کننده ایی که در سطح انجمن قابل مطرح کردن است معذورم.

با سلام
    برای حذف یک پست که در آن کلمات غیر مودبانه و توهین و مسائل غیر مرتبط با تاپیک وجود دارد چه کار باید کرد؟

Global Moderator

Simon آواتار ها

سلام

از کلید گزارش پست خلاف که زیر هر ارسال قرار داره استفاده کنید.

ارادت

نقل قول نوشته اصلی توسط marias نمایش پست ها
    با سلام
    برای حذف یک پست که در آن کلمات غیر مودبانه و توهین و مسائل غیر مرتبط با تاپیک وجود دارد چه کار باید کرد؟

Global Moderator

Simon آواتار ها

کاربر گرامی
    با سلام

لطفا آواتارتون رو دوباره لود کنید و اگر مشکل تکرار شد اطلاع رسانی نمایید. ممنون از همکاری شما

با سلام.
    من در کتابخانه پست جدیدی ایجاد نمودم ولی به دلایلی نتونستم , فایل پیوست ضمیمه کنم و پست خالی است.
    به همین خاطر تصمیم به حذف پست نمودم ولی نمی تونم پست را حذف کنم.
    لطفا راهنمایی بفرمایید.
    با تشکر.

Global Moderator

Simon آواتار ها

کاربر گرامی

با سلام و احترام

شما فقط تا زمان مشخصی بعد از ارسال پست قادر به حذف آن هستید. در این مورد از گزینه "گزارش پست خلاف" که در زیر ارسال قرار دارد استفاده نموده و علت درخواست حذف خود را مطرح نمایید تا دوستان ارسال شما را حذف کنند سپس در ارسال جدید فایل را ضمیمه کنید.

ارادت
    نقل قول نوشته اصلی توسط ma_tarlani نمایش پست ها
    با سلام.
    من در کتابخانه پست جدیدی ایجاد نمودم ولی به دلایلی نتونستم , فایل پیوست ضمیمه کنم و پست خالی است.
    به همین خاطر تصمیم به حذف پست نمودم ولی نمی تونم پست را حذف کنم.
    لطفا راهنمایی بفرمایید.
    با تشکر.

برچسب‌های این موضوع

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)