صفحه 40 از 53 نخستنخست ... 303132333435363738394041424344454647484950 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 391 تا 400 , از مجموع 527

موضوع: سوالات متداول کاربران | درباره کار با نرم افزار انجمن

Junior Member

پیش فرض پاسخ : سوالات متداول کاربران

سلام دوستان
    من یک مشکل بزرگی دارم و اون این که بیش از 2 تا message نمی تونه در inbox ام باشه پر می شه؟؟؟ همین طور بیش از 2 تا message هم نمی تونم بفرستم باید اول پاک شون کنم بعدا
    ممنون می شم کمکم کنید؟

Banned

پیش فرض پاسخ : سوالات متداول کاربران

نقل قول نوشته اصلی توسط ali3590 نمایش پست ها
    سلام دوستان
    من یک مشکل بزرگی دارم و اون این که بیش از 2 تا message نمی تونه در inbox ام باشه پر می شه؟؟؟ همین طور بیش از 2 تا message هم نمی تونم بفرستم باید اول پاک شون کنم بعدا
    ممنون می شم کمکم کنید؟
    سلام

ضمن خیرمقدم به شما، دلیل این موضوع این هست که شما به تازگی به عضویت فروم در اومده اید... تنظیمات فروم به صورتی هست که کاربران جدید نه در بدو عضویت بلکه به مرور زمان و با افزایش تعداد ارسال هاشون می تونند به امکانات کاربری معمول در سایت دسترسی داشته باشند... پیام خصوصی و ظرفیت اونها هم از این قاعده مستثنی نیستند...

براتون آرزوی موفقیت دارم

پیش فرض پاسخ : سوالات متداول کاربران | درباره کار با نرم افزار انجمن

برای اینکه بتونم تمامی پست های یک کاربر را ببینم چیکار باید بکنم؟ مثلا من می خوام پست های کاربر Mehrad ببینم ولی تا 6 صفحه بیشتر اجازه نمیده وقتی "یافتن تمام پست ها" را انتخاب می کنم. خیلی ممنون

Global Moderator

Simon آواتار ها

کاربر گرامی

با سلام

فعلا فقط این گزینه موجود هست.

موفق باشید

نقل قول نوشته اصلی توسط meysamarjmand نمایش پست ها
    برای اینکه بتونم تمامی پست های یک کاربر را ببینم چیکار باید بکنم؟ مثلا من می خوام پست های کاربر Mehrad ببینم ولی تا 6 صفحه بیشتر اجازه نمیده وقتی "یافتن تمام پست ها" را انتخاب می کنم. خیلی ممنون
    اطلاعیه مهم در بخش آمریکا
    اطلاعیه مهم در بخش کانادا

شبیه ساز آزمون تافل را از کجا دانلود کنیم؟
    از پاسخ دادن به پیام خصوصی یا پیام بازدید کننده ایی که در سطح انجمن قابل مطرح کردن است معذورم.

نقل قول نوشته اصلی توسط simon نمایش پست ها
    کاربر گرامی

با سلام

فعلا فقط این گزینه موجود هست.

موفق باشید
    خیلی ممنون. می تونید این با ادمین در میون بذارید تا این قابلیت به نرم افزار فروم اضافه کنند؟

Global Moderator

Simon آواتار ها

سلام

ادمین محترم ارسال شما را پیش از بنده خواندند و در جریان مسائل هستند. صلاحدید ایشان به عنوان شخصی که به امور فنی در کنار هدایت سایت، همزمان اشراف دارند تعیین کننده خواهد بود.

موفق باشید.
    خیلی ممنون. می تونید این با ادمین در میون بذارید تا این قابلیت به نرم افزار فروم اضافه کنند؟

از پاسخ دادن به پیام خصوصی یا پیام بازدید کننده ایی که در سطح انجمن قابل مطرح کردن است معذورم.

Senior Member

میتونید جستجو با نام کاربری انجام بدید یا روی لینک پاسخ: که جلوی هر تاپیک هست کلیک کنید و ارسال های ایشون در آن تاپیک را بخونید.
    امضا نامرئی

Junior Member

با سلام
    من 1مشکلی دارم و اون اینه که پسوردم رو یادم رفته بود وقتی درخواست پسورد جدید کردم یوزرم متفاوت شده بود در صورتی که من با یوزر قبلی حتی تا جایی بود که ثبت پیام های من بیشتر از 2تا شده بود و به 500تا رسیده بود حتی تو همین تایپک پیامی گذاشته بودم ولی الان یوزرم عوض شده.چرا؟؟؟؟؟؟؟

Global Moderator

Simon آواتار ها

كاربر گرامي
    با سلام و احترام

يورز شما نميتونه عوض شده باشه. اگر عوض شده بود الان اين اسمي كه شما ميگيد جديده بايد 500 تا ارسال مي داشت كه نداره و قثط يك ارسال داره.ظاهرا شما مجدد ثبت نام كرديد. يوزر قبليتون چي بوده؟ تو قسمت درخواست هاي كاربري اطلاع بديد تا هر دو مورد بررسي بشه. چون در صورت داشتن بيش از 2 يوزر هر دو براي هميشه مسدود خواهد شد.

نقل قول نوشته اصلی توسط F_H نمایش پست ها
    با سلام
    من 1مشکلی دارم و اون اینه که پسوردم رو یادم رفته بود وقتی درخواست پسورد جدید کردم یوزرم متفاوت شده بود در صورتی که من با یوزر قبلی حتی تا جایی بود که ثبت پیام های من بیشتر از 2تا شده بود و به 500تا رسیده بود حتی تو همین تایپک پیامی گذاشته بودم ولی الان یوزرم عوض شده.چرا؟؟؟؟؟؟؟

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط simon نمایش پست ها
    كاربر گرامي
    با سلام و احترام

يورز شما نميتونه عوض شده باشه. اگر عوض شده بود الان اين اسمي كه شما ميگيد جديده بايد 500 تا ارسال مي داشت كه نداره و قثط يك ارسال داره.ظاهرا شما مجدد ثبت نام كرديد. يوزر قبليتون چي بوده؟ تو قسمت درخواست هاي كاربري اطلاع بديد تا هر دو مورد بررسي بشه. چون در صورت داشتن بيش از 2 يوزر هر دو براي هميشه مسدود خواهد شد.
    درسته یوزر قبلی منظورم بود وگرنه این که آره و فقطآخه من یوزر قبلی که میزدم و تو قسمت پسورد که اشتباه میزدم و بعد پسورد فرستاده میشد به ایمیل این یوزر بودنه قبلی..یوزر قبلی هم FH98 بود.

برچسب‌های این موضوع

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)