صفحه 39 از 53 نخستنخست ... 293031323334353637383940414243444546474849 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 381 تا 390 , از مجموع 527

موضوع: سوالات متداول کاربران | درباره کار با نرم افزار انجمن

ApplyAbroad Hero anihoo آواتار ها

پیش فرض پاسخ : سوالات متداول کاربران | درباره کار با نرم افزار انجمن

در مورد لیست امتیازات. همونطور که دوستمون گفتند ۵ تا رو حداکثر نمیتونید ببینید. و اگه از آخرین باری که سر زده باشید مثلا ۸ امتیاز گرفته باشید بازهم همون ۵ تای آخر رو میتونید ببینید. اینجور وقتها من از فضولی میمیرم که برام چی نوشته بودن!
    اما همون ۵ تا رو هم برید توی قسمت تنظیمات زیر موضوعاتی که مشترک شدید لیست اخطار و امتیاز های دریافتی و امتیازهایی که به دیگران دادید هست.

نقل قول نوشته اصلی توسط mf20 نمایش پست ها
    این کاربر تازه وارد هست و بیشتر از 15 تا پست تا به حال نداشته -قاعدتا بیشتر از یه حدی نمی تونسته امتیاز منفی بده- دوبار به پستهای من امتیاز منفی داده. در بار اول که امتیاز منفی داده نوشته «کاربر نسبتاً محترم» و در بار دوم که امتیاز منفی داده نوشته «ارزش ریپلای کردن هم نداری». می دونم که این عبارات رکیک محسوب نمیشه اما قطعاً مودبانه هم نیست و عملاً برخورنده است. مضاف بر اینکه فکرنمیکنم قسمت توضیحات امتیازات برای عقده گشایی افراد در نظر گرفته شده باشه.
    به هرحال فرمایش شما متین. متوجه هستم که امتیاز منفی هم حق کاربریه اما برای کسی که صرفاً برای عقده گشایی و بدون آوردن دلیل منطقی امتیاز منفی میده چه تمهیدی باید به کار گرفت؟ این سوال اول. و سوال دوم ممنون میشم بفرمایید من چه جوری میتونم لیست امتیازاتی که بهم داده میشه بیابم؟ من فقط همون بار اولی که reputation comment در قسمت «جهت اطلاع شما» ظاهر میشه میتونم ببینم و برای دفعاتی بعدی نمی تونم این قسمت رو پیدا کنم. سپاس از راهنماییتون.
    به هرکجا که روی آسمان به رنگ شیشه های عینکی ست که به چشم زده ای.

Landing :2014

با سلام .
    در قسمت پستهای ارسالی بنده ،‌ اضافه نمودن امتیاز به کاربر وجود ندارده.
    لطفا راهنمایی بفرمایید.
    با تشکر.

Global Moderator

Simon آواتار ها

کاربر گرامی
    با سلام

شما در زیر هر ارسال که مربوط به دیگران باشد گزینه ایی به عنوان "اضافه کردن به امتیاز کاربر" میبیند. از این طریق میتوانید به دیگران بابت ارسال های مفیدشان امتیاز بدهید.

ارادت

نقل قول نوشته اصلی توسط ma_tarlani نمایش پست ها
    با سلام .
    در قسمت پستهای ارسالی بنده ،‌ اضافه نمودن امتیاز به کاربر وجود ندارده.
    لطفا راهنمایی بفرمایید.
    با تشکر.
    اطلاعیه مهم در بخش آمریکا
    اطلاعیه مهم در بخش کانادا

شبیه ساز آزمون تافل را از کجا دانلود کنیم؟
    از پاسخ دادن به پیام خصوصی یا پیام بازدید کننده ایی که در سطح انجمن قابل مطرح کردن است معذورم.

نقل قول نوشته اصلی توسط simon نمایش پست ها
    کاربر گرامی
    با سلام

شما در زیر هر ارسال که مربوط به دیگران باشد گزینه ایی به عنوان "اضافه کردن به امتیاز کاربر" میبیند. از این طریق میتوانید به دیگران بابت ارسال های مفیدشان امتیاز بدهید.

ارادت
    با سلام .
    ولی در زیر پستهای ارسالی بنده گزینه "اضافه کردن به امتیاز کاربر" وجود نداره و دیگران در صورت تمایل نمیتوانند به پستهای ارسالی بنده امتاز دهند

Senior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط ma_tarlani نمایش پست ها
    با سلام .
    ولی در زیر پستهای ارسالی بنده گزینه "اضافه کردن به امتیاز کاربر" وجود نداره و دیگران در صورت تمایل نمیتوانند به پستهای ارسالی بنده امتاز دهند
    شما زیر پست خودتون گزینه "اضافه کردن به امتیاز کاربر" رو نمی بینید، اما دیگران می بینند و می تونند امتیاز بدهند، نمونه اش همین من که به این پست شما امتیاز دادم
    چون طبیعتا کسی نمی تونه به پست خودش امتیاز بده، این گزینه رو در زیر پست های خودش نمی بینه
    خیلی خیلی به ندرت به اینجا میام

Banned

تو این فروم به نظر می رسد محدودیت هایی وجود دارد که دلیلش به نظر منطقی نمی رسد. به عنوان نمونه، چرا می توان فقط صفحه اول پست های کاربرانی که در حال حاضر مدیر هستند یا بودند را دید؟ یا چرا فقط 8 صفحه از پست های قبلی کاربران قابل مشاهده می باشد؟ یا تعداد پیام های خصوصی که کاربران جدید می توانند بگیرند. من با یکی از کاربرانی که تازه عضو این سایت شده بود اخیرا از طریق پیام خصوصی در ارتباط بودم دائم صندوق ایشان پر میشد می گفت دو تا بیشتر پیام نمی تواند داشته باشد. اگر مشکل تبلیغات و پیام های خصوصی اسپم است بهتر است به جای محدود کردن ظرفیت پیام خصوصی کاربران جدید، محدودیت زمانی فقط برای تعداد پیام های ارسالی کاربران جدید بگذارید تا پس از مدتی که فعالیتشان بیشتر شد مشابه کاربران عادی شوند.

سلام
    من قصد داشتم یک سری ویدئو های آموزشی تافل را که از سایت مگ *وش گرفتم آپلود کنم اما مشکل اصلی این است که با وجودی که حجم فایل پایین است( هر پارت 5 تا 10 مگا بایت) هنگامی که آپلود هر پارت به اتمام میرسد با پیغام مجددا به حساب کاربری خود وارد شوید مواجه می شوم و فایل آپلود شده از بین میرود.فکر میکنم دلیل این اتفاق خروج از حساب کاری به صورت خودکار توسط سیستم به علت گذشتن مدت زمان تعیین شده باشد.
    مشکل مشابهی در هنگام دانلود فایل از کتابخانه وجود دارد .در صورت توقف دانلود فایل در دانلود منجر و گذشت مدت زمان مشخصی امکان دانلود بقیه فایل نیست و باید لینک دانلود مجددا وارد شود و دانلود از ابتدا آغاز شود.
    خواهش مند است در صورت امکان برای رفع مشکلات ذکر شده راهنمایی بفرمایید.

Global Moderator

Simon آواتار ها

کاربر گرامی

با سلام

زمانی که قصد ورود به سایت را دارید تیک کنار ذخیره را میزنید یا خیر؟
    ضمنا حجم کلی مطالب شما چقدر است و چک کرده اید که قبلا در کتابخانه آپلود نشده باشد؟

نقل قول نوشته اصلی توسط marias نمایش پست ها
    سلام
    من قصد داشتم یک سری ویدئو های آموزشی تافل را که از سایت مگ *وش گرفتم آپلود کنم اما مشکل اصلی این است که با وجودی که حجم فایل پایین است( هر پارت 5 تا 10 مگا بایت) هنگامی که آپلود هر پارت به اتمام میرسد با پیغام مجددا به حساب کاربری خود وارد شوید مواجه می شوم و فایل آپلود شده از بین میرود.فکر میکنم دلیل این اتفاق خروج از حساب کاری به صورت خودکار توسط سیستم به علت گذشتن مدت زمان تعیین شده باشد.
    مشکل مشابهی در هنگام دانلود فایل از کتابخانه وجود دارد .در صورت توقف دانلود فایل در دانلود منجر و گذشت مدت زمان مشخصی امکان دانلود بقیه فایل نیست و باید لینک دانلود مجددا وارد شود و دانلود از ابتدا آغاز شود.
    خواهش مند است در صورت امکان برای رفع مشکلات ذکر شده راهنمایی بفرمایید.

از پاسخ دادن به پیام خصوصی یا پیام بازدید کننده ایی که در سطح انجمن قابل مطرح کردن است معذورم.

نقل قول نوشته اصلی توسط simon نمایش پست ها
    کاربر گرامی

با سلام

زمانی که قصد ورود به سایت را دارید تیک کنار ذخیره را میزنید یا خیر؟
    ضمنا حجم کلی مطالب شما چقدر است و چک کرده اید که قبلا در کتابخانه آپلود نشده باشد؟
    با تشکر از راهنمایی های شما ،با مجددا اضافه کردن تیک ذخیره مشکل حل شد. حجم فایل ارسالی در قسمت ریدینگ 41 مگابایت است و با توجه به بررسی من در کتابخانه فورم وجود ندارد.

Global Moderator

Simon آواتار ها

سلام

اگرمطالب بیشتری برای آپلود داشتید میتونید در بخش درخواست های کاربری درخواست اضافه حجم آپلود بدید. موفق باشید

نقل قول نوشته اصلی توسط marias نمایش پست ها
    با تشکر از راهنمایی های شما ،با مجددا اضافه کردن تیک ذخیره مشکل حل شد. حجم فایل ارسالی در قسمت ریدینگ 41 مگابایت است و با توجه به بررسی من در کتابخانه فورم وجود ندارد.

برچسب‌های این موضوع

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)