صفحه 1 از 53 123456789101151 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 1 تا 10 , از مجموع 527

موضوع: سوالات متداول کاربران | درباره کار با نرم افزار انجمن

ApplyAbroad Champion

پیش فرض سوالات متداول کاربران | درباره کار با نرم افزار انجمن

من امروز از Windows Vista و با استفاده از Internet Explorer 7.0 سعی کردم وارد Forum بشوم. متاسفانه بعضا صفحات درست load نمی شد و من مجبور بودم که صفحات رو refresh کنم تا درست دیده بشوند. از Firefox که امتحان کردم مشکلی وجود نداشت. همین طور از Windows XP با Internet Explorer 7.0 هم مشکلی نبود.

سیستم هایی که من تا به حال تست کردم و مشکلی ندیدم از این قرار است:
    Linux (ubuntu) - Firfox
    Linux (ubuntu) - Konqueror
    Mac OS X - Firefox
    Mac OS X - Safari
    Windows XP - Firefox
    Windows XP - Internet Explorer 7.0
    Windows Vista - Firefox

ضمنا امروز که من از Windows وارد شدم، متوجه شدم که فونت های سایت درست نیست (Tahoma نیست) که ظاهرا بعد از upgrade این مشکل ایجاد شده بود. من چون خودم به ندرت از Windows استفاده می کنم از دوستان خواهش می کنم که در صورت دیدن مشکلات حتما این موضوع را در انجمن اعلام کنند. شاید بهترین راه برای اعلام این باشد که به همین نوشته پاسخ بدهید و در آنجا مشکل را بنویسید.

ApplyAbroad Champion
    Bita آواتار ها

پیش فرض چگونه ارسالهای جدید را ببینیم؟

To see all the new posts, there are two ways. One is to click on
    دیدن نامه های جدید ارسال شده از آخرین ورود شما
    This is a link on top of the page right bellow "Salaam ...". Another way is to move your mouse over the icons next to forum names in the first page. The image of that icon is shown bellow. --b
    تصاویر پیوست تصاویر پیوست
    • نوع فایل: gif off.gif (473 بایت, 321 views)

mjdtjm
    Guest

پیش فرض یک سؤال راجع به نحوه کار کلید "با خبر سازی"

با سلام و آرزوی سالی خوب برای همه دوستان خصوصاً راهبران این انجمن مفید
    یک سؤالی داشتم که امیدوارم تکراری نباشد:
    اگر در یک انجمن "با خبر سازی" را فعال کنیم، آیا شامل تمامی ارسالهای به زیرانجمنهای آن انجمن هم میشود یا برای هرکدام باید جداگانه اقدام نمائیم؟

با تشکر
    تجملیان

ApplyAbroad Champion
    Bita آواتار ها

پیش فرض پاسخ : یک سؤال راجع به نحوه کار "با خبر سازی"

به نظر می آید که شامل انجمنهای زیر مجموعه نمیشود.
    برای دیدن انجمنهایی که "باخبر سازی" را برای آنها فعال کرده اید لینک زیر را کلیک کنید:
    http://applyabroad.org/forum/index.p...a=notification

توجه داشته باشید که برای اینکه ایمیل دریافت کنید باید گزینه زیر را (در بالای صفحه) انتخاب کرده باشید:
    "زمانی که یک با خبر سازی برای یک تاپیک ارسال می کنید، نامه به ایمیل ارسال میشود (اما هرگز پاسخ آن را بصورت رپلای برای ایمیل ارسال شده انجام ندهید)"

mjdtjm
    Guest

پیش فرض پاسخ : یک سؤال راجع به نحوه کار کلید "با خبر سازی"

آیا امکان این وجود ندارد که چنین قابلیتی به سایت افزوده شود؟
    به نظر میرسد در حالت فعلی، انتخاب دهها زیرانجمن که به صورت سلسله مراتبی قرار گرفته اند و سپس فعال کردن "با خبر سازی" کار مشکلی است.

ApplyAbroad Champion

متاسفانه نرم‌افزار SMF که فروم از آن استفاده می‌کند، چنین قابلیتی را پشتیبانی نمی‌کند.
    زیر انجمن‌ها به صورتی انتخاب شده‌اند که کاربران با سرعت بیشتری بتوانند اطلاعات مورد نیازشان را پیدا کنند و معمولا کاربران علاقمند به دریافت اطلاعات از تعداد بسیار محدودی (کمتر از پنج) انجمن می‌باشند. بیشترین تعداد زیر انجمن در حال حاضر مربوط به ایالات متحده است که پنج عدد می‌باشد. امیدواریم که فعال‌ کردن باخبرسازی برای این تعداد احتیاج به زمان زیادی نداشته باشد
    .
    همچنین ما درخواست اضافه شدن این قابلیت برای نسخه‌های بعدی نرم‌افزار را به شرکت سازنده ارسال خواهیم کرد.

Senior Member

پیش فرض Access limited time

سلام.
    من یه سوالي واسم پيش اومده. وقتي توي login, forum مي کنم، بالاي صفحه مدت زمان حضور رو مي نويسه. آيا اين زمان محدوديت داره؟
    با تشکر.

ApplyAbroad Champion

پیش فرض پاسخ : Access limited time

نه هیچ محدودیتی نداره. صرف اطلاع شماست.

ApplyAbroad Champion

نقل قول نوشته اصلی توسط aghabehrooz
    سلام
    چرا قبل از اینکه فروم به این شکل جدیدش در بیاد من هر روز 50-60 تا ایمیل از بچه هایی که تو فروم به مشکلات هو جواب می دادن واسم میومد ولی الان دیگه خبری نیست؟!!!!!!!!گزینه باخبر سازی رو هم تو تمام زیر گروهها فعال کردم ولی بازم خبری نیست!!!!کسی میدونه اگه بخایو مثل قبل از طریق ایمیل به هم اطلاعات بدیم باید چه کار کنیم؟
    این مساله‌ای که شما عنوان کردید دقیقا یکی از بزرگترین مشکلات ٓYahoo Group بود، چون شما روزی ۵۰-۶۰ تا ایمیل می‌گرفتید و معمولا فرصت این رو نداشتید که همه رو بخونید و حتی اگه داشتید تمایلی نداشتید چون مثلا شما در مرحله گرفتن ویزا بودید و می‌خواستید اخبار مربوط به ویزا رو بدونید نه مشکلات مربوط به نحوه ثبت‌نام برای TOEFL و GRE و سایر موارد رو، ولی مجبور بودید به همه ایمیل‌‌ها نگاهی بکنید تا مطالب مورد نیازتون رو پیدا کنید.

این فروم برای برطرف کردن اون مشکلات درست شد و شما الآن اگه مایل باشید می‌تونید باخبرسازی رو برای انجمن‌های مختلف فعال کنید تا در صورتی که پست جدیدی یا پاسخ جدیدی در اون انجمن داده شد، شما باخبر بشید. همچنین شما می‌تونید باخبر سازی رو فقط برای پست یا پست‌های خودتون فعال کنید تا تنها در صورت پاسخ به اون‌ها باخبر بشید.

به هر حال من فکر می‌کنم که فروم جدید نه تنها چیزی از Yahoo Group کم نداره، بلکه امکانات بسیار زیادی رو در اختیار شما می‌ذاره که هم با بقیه ارتباط داشته باشید و هم به راحتی بتونید مطالب مورد نیازتون رو در کوتاه‌ترین زمان ممکن پیدا کنید. البته مثل هر چیز جدیدی ممکنه یک مدت کوتاهی طول بکشه تا یاد بگیرید چطوری ازش استفاده‌ی بهینه کنید.

Junior Member

پیش فرض مشکل انگلیسی نوشتن !

سلام

این خونه جدید ApplyAbroad خیلی خوبه دستتون درد نکنه ، فقط نمی دونم چرا نمیشه توش Left to Right درست و حسابی نوشت. شکل و شمایل پست ها کلاً بهم میریزه اگه به انگلیسی نوشته بشه! بر خلاف Yahoo که آدم راحت بود انگلیسی بنویسه تا فارسی ، اینجا فقط باید فارسی بنویسیم.
    نمیشه یه کاریش کرد ؟
    قاصد روزان ابری، داروک ... کی‌ می‌رسد باران ؟

صفحه 1 از 53 123456789101151 ... آخرینآخرین

برچسب‌های این موضوع

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)