صفحه 51 از 53 نخستنخست ... 41424344454647484950515253 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 501 تا 510 , از مجموع 527

موضوع: سوالات متداول کاربران | درباره کار با نرم افزار انجمن

Junior Member Bijan1984 آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Western Sydney University - PhD - Social Science

پیش فرض پاسخ : سوالات متداول کاربران | درباره کار با نرم افزار

نقل قول نوشته اصلی توسط Simon نمایش پست ها
    کاربر گرامی

با سلام و احترام

پستها یی که در خود لینک داشته باشند یا در پاسخ به پستی که لینک دارد ارسال شوند باید توسط مدیران تائید شوند تا به نمایش درآیند. این اتفاق معمولا در لحظه رخ نمی دهد. پست های شما تائید شد.

موفق باشید

بسیار ممنونم از راهنماییتون. نکته مهمی بود که حتما در فعالیت های آینده م در انجمن بهش توجه خواهم کرد.

Junior Member

پیش فرض پاسخ : سوالات متداول کاربران | درباره کار با نرم افزار انجمن

با سلام من تازه ععضو شدم و وقتي ميخوام براي يك كاربر ديگه پيتم خصوصي بفرستم بعد از مدتي كه در ارسال شده ها ميزنه پيام ارسالي خوانده شده ولي از طرف سايت ايميل ميزنن
    كاربري كه براش پيام ارسال كردم سعي كرد كه پيام بفرسته ولي صندوق پيام پر بوده مثل اينكه ولي من صندوق پيامم خاليه . اين پيامه زير هست
    has just tried to send you a private message. However, your private messages box on ApplyAbroad Forum has reached the specified quota. In order to receive further private messages, you must delete some messages. Please visit this page to do so:
    http://w

Senior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط Skjsts نمایش پست ها
    با سلام من تازه ععضو شدم و وقتي ميخوام براي يك كاربر ديگه پيتم خصوصي بفرستم بعد از مدتي كه در ارسال شده ها ميزنه پيام ارسالي خوانده شده ولي از طرف سايت ايميل ميزنن
    كاربري كه براش پيام ارسال كردم سعي كرد كه پيام بفرسته ولي صندوق پيام پر بوده مثل اينكه ولي من صندوق پيامم خاليه . اين پيامه زير هست
    has just tried to send you a private message. However, your private messages box on ApplyAbroad Forum has reached the specified quota. In order to receive further private messages, you must delete some messages. Please visit this page to do so:
    http://w
    فکر میکنم پیام های ارسال شده را هم باید حذف کنید . امیدوارم این قوانین را تغییر بدن چونکه بیشتر از اینکه به نفع فروم باشه به ضرر پویایی فروم هست. فعالیت سایت با اومدن تلگرام پایین اومده و چند کاربر جدید هم با این قوانین فراری میشن .
    امضا نامرئی

Junior Member

من اکثر کلماتی که به کمک "جستجود در موضوع" توی تاپیکا سرچ میکنم، میگه چیزی یافت نشد
    خیلی وقته اینجوریه؛ چرا؟

ظاهرا با گوشی فقط در حالت mobile style میشه توی سایت کامنت گذاشت، لطفا این باگ رو برطرف کنید.

سلام
    همه می خوان از ایران برن که کمتر با یکسری قوانین دست و پا گیر که علیه پیشرفته همه چیزه، رو به رو بشن. بعد مراجعه می کنن به این سایت که یه مقدار راهنمایی و اطلاعات از دوستان مطلع تر بگیرن که زودتر فرار کنن که می بینند که بابا حتی اینجا هم که راه های فرار رو یاد میده هم، این قوانین دست و پا گیر و اعصاب خورد کن دست بر نمیداره از سر کاربرای ایرانی!!

حتما باید یک نفر که به خاطر اضطرار و کمبود وقت اینجا عضو شده، طبق قوانین باید 15 روز از عضویت بگذره، یعنی باید 15 روز از عمرش تلف بشه و 20 تا ( حالا چرا 20 نمی دونم) پست ارسال کنه که بتونه دو تا پیام خصوصی بزنه و مجبور نباشه مدام در حال پاک کردن صندوق پیام هاش باشه که جوابها برسه !!!!

جسارت نباشه. یه انتقاد ساده بود.
    ولی عجب ملتی هستیم ما ... خودمون جلوی پای خودمون سنگ می ندازیم !

Global Moderator

Simon آواتار ها

با سلام و احترام

پیش درامد هر قانونی اتفاقات ناخوشایندی هست که تجربه شده. قطعا اگر شما در اون برهه ی زمانی کاربر فروم بودید و رفتار نابهنجار برخی کاربران مثلا تحصیلکرده رو می دیدید از مدیران انتظار رسیدگی داشتید. نتیجتا من تصورم این هست که این گلگی ها بیشتر متوجه فردیه که باعث ایجاد این محدودیت ها شده. ناچاریم برای امن نگه داشتن فضای فروم از گزند افراد بیکار و مخرب، برخی محدودیت ها رو بپذیریم هرچند سخت و وقتگیر باشند.
    ضمن اینکه اینجا فروم هست و باید انتقال اطلاعات در سطح فروم جاری باشد نه در پیام خصوصی. لذا نیاز نیست شما 15 روز منتظر برطرف شدن محدودیت صندوق پیام خصوصی خود باشید چرا که قادرید سوالات خود را در موضوعات موجود بپرسید و قطعا پاسخی هم که به این نحو دریافت کنید برای سایرین نیز که همان سوالات را دارند قابل استفاده خواهد بود.

ارادت

نقل قول نوشته اصلی توسط Nooshin979 نمایش پست ها
    سلام
    همه می خوان از ایران برن که کمتر با یکسری قوانین دست و پا گیر که علیه پیشرفته همه چیزه، رو به رو بشن. بعد مراجعه می کنن به این سایت که یه مقدار راهنمایی و اطلاعات از دوستان مطلع تر بگیرن که زودتر فرار کنن که می بینند که بابا حتی اینجا هم که راه های فرار رو یاد میده هم، این قوانین دست و پا گیر و اعصاب خورد کن دست بر نمیداره از سر کاربرای ایرانی!!

حتما باید یک نفر که به خاطر اضطرار و کمبود وقت اینجا عضو شده، طبق قوانین باید 15 روز از عضویت بگذره، یعنی باید 15 روز از عمرش تلف بشه و 20 تا ( حالا چرا 20 نمی دونم) پست ارسال کنه که بتونه دو تا پیام خصوصی بزنه و مجبور نباشه مدام در حال پاک کردن صندوق پیام هاش باشه که جوابها برسه !!!!

جسارت نباشه. یه انتقاد ساده بود.
    ولی عجب ملتی هستیم ما ... خودمون جلوی پای خودمون سنگ می ندازیم !
    اطلاعیه مهم در بخش آمریکا
    اطلاعیه مهم در بخش کانادا

شبیه ساز آزمون تافل را از کجا دانلود کنیم؟
    از پاسخ دادن به پیام خصوصی یا پیام بازدید کننده ایی که در سطح انجمن قابل مطرح کردن است معذورم.

Junior Member

با سلام. من با ويزاى ازدواج اومدم انگليس. ميخواستم ببينم با كارت رزيدنت پرميت ميشه به كشورهاى شينگن سفر كرد؟

با سلام. من فایلهای پیوست رو توی هیچکدوم از انجمنها نمیتونم ببینم. علتش چیه؟

Global Moderator

Simon آواتار ها

با سلام

لطفا لینک یکی از این پست ها رو ارسال بفرمایید تا چک شود. ممنون

نقل قول نوشته اصلی توسط mahboubeh61 نمایش پست ها
    با سلام. من فایلهای پیوست رو توی هیچکدوم از انجمنها نمیتونم ببینم. علتش چیه؟
    اطلاعیه مهم در بخش آمریکا
    اطلاعیه مهم در بخش کانادا

شبیه ساز آزمون تافل را از کجا دانلود کنیم؟
    از پاسخ دادن به پیام خصوصی یا پیام بازدید کننده ایی که در سطح انجمن قابل مطرح کردن است معذورم.

برچسب‌های این موضوع

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)