در مورد لیست امتیازات. همونطور که دوستمون گفتند ۵ تا رو حداکثر نمیتونید ببینید. و اگه از آخرین باری که سر زده باشید مثلا ۸ امتیاز گرفته باشید بازهم همون ۵ تای آخر رو میتونید ببینید. اینجور وقتها من از فضولی میمیرم که برام چی نوشته بودن!
اما همون ۵ تا رو هم برید توی قسمت تنظیمات زیر موضوعاتی که مشترک شدید لیست اخطار و امتیاز های دریافتی و امتیازهایی که به دیگران دادید هست.

نقل قول نوشته اصلی توسط mf20 نمایش پست ها
این کاربر تازه وارد هست و بیشتر از 15 تا پست تا به حال نداشته -قاعدتا بیشتر از یه حدی نمی تونسته امتیاز منفی بده- دوبار به پستهای من امتیاز منفی داده. در بار اول که امتیاز منفی داده نوشته «کاربر نسبتاً محترم» و در بار دوم که امتیاز منفی داده نوشته «ارزش ریپلای کردن هم نداری». می دونم که این عبارات رکیک محسوب نمیشه اما قطعاً مودبانه هم نیست و عملاً برخورنده است. مضاف بر اینکه فکرنمیکنم قسمت توضیحات امتیازات برای عقده گشایی افراد در نظر گرفته شده باشه.
به هرحال فرمایش شما متین. متوجه هستم که امتیاز منفی هم حق کاربریه اما برای کسی که صرفاً برای عقده گشایی و بدون آوردن دلیل منطقی امتیاز منفی میده چه تمهیدی باید به کار گرفت؟ این سوال اول. و سوال دوم ممنون میشم بفرمایید من چه جوری میتونم لیست امتیازاتی که بهم داده میشه بیابم؟ من فقط همون بار اولی که reputation comment در قسمت «جهت اطلاع شما» ظاهر میشه میتونم ببینم و برای دفعاتی بعدی نمی تونم این قسمت رو پیدا کنم. سپاس از راهنماییتون.