صفحه 12 از 53 نخستنخست ... 2345678910111213141516171819202122 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 111 تا 120 , از مجموع 527

موضوع: سوالات متداول کاربران | درباره کار با نرم افزار انجمن

Junior Member

Question مشکل Feed reader در قالب جدید فروم

نقل قول نوشته اصلی توسط Iran-dokht نمایش پست ها
    سلام
    من در فید فروم و از نوع Live Bookmark رجیستر کردم ولی فید ها رو update نمی کنه قبلاً کار می کرد، نمی دونم مشکل از کجاست، به خاطر ورژن جدید firefox ؟
    سلام
    من دوباره feed از این فروم رو ندارم. به خاطر قالب جدید فروم این اتفاق افتاده؟ ممکنه راهنمایی کنید که چطور feed ها رو دوباره در live bookmar در Firefox داشته باشم؟ ممنونم.

ApplyAbroad Champion

Feed در فروم جدید غیرفعال بود، اما فعال شد و شما باید بتونید ازش استفاده کنید.

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط babak نمایش پست ها
    feed در فروم جدید غیرفعال بود، اما فعال شد و شما باید بتونید ازش استفاده کنید.
    بله درست شد، ممنونم.

ApplyAbroad Champion

Lightbulb روش تغییر ساعت فروم

برای تغییر ساعت فروم به زمان محلی خودتون، لطفا به قسمت «ویرایش تنظیمات شخصی» در کنترل پنل برید و نزدیک به پایین صفحه و در قسمت تنظیمات تاریخ و زمان، ناحیه زمانی مناسب را انتخاب کنید.

Smile پاسخ : روش تغییر ساعت فروم

نقل قول نوشته اصلی توسط babak نمایش پست ها
    برای تغییر ساعت فروم به زمان محلی خودتون، لطفا به قسمت «ویرایش تنظیمات شخصی» در کنترل پنل برید و نزدیک به پایین صفحه و در قسمت تنظیمات تاریخ و زمان، ناحیه زمانی مناسب را انتخاب کنید.
    پیرو فرمایشاتتان، اگر میخواهید زمان صحیح را داشته باشید به dst هم توجه داشته باشید. مثلاٌ الاٌن برای ایران باید +3.5 را انتخاب کنید و همینطور ساعت تایستانی را فعال کنید.

Junior Member patria03 آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    tehran

پیش فرض پاسخ : تبدیل پینگلیش به فارسی

دوستان،

لینک دانلود toolbar بهنویس http://behnevis.ourtoolbar.com/exe
    برای تبدیل پینگلیش به فارسی
    ویرایش توسط patria03 : September 2nd, 2009 در ساعت 08:27 PM
    -----<<<Many of life’s failures are people who did not realize how close they are to success when they >>>>----gave up

**People can cry much easier than they can change**

ApplyAbroad Champion

پیش فرض چطور می‌توانم ارسال‌های خودم را ببینم؟

روش اول این که روی نام کاربری خودتون در کنار یکی از پست‌هاتون کلیک کنید یک منوی کوچک باز می‌شه که درش یک لینکی وجود داره به نام «یافتن پست‌های بیشتر...». اگر روی اون کلیک کنید پست‌های خودتون رو می‌تونید ببینید.

روش دوم که کمی سخت‌تره اینه که وارد کنترل پنل خودتون بشید. روی «مشخصات کاربری شما» کلیک کنید. در صفحه بعدی روی «آمار» کلیک کنید و بعد روی «یافتن همه پست‌های ...» کلیک کنید.

Junior Member

پیش فرض چطور می‌توانم پاسخ‌های جدید به ارسال‌های خودم را ببینم؟

سلام
    چطور ميشه پاسخهاي بچه ها به سوالات خودمون رو ببينيم. ويكي قبلي بالاي صفحه يه گزينه تحت عنوان " پاسخ به ارسالهاي شما" داشت كه نيازي نبود دوباره تاپيك رو سرچ كنيم.الان اونو نميدونم از كجا پيدا كنم، در نتيجه هر بار مجبور ميشم بگردم و اين كلي وقت تلفيه. لطفا راهنمايي كنيد
    با تشكر

ApplyAbroad Champion

پیش فرض پاسخ : چطور می‌توانم پاسخ‌های جدید به ارسال‌های خودم را ببینم؟

شما وقتی که به موضوعی پاسخ می‌دهید در صورتی که از کلید QR استفاده نکنید و از کلید Post Reply یا Quote استفاده کنید، در موقع ارسال پاسخ قسمتی در پایین ویرایشگر وجود داره به نام اشتراک. اگر در این قسمت گزینه «اشتراک بدون خبرنامه به وسیله ایمیل» رو انتخاب کنید، در اون موضوع مشترک می‌شید. اگر به موضوعاتی که مشترک اونها هستید پاسخی داده بشه در هنگام ورود به کنترل پنل شما لینک موضوعاتی که پاسخ جدید دارند رو خواهید دید. ضمنا شما می‌تونید در موضوعاتی که به اون‌ها پاسخی هم نداده‌اید مشترک بشید. برای این کار وقتی که در داخل موضوع هستید از قسمت «ابزارهای موضوع» گزینه «اشتراک در این موضوع» رو کلیک کنید.

در صورتی که مایلید همیشه در موضوعاتی که به اون‌ها پاسخ می‌دهید مشترک بشید، می‌تونید وارد کنترل پنل و سپس وارد «ویرایش تنظیمات شخصی» بشید و در قسمت «حالت پیش فرض برای اشتراک موضوعات انجمن‌ها» گزینه اشتراک بدون خبرنامه به وسیله ایمیل رو انتخاب کنید. سیستم همچنین به شما امکان این رو می‌ده که وقتی به موضوعات مشترک شده پاسخی داده می‌شه به شما ایمیل ارسال بشه. در صورتی که مایلید ایمیل باخبرسازی رو دریافت کنید، موقع اشتراک در موضوعات می‌تونید به جای گزینه «اشتراک بدون خبرنامه به وسیله ایمیل» یکی از سایر گزینه‌ها رو انتخاب کنید.

Question پیدا کردن Email افراد

با سلام. یکی از کاربران هست که من ازش سوال دارم، اما هرچی بهش پیام خصوصی میدم جواب نمیده، خواستم از طریق Email بهش پیام بدم، اما Email اون رو در پروفایلش پیدا نکردم. ٍ چی کارکنم؟ Email رو چه جوری پیدا کنم؟ از چه روشهای دیگری می تونم باهاش ارتباط برقرار کنم؟

برچسب‌های این موضوع

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)