صفحه 35 از 53 نخستنخست ... 252627282930313233343536373839404142434445 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 341 تا 350 , از مجموع 527

موضوع: سوالات متداول کاربران | درباره کار با نرم افزار انجمن

پیش فرض پاسخ : سوالات متداول کاربران | درباره کار با نرم افزار انجمن

سلام.اول خسته نباشید بابت این سایت جامع و کامل و دوم اینکه فک نمیکنید این قسمت پیغام خصوصی برای کاربر تازه وارد یکم ایراد داره؟مثلا یکی عینه من، وقتی میخوام تجربه ی شخصی یک نفر رو که فاند گرفته بدونم، باید تو یه تاپیک پست بدم ازش بپرسم ؟مسلما نه، الان منی که میخوام اقدام کنم اطلاعاتم کمه فقط دارم میخونم و اطلاعاتمو بیشتر میکنم ینی بیام الکی هی پست اسپمی یک خطی بزنم سوالای بی ربط بپرسم و کیفیت انجمن رو بیارم پایین که تعداد پست هام زیاد شه که صندوق خصوصیم از محدودیت دربیاد؟من واقعا برای این موضوع دارم سختی میکشم.هر یک ساعت هم میتونم یه مسیج بدم اونم اگه دوتا مسیج باشه تو صندوقم دیگه الارم میده!من واقعا الان احتیاج درام به تجربه کسب کردن.ولی سه روزه بابت این پیغام خصوصیا دقیقا هیچ کاری نمیتونم بکنم.ممنون میشم یه کاری بکنید برام
    مرسی

Global Moderator

Simon آواتار ها

کاربر گرامی

سلام ضمن خوشامدگویی خدمت شما، تا حدود زیادی حق به جانب شماست. متاسفانه دوستان شما از این ابزار سوء استفاده کردند و نظم تالار رو گاها تحت الشعاع قرار دادند. جهت رفع این مورد به صورت موقت ادمین گرامی این رویه را اتخاذ کردند. شما سعی کنید سوالات خود را در تاپیک های مرتبط بپرسید تا دوستان به شما راهنمایی های لازم را داشته باشند. توجه داشته باشید تاکید ما همیشه بر این هست که سوالات در تاپیک ها پرسیده شود چرا که پاسخ به آنها ممکن است گره از مشکلات دیگران نیز باز نماید. پیام خصوصی همانطور که از اسم آن مشخص است برای مواردی که خیلی شخصی می شود مناسب است.

ارادت

نقل قول نوشته اصلی توسط sanaz67 نمایش پست ها
    سلام.اول خسته نباشید بابت این سایت جامع و کامل و دوم اینکه فک نمیکنید این قسمت پیغام خصوصی برای کاربر تازه وارد یکم ایراد داره؟مثلا یکی عینه من، وقتی میخوام تجربه ی شخصی یک نفر رو که فاند گرفته بدونم، باید تو یه تاپیک پست بدم ازش بپرسم ؟مسلما نه، الان منی که میخوام اقدام کنم اطلاعاتم کمه فقط دارم میخونم و اطلاعاتمو بیشتر میکنم ینی بیام الکی هی پست اسپمی یک خطی بزنم سوالای بی ربط بپرسم و کیفیت انجمن رو بیارم پایین که تعداد پست هام زیاد شه که صندوق خصوصیم از محدودیت دربیاد؟من واقعا برای این موضوع دارم سختی میکشم.هر یک ساعت هم میتونم یه مسیج بدم اونم اگه دوتا مسیج باشه تو صندوقم دیگه الارم میده!من واقعا الان احتیاج درام به تجربه کسب کردن.ولی سه روزه بابت این پیغام خصوصیا دقیقا هیچ کاری نمیتونم بکنم.ممنون میشم یه کاری بکنید برام
    مرسی
    اطلاعیه مهم در بخش آمریکا
    اطلاعیه مهم در بخش کانادا

شبیه ساز آزمون تافل را از کجا دانلود کنیم؟
    از پاسخ دادن به پیام خصوصی یا پیام بازدید کننده ایی که در سطح انجمن قابل مطرح کردن است معذورم.

Senior Member

سلام
    من یک سوال دارم
    گاهی وقتها که reputation comment دارم ,وقتی نگاه میکنم گاهی این مکعب کوچک سبز هست و گاهی خاکستری
    میخواستم بدونم ایا وقتی خاکستری هست معناش این هست که من امتیاز منفی دریافت کردم؟ اگر خیر,چطور متوجه میشیم که امتیاز منفی دریافت کردیم؟
    بسیار ممنونم

ApplyAbroad Hero OMID-313 آواتار ها

نقل قول نوشته اصلی توسط mfz نمایش پست ها
    سلام
    من یک سوال دارم
    گاهی وقتها که reputation comment دارم ,وقتی نگاه میکنم گاهی این مکعب کوچک سبز هست و گاهی خاکستری
    میخواستم بدونم ایا وقتی خاکستری هست معناش این هست که من امتیاز منفی دریافت کردم؟ اگر خیر,چطور متوجه میشیم که امتیاز منفی دریافت کردیم؟
    بسیار ممنونم
    سلام دوست عزیز
    مکعب خاکستری به این معنی است که اون فردیکه به شما امتیاز داده ، reputation power ش هنوز صفر است و به همین دلیل امتیازی که داده عملا صفر بوده.
    وقتی امتیاز منفی بگیرید ، مکعب قرمز نشون میده اونجا.
    موفق باشید
    .You can either have results or excuses; not both

Senior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط OMID-313 نمایش پست ها
    سلام دوست عزیز
    مکعب خاکستری به این معنی است که اون فردیکه به شما امتیاز داده ، reputation power ش هنوز صفر است و به همین دلیل امتیازی که داده عملا صفر بوده.
    وقتی امتیاز منفی بگیرید ، مکعب قرمز نشون میده اونجا.
    موفق باشید
    جسارتا میشه بگید repugation power اونها چرا صفر هست؟ در چه صورت reputatiop power یک شخص صفر هست؟

ApplyAbroad Hero OMID-313 آواتار ها

نقل قول نوشته اصلی توسط mfz نمایش پست ها
    جسارتا میشه بگید repugation power اونها چرا صفر هست؟ در چه صورت reputatiop power یک شخص صفر هست؟
    سلام
    وقتی شخصی تازه عضو فروم میشه ، خوب مسلما reputation power ش صفر است. پستهای ارسالی ، امتیاز کسب شده و مدت زمان عضویت باعث افزایش این رپیوتیشن پاور میشن.
    موفق باشید
    .You can either have results or excuses; not both

سلام
    من الان 500 پیام ظرفیت صندوق دارم. فقط 3 پیام توش هست.
    هر چی پیام میفرستم تو بخش ارسال شده ها اثری ازشون نیست!

Global Moderator

Simon آواتار ها

سلام

در قسمت پایین پیام گزینه "ذخیره یک نسخه از پیام در پوشه فرستاده شده." رو تیک میزنید؟ اگر تیک نزنید کپی پیام برای شما نگه داشته نمیشه.

نقل قول نوشته اصلی توسط elyartab نمایش پست ها
    سلام
    من الان 500 پیام ظرفیت صندوق دارم. فقط 3 پیام توش هست.
    هر چی پیام میفرستم تو بخش ارسال شده ها اثری ازشون نیست!

از پاسخ دادن به پیام خصوصی یا پیام بازدید کننده ایی که در سطح انجمن قابل مطرح کردن است معذورم.

نقل قول نوشته اصلی توسط simon نمایش پست ها
    سلام

در قسمت پایین پیام گزینه "ذخیره یک نسخه از پیام در پوشه فرستاده شده." رو تیک میزنید؟ اگر تیک نزنید کپی پیام برای شما نگه داشته نمیشه.
    ممنون از راهنماییتون. این گزینه فقط تو ارسال پیشرفته هست. اگه تو ارسال سریع هم باشه یا اینکه به طور پیش فرض یه نسخه رو نگه داره که بهتره.

Global Moderator

Simon آواتار ها

سلام

خواهش میکنم. تا جاییکه حظور ذهن دارم یکبار فعال شه کافیه. شما یکبار فعال کنید و برای خودتون پیام ارسال کنید و تست بفرمایید.

ارادت

نقل قول نوشته اصلی توسط elyartab نمایش پست ها
    ممنون از راهنماییتون. این گزینه فقط تو ارسال پیشرفته هست. اگه تو ارسال سریع هم باشه یا اینکه به طور پیش فرض یه نسخه رو نگه داره که بهتره.

برچسب‌های این موضوع

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)