صفحه 4 از 53 نخستنخست 1234567891011121314 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 31 تا 40 , از مجموع 527

موضوع: سوالات متداول کاربران | درباره کار با نرم افزار انجمن

پیش فرض مشکل دو یا سه بار ارسال شدن هر پست؟؟؟؟؟؟

سلام،

من نمی دونم این که هر موضوع جدیدی، دو و یا گاهی سه بار به mail box ام ارسال می شه فقط مشکل منه یا کسای دیگه هم این مشکل رو داشته یا دارن؟ ??? واقعاً بیشتر وقتا اعصابمو خورد می کنه!!! > و این که قابل حل هست یا نه؟؟؟ لطفاً راهنمایی بفرمایید.

با تشکر
    تا نیک ندانی که سخن عین ثواب است / باید که به گفتن دهن از هم نگشایی / گر راست سخن گویی و در بند بمانی / به زان که دروغت دهد از بند رهایی

NaserNik
    Guest

پیش فرض مشکل Account در سايت Applyabroad (لطفا کمک!)

من يه account داشتم که از اون فقط ID يادمه! حتي user و pass اون ايميلي که باهاش اين ID رو ساختم رو يادم نمي آد :-\
    مجبور شدم با يه ID ديگه عضو بشم... ولي مي‌خوام دوباره از اون ID استفاده کنم. چطوري مي‌تونم؟ لطفا کمک کنيد...
    موضوع حياتيه! ???

ممنونم

پیش فرض پاسخ : مشکل Account در سايت Applyabroad (لطفا کمک!)

وقتي نه userاش يادته نهpass اش ديگه چي داره كه به خاطرش اينقدر جوش مي زني؟!
    زياد بهش فكر نكن...موفق باشي
    Johann Kaspar Lavater was born on November 15, 1741<br />Swiss theologian, 1741-1801<br />Intuition is the clear conception of the whole at once

پیش فرض پاسخ : مشکل Account در سايت Applyabroad (لطفا کمک!)

سلام
    اگه emailی که باهاش عضو شدین یادتون هست میتونین مشکلتون رو حل کنین.
    برای اطلاعات بیشتر این لینک رو ببینید http://www.applyabroad.org/forum/ind....msg535#msg535
    لطفا قوانین فروم رو بخونید و با رعایت اونها در بهبود کیفیت فروم سهیم باشید.

پیش فرض پاسخ : مشکل دو یا سه بار ارسال شدن هر پست؟؟؟؟؟؟

منظورتون از mail box کجاست؟ اگه شما توی گروه ApplyAbroad Yahoo Group عضو باشین, به ازای هر موضوی جدید یک ایمیل از اونجا میگیرید. حالا اگه خودتون هم دستی توی فروم "با خبر سازی" رو برای انجمن خاصی فعال کرده باشین, به ازاری هر موضوع جدید توی اون انجمن هم یک ایمیل میگیرید.

راه حل مشکل اینه که یا توی گروه یاهو member setting رو تغییر بدین که ایمیل نگیرید یا اینکه توی فروم باخبر سازی رو تغییر بدین.

اگه موضوع بازم حل نشد, لطفا بیشتر توضیح بدین تا بتونیم بهتر راهنمایی کنیم.

ممنون.
    لطفا قوانین فروم رو بخونید و با رعایت اونها در بهبود کیفیت فروم سهیم باشید.

دستت درد نکنه عزیز برادر، مهرداد جان

منظورم از mail box آدرس ایمیلم بود!
    مشکل من همونی بود که شما گفتین، من دستی توی فروم "با خبر سازی" رو برای انجمن هایی که می خواستم فعال کرده بودم.
    همه رو به حالت اول برگردوندم و مشکلم حل شد. ممنون از لطفت!
    اما من تو قسمت "باخبر سازی و ارتباط" اون سه تا تیک مربوط به سه گزینه ی اول رو برداشتم، اما هنوز موضوعات جدید به آدرس ایمیلم فرستاده می شه. یعنی واسه ی موضوعاتی که قبلاً خواستم باخبر بشم باید دونه دونه لینک غیر فعال سازی رو کلیک کنم؟؟؟؟؟
    تا نیک ندانی که سخن عین ثواب است / باید که به گفتن دهن از هم نگشایی / گر راست سخن گویی و در بند بمانی / به زان که دروغت دهد از بند رهایی

ApplyAbroad Champion

در همون صفحه‌ی «مشخصات» -> «باخبرسازی و ارتباط» و در زیر همون سه تا گزینه، جداولی هست که موضوعات و انجمن‌هایی که شما باخبرسازی رو براش فعال کرده‌اید رو نشون می‌ده. می‌تونید موضوعات یا انجمن‌هایی که نمی‌خواهید ایمیل براشون دریافت کنید رو انتخاب کنید و کلید «انصراف از باخبرسازی» رو بزنید. اگر در اون جا هیچ موضوع یا انجمنی وجود نداره، حتما شما دارید از ApplyAbroad Yahoo Group ایمیل دریافت می‌کنید. در این صورت می‌تونید تنظیمات Yahoo Group رو تغییر بدهید که بهتون ایمیل نزنه.

بله من قسمت "انصراف از با خبر سازی" رو فعال کرده بودم و چیزی در اون قسمت وجود نداشت. بنابراین رفتم تو yahoo! group و daily digest رو انتخاب کردم و مشکلم حل شد.

با تشکر از راهنمایی مدیران

Junior Member

پیش فرض امکانش هست موضوع جدیدی که ایجاد کردیم رو پاک کنیم؟

من میتونم موضوع جدید رو که ایجاد کردم بعدا پاک کنم. چون جوابش رو یه جای دیگه پیدا کردم .

ApplyAbroad Champion

پیش فرض پاسخ : امکانش هست موضوع جدیدی که ایجاد کردیم رو پاک کنیم؟

خیر شما امکان پاک کردن موضوع خودتون رو ندارید، اما می‌تونید به من یا Moderator ها لینکش رو بفرستید و اگر پاسخی به موضوع شما داده نشده بود، ما پاکش می‌کنیم.

برچسب‌های این موضوع

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)