صفحه 42 از 53 نخستنخست ... 323334353637383940414243444546474849505152 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 411 تا 420 , از مجموع 527

موضوع: سوالات متداول کاربران | درباره کار با نرم افزار انجمن

Global Moderator

Simon آواتار ها

پیش فرض پاسخ : سوالات متداول کاربران | درباره کار با نرم افزار انجمن

کاربر گرامی

با سلام و احترام

پاسخی که بنده عرض میکنم کلی هست. ارسال لینک سایت هایی که در ایران هستند یا تبلیغاتی دارند که منافع عده ایی در ایران رو تامین میکنه در این سایت ممنوع است. صرف گفته کاربرکه من منافعی در این سایت ندارم قضاوت کار مشکلیست به همین جهت این سایت ها مجوز نشر ندارند. چنانچه به فرد خاصی توصیه میکنید می توانید از پیام خصوصی استفاده بفرمایید.لطفا توجه داشته باشید بخش زبان خارجه به صرف خاص بودن در این سایت مستثنی است و برخی سایت هایی که به راحتی در این بخش توصیه میشود در بقیه بخش ها تبلیغ محسوب میشود و ممنوع است.

ممنون از توجهتون
    نقل قول نوشته اصلی توسط missMECH نمایش پست ها
    سلام
    آیا معرفی یک سایت علمی برای زبان تبلیغات حساب میشه؟؟در حالی که در صفحات دیگه خیلی سایتهای دیگه رو دوستان معرفی کردند.من در صفحه زبان سایت معرفی کردم برای دانلود کتاب(رایگانه من هم از از دستندرکارانش نیستم) اما پیغام دادند که تبلیغاته!!
    من فکر میکنم دوستان مدیریت نسبت اعضای تازه عضو شده کم لطفی میکنند.
    اطلاعیه مهم در بخش آمریکا
    اطلاعیه مهم در بخش کانادا

شبیه ساز آزمون تافل را از کجا دانلود کنیم؟
    از پاسخ دادن به پیام خصوصی یا پیام بازدید کننده ایی که در سطح انجمن قابل مطرح کردن است معذورم.

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط simon نمایش پست ها
    کاربر گرامی

با سلام و احترام

پاسخی که بنده عرض میکنم کلی هست. ارسال لینک سایت هایی که در ایران هستند یا تبلیغاتی دارند که منافع عده ایی در ایران رو تامین میکنه در این سایت ممنوع است. صرف گفته کاربرکه من منافعی در این سایت ندارم قضاوت کار مشکلیست به همین جهت این سایت ها مجوز نشر ندارند. چنانچه به فرد خاصی توصیه میکنید می توانید از پیام خصوصی استفاده بفرمایید.لطفا توجه داشته باشید بخش زبان خارجه به صرف خاص بودن در این سایت مستثنی است و برخی سایت هایی که به راحتی در این بخش توصیه میشود در بقیه بخش ها تبلیغ محسوب میشود و ممنوع است.

ممنون از توجهتون
    تشکر از پاسختون .
    خیر من توصیه ای کلی دادم در این صفحه:
    http://www.applyabroad.org/forum/sho...B1%DB%8C/page2
    خوب شما یه لطفی بکنید و به این لینک سر بزنید که بنده معرفی کردم و کاملا علمی و مفید برای متقاضیان ارشد و دکتری:

البته من در بخش گزارش اعتراض به ویرایش پست قصد داشتم که مشکل را مطرح کنم اما بدلیل این که 10پست ندارم نمیشه!!
    ویرایش توسط Simon : July 6th, 2015 در ساعت 11:23 PM دلیل: لینک خلاف مقررات فروم بود.

Global Moderator

Simon آواتار ها

کاربر محترم

با سلام

این سایت و سایت های مشابه ایرانی ممنوع است. شما واقعا آانهمه تبلیغ در جای جای اون سایت رو در نظر ندارید؟ لطفا از انتشار لینک های اینچنینی قویا خودداری نمایید. اخطار تبلیغ حتی به صورت ناخواسته 10 روز حساب کاربری را مسدود خواهد کرد.

موفق باشید.

نقل قول نوشته اصلی توسط missMECH نمایش پست ها
    تشکر از پاسختون .
    خیر من توصیه ای کلی دادم در این صفحه:
    http://www.applyabroad.org/forum/sho...B1%DB%8C/page2
    خوب شما یه لطفی بکنید و به این لینک سر بزنید که بنده معرفی کردم و کاملا علمی و مفید برای متقاضیان ارشد و دکتری:---
    البته من در بخش گزارش اعتراض به ویرایش پست قصد داشتم که مشکل را مطرح کنم اما بدلیل این که 10پست ندارم نمیشه!!

از پاسخ دادن به پیام خصوصی یا پیام بازدید کننده ایی که در سطح انجمن قابل مطرح کردن است معذورم.

Junior Member

کاربر محترم

با سلام

این سایت و سایت های مشابه ایرانی ممنوع است. شما واقعا آانهمه تبلیغ در جای جای اون سایت رو در نظر ندارید؟ لطفا از انتشار لینک های اینچنینی قویا خودداری نمایید. اخطار تبلیغ حتی به صورت ناخواسته 10 روز حساب کاربری را مسدود خواهد کرد.

موفق باشید.
    اکی.و تشکر از شما.
    حالا یه سوال : در پیام خوش آمد گویی گفته شده 10ارسال و 7 روز باید بگذره تا بشه پیام خصوصی و موضوع جدیدو... فرستاد اما تو لینکی که داده نوشته 20پیام و 15 روز حالا کدوم درسته؟ (آخه من برای partner زبان از دو نفر پیام دریافت کردم ولی نمیتونم پاسخشون رو بدم!!)
    بعد یه پرسش دیگه دارم که الان این پستهایی که این جا میذارم و یا با نقل قول هست جز اون پیامهایی 20تا یا 10تای بالا حساب میشه یا نه؟یا باید تخصصی باشن؟
    میبخشید که وقتتون را میگیرم اما به مطالب سایت بسیار نیاز دارم.
    تشکر از راهنماییتون

Global Moderator

Simon آواتار ها

سلام

يك تاپيك بعد از اين عنوان كه سوالات رو در اون مطرح كرديد اين موارد نوشته شده:

امکان ارسال موضوع (تاپیک )جدید، ارسال پیام خصوصی، درج پیام بازدید کننده٬ پیوست فایل

خير كليه ارسال هاي شما شمارش ميشن.
    موفق باشيد

ApplyAbroad Hero

کاربر گرامی

با سلام و احترام

ممنون از توجهتون
    با عرض سلام و احترام خدمت مدیر عزیز
    پس با این حساب معرفی سایتهای خارجی یا حتی وکیلهایی که ایرانی نیستند و ... اشکالی نداره؟
    پیشاپیش از پاسختون ممنونم

Global Moderator

Simon آواتار ها

سلام

خير. قطعا ممنوع است. اين قسمت از عرايضم رو مجدد براتون مشخص كردم:

.لطفا توجه داشته باشید بخش زبان خارجه به صرف خاص بودن در این سایت مستثنی است و برخی سایت هایی که به راحتی در این بخش توصیه میشود در بقیه بخش ها تبلیغ محسوب میشود و ممنوع است.
    نقل قول نوشته اصلی توسط sunrise84 نمایش پست ها
    با عرض سلام و احترام خدمت مدیر عزیز
    پس با این حساب معرفی سایتهای خارجی یا حتی وکیلهایی که ایرانی نیستند و ... اشکالی نداره؟

ApplyAbroad Hero

سلام

خير. قطعا ممنوع است. اين قسمت از عرايضم رو مجدد براتون مشخص كردم:
    ممنون از پاسختون. می تونم بپرسم این عدد 3 که جلوی رپیوتیشن پور هست به چه معناست؟ البته مطمین نیستم که این سوال مربوط به این بخش هست یا نه اگر نیست عذرخواهی می کنم.

ApplyAbroad Hero

Smile پاسخ : سوالات متداول کاربران | درباره کار با نرم افزار انجمن

نقل قول نوشته اصلی توسط sunrise84 نمایش پست ها
    ممنون از پاسختون. می تونم بپرسم این عدد 3 که جلوی رپیوتیشن پور هست به چه معناست؟ البته مطمین نیستم که این سوال مربوط به این بخش هست یا نه اگر نیست عذرخواهی می کنم.
    چرا بعضی از چیزها دو بار تکرار شده مثلا بالای صفحه روی امور انجمن اگر کلیک کنید یک چیز سه قسمتی باز می شه که یکیش نوشته ویرایش تنظیمات ولی اگر سمت راست صفحه رو هم ببینیم یک ویرایش تنظیمات پیدا می کنیم . اینا با هم تفاوتهایی داره که من متوجه نمی شم؟یا اینکه کاربردهاش متفاوته ؟ یا انکه دوتاش یکی هست ؟ اگر یکی هست پس چرا دو بار تکرار شده؟

Junior Member

برای من امکان ایجاد پیام خصوصی و بازدید کنندگان تازه ممکن شده ولی وقتی پیام خصوصی میفرستم در صندوق "ارسال شده" چیزی نمیبینم و نوشته که ارسال شده 0 پیام دارد.
    اما وقتی از simon عزیز پاسخ پیام خصوصی ام رسید متوجه شدم که پیام فرستاده میشود اما نه قابل دیدن و نه قابل پیگیری است.
    لطفا رسیدگی کنید.
    simon عزیز البته من اقدامات لازم که در پیام خصوصی در مورد دو حساب کاربری نوشته بودید انجام دادم و پیام فرستادم که متاسفانه نمیدونم رسیده به شما یا خیر که از این طریق اطلاع دادم.
    پاینده باشید

برچسب‌های این موضوع

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)