صفحه 43 از 53 نخستنخست ... 3334353637383940414243444546474849505152 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 421 تا 430 , از مجموع 527

موضوع: سوالات متداول کاربران | درباره کار با نرم افزار انجمن

Member hossein_sh_s آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    مکانیک

پیش فرض پاسخ : سوالات متداول کاربران | درباره کار با نرم افزار انجمن

نقل قول نوشته اصلی توسط missMECH نمایش پست ها
    برای من امکان ایجاد پیام خصوصی و بازدید کنندگان تازه ممکن شده ولی وقتی پیام خصوصی میفرستم در صندوق "ارسال شده" چیزی نمیبینم و نوشته که ارسال شده 0 پیام دارد.
    اما وقتی از simon عزیز پاسخ پیام خصوصی ام رسید متوجه شدم که پیام فرستاده میشود اما نه قابل دیدن و نه قابل پیگیری است.
    لطفا رسیدگی کنید.
    simon عزیز البته من اقدامات لازم که در پیام خصوصی در مورد دو حساب کاربری نوشته بودید انجام دادم و پیام فرستادم که متاسفانه نمیدونم رسیده به شما یا خیر که از این طریق اطلاع دادم.
    پاینده باشید
    سلام

در قسمت تنظیمات --> ویرایش تنظیمات --> پیام خصوصی --> sent private messages --> گزینه save a copy of sent messages in my sent items folder by default رو انتخاب کنید تا پیام های فرستاده شده تون ذخیره بشوند.

موفق باشید
    اهل کوفه نبودن یعنی اینکه بدانیم تا حسین(ع) نیامده، ولی امر مسلم است.
    .Mechanics is the paradise of mathematical sciences, because by means of it one comes to the fruits of mathematics
    Leonardo da Vinci

ApplyAbroad Hero

دوستان این قسمت جستجوی پیشرفته رو چطور می شه ازش استفاده کرد ؟ مثلا وقتی در قسمت سرچ چیزی رو می نویسیم برامون پیدا می کنه ولی در جستجوی پیشرفته هر وقت عنوانی رو می نویسم چیزی برام پیدا نمی کنه در حالی که من فکر می کردم استفاده از این قسمت به خاطر پسوند پیشرفته باید کامل تر از قسمتی باشه که نوشته سرچ!!!

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    ارشد صنایع دستی

پیش فرض پاسخ : یک سؤال راجع به نحوه کار کلید "با خبر سازی"

ترخدا یکی کمکم کنیه من اصلا با این وب سایت بلد نیستم کار کنم . وقتی میخوندمش قبل عضویت بهتر بود در باره مقااله ها و همکاری ها بود حالا این فروم چیه . چططوریه اینجا؟ راهنمایی کنید مدیریت؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

ApplyAbroad Hero

نقل قول نوشته اصلی توسط narsis59 نمایش پست ها
    ترخدا یکی کمکم کنیه من اصلا با این وب سایت بلد نیستم کار کنم . وقتی میخوندمش قبل عضویت بهتر بود در باره مقااله ها و همکاری ها بود حالا این فروم چیه . چططوریه اینجا؟ راهنمایی کنید مدیریت؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟
    نگران نباشید دوست عزیز کم کم یاد می گیرید . منم بعد از حدود دو سال تازه دارم کار کردن با این سایت رو یاد می گیرم. برین توی انجمن بالای صفحه کلیک کنید بعد روی عناوین عمومی کلیک کنید بعد روی زیر گروهها کلیک کنید و در اونجا عنوان فرومها رو می بینید که می تونید توی هر فروم که می خواین پست بذارین و جواب سوالاتتون رو بگیرید. به همین راحتی پس اصلا نگران نباشید

ApplyAbroad Hero

نقل قول نوشته اصلی توسط sunrise84 نمایش پست ها
    نگران نباشید دوست عزیز کم کم یاد می گیرید . منم بعد از حدود دو سال تازه دارم کار کردن با این سایت رو یاد می گیرم. برین توی انجمن بالای صفحه کلیک کنید بعد روی عناوین عمومی کلیک کنید بعد روی زیر گروهها کلیک کنید و در اونجا عنوان فرومها رو می بینید که می تونید توی هر فروم که می خواین پست بذارین و جواب سوالاتتون رو بگیرید. به همین راحتی پس اصلا نگران نباشید
    فقط به یاد داشته باشید که باید توی فرومی که مرتبط به سوالتون هست پست بذارید. عنوان فرومها رو که ببینید به راحتی متوجه خواهید شد که توی کدومشون باید سوالتون رو مطرح کنید.

ApplyAbroad Hero

خدمت دوستان عزیز سلام
    می خواستم بدونم این تقویم که بالای صفحه هست اگر روش کلیک کنیم می بینیم مثلا روی امروز 15 جولای نوشته (7 تولدهای) روی روزهای دیگه هم همینطور . این عبارت ها به چه معنی هست؟
    پیشاپیش از پاسختون ممنون

ApplyAbroad Senior Veteran
    Mechatronic آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    EE-ME

خدمت دوستان عزیز سلام
    می خواستم بدونم این تقویم که بالای صفحه هست اگر روش کلیک کنیم می بینیم مثلا روی امروز 15 جولای نوشته (7 تولدهای) روی روزهای دیگه هم همینطور . این عبارت ها به چه معنی هست؟
    پیشاپیش از پاسختون ممنون
    سلام

موقعی که یک کاربر در این فورم اکانت می سازه، تاریخ تولدش در دیتابیس ذخیره میشه و در محلی که شما اشاره کردید، درج میشه. در نتیجه، شما میتونید در این قسمت، متوجه بشید که روز تولد کدام کاربرهاست.

ایام به کام
    آینده‌ای خواهم ساخت که گذشته‌ام جلویش زانو بزند!

به دلیل محدودیت زمانی، از پاسخگویی به پیام های خصوصیِ قابل طرح در فورِم معذورم.

ApplyAbroad Hero

نقل قول نوشته اصلی توسط Mechatronic نمایش پست ها
    سلام

موقعی که یک کاربر در این فورم اکانت می سازه، تاریخ تولدش در دیتابیس ذخیره میشه و در محلی که شما اشاره کردید، درج میشه. در نتیجه، شما میتونید در این قسمت، متوجه بشید که روز تولد کدام کاربرهاست.

ایام به کام
    از پاسختون ممنونم مکاترونیک عزیز
    فقط یک سوال دیگه منظورتون از اینکه یک کاربر در این فروم اکانت می سازه اینه که یک کاربر در این فروم پست می ذاره؟ البته ببخشید که این سوالم ممکنه به نظر کسانی که در در زمینه کامپیوتر مهارت دارن کمی خنده دار بیاد ولی ممنون می شم جواب بدین.
    باز هم از لطفتون ممنونم

ApplyAbroad Senior Veteran
    Mechatronic آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    EE-ME

از پاسختون ممنونم مکاترونیک عزیز
    فقط یک سوال دیگه منظورتون از اینکه یک کاربر در این فروم اکانت می سازه اینه که یک کاربر در این فروم پست می ذاره؟ البته ببخشید که این سوالم ممکنه به نظر کسانی که در در زمینه کامپیوتر مهارت دارن کمی خنده دار بیاد ولی ممنون می شم جواب بدین.
    باز هم از لطفتون ممنونم
    در وهلۀ اول شما در این فورم ثبت نام و ایجاد پروفایل کردید؛ بعد پست گذاشتید. زمانی که شما حساب کاربری باز می کنید، مشخصات شما به دیتابیس اضافه میشه و حتی اگر هیچ پستی در فورم نگذارید، باز هم مشخصاتی که موقع ایجاد حساب کاربری ارائه کردید، در دیتابیس وجود خواهد داشت.

هر سؤالی که شما بپرسید، حق مسلم شماست و کسی حق نداره به سؤالات دیگران، هر چند ساده و پیش پا افتاده، بخنده.
    ایام به کام
    آینده‌ای خواهم ساخت که گذشته‌ام جلویش زانو بزند!

به دلیل محدودیت زمانی، از پاسخگویی به پیام های خصوصیِ قابل طرح در فورِم معذورم.

Hi
    I am a new user, when can I upload a file? I need to upload a file and ask a question as soon as possible for my visa.
    ****sorry I don't have Farsi Keyboard

برچسب‌های این موضوع

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)