صفحه 44 از 53 نخستنخست ... 3435363738394041424344454647484950515253 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 431 تا 440 , از مجموع 527

موضوع: سوالات متداول کاربران | درباره کار با نرم افزار انجمن

Global Moderator

Simon آواتار ها

پیش فرض پاسخ : سوالات متداول کاربران | درباره کار با نرم افزار انجمن

کاربر گرامی

با سلام و احترام

لطفا این تاپیک را مطالعه نمایید:

امکان ارسال موضوع (تاپیک )جدید، ارسال پیام خصوصی، درج پیام بازدید کننده٬ پیوست فایل

نقل قول نوشته اصلی توسط Ehsan_ghorbani نمایش پست ها
    Hi
    I am a new user, when can I upload a file? I need to upload a file and ask a question as soon as possible for my visa.
    ****sorry I don't have Farsi Keyboard
    اطلاعیه مهم در بخش آمریکا
    اطلاعیه مهم در بخش کانادا

شبیه ساز آزمون تافل را از کجا دانلود کنیم؟
    از پاسخ دادن به پیام خصوصی یا پیام بازدید کننده ایی که در سطح انجمن قابل مطرح کردن است معذورم.

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    Electrical Engineering - IUST

سلام

امکان حذف پستی که قبلا دادم هست؟ یا حداقل فایلی که ضمیه کردم؟

ApplyAbroad Hero

نقل قول نوشته اصلی توسط saeedhn نمایش پست ها
    سلام

امکان حذف پستی که قبلا دادم هست؟ یا حداقل فایلی که ضمیه کردم؟
    بله دوست عزیز میتونید پستتون رو حذف کنید اگر تازه پستتون رو گذاشتید در نوار پایین ان کنار پاسخ یا پاسخ با نقل قول کلمه ویرایش هست . روش کلیک کنید و در صفحه ای که باز می شه گزینه حذف رو انتخاب کنید. اگر از زمان ارسال پستتون خیلی می گذره و دیگه کلمه ویرایش رو نمی بینید می تونید در زیر پستتون گزارش پست خلاف رو بزنید و در صفحه ای که باز می شه از مدیران بخواهید تا اون رو براتون حذف کنند.
    موفق باشید

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط sunrise84 نمایش پست ها
    بله دوست عزیز میتونید پستتون رو حذف کنید اگر تازه پستتون رو گذاشتید در نوار پایین ان کنار پاسخ یا پاسخ با نقل قول کلمه ویرایش هست . روش کلیک کنید و در صفحه ای که باز می شه گزینه حذف رو انتخاب کنید. اگر از زمان ارسال پستتون خیلی می گذره و دیگه کلمه ویرایش رو نمی بینید می تونید در زیر پستتون گزارش پست خلاف رو بزنید و در صفحه ای که باز می شه از مدیران بخواهید تا اون رو براتون حذف کنند.
    موفق باشید

ببخشید من می خوام یکی از پست هام رو حذف کنم الان یک هفته است به طور مکرر همین روشی که شما فرمودین رو انجام داده ام اما هیچ تغییری مشاهده نمی کنم! می تونم بپرسم که الان باید چه کار کنم وقتی مدیران ترتیب اثر نمیدن؟؟؟

با تشکر

Global Moderator

Simon آواتار ها

سلام

رسیدگی به گزارش ها طبق اولویت هست.روزانه تعداد زیادی گزارش ارسال میشود.هر کاربر نهایتا با تصمیم مدیران قادر به درخواست حداکثر حذف دو ارسال می باشد.چنانچه ارسال شما شرایط خاص دارد لینک آن را به مدیر مربوطه ارسال کنید تا بررسی نمایند.

موفق باشید

نقل قول نوشته اصلی توسط h73_mah73 نمایش پست ها
    ببخشید من می خوام یکی از پست هام رو حذف کنم الان یک هفته است به طور مکرر همین روشی که شما فرمودین رو انجام داده ام اما هیچ تغییری مشاهده نمی کنم! می تونم بپرسم که الان باید چه کار کنم وقتی مدیران ترتیب اثر نمیدن؟؟؟

با تشکر

از پاسخ دادن به پیام خصوصی یا پیام بازدید کننده ایی که در سطح انجمن قابل مطرح کردن است معذورم.

Junior Member

سلام

من هرچی تو این انجمن گشتم جواب این سوال رو ندیدم. کسی می تونه کمک کنه؟

من پارسال عضو شدم و فکر نمی کردم زیاد از این فروم استفاده کنم به همین خاطر اسم مناسبی رو برای خودم انتخاب نکردم! الان با بالا رفتن تعداد پست هام به دلایلی کاملا حیاتی شدیدا نیاز دارم نام کاربریم رو تغییر بدم. آیا همچین امکانی وجود داره؟ لطفا راهنمایی بفرمایید.

با تشکر

Global Moderator

Simon آواتار ها

کاربر گرامی
    با سلام و احترام

این عنوان را ببینید : درخواستهای کاربری . قبل از ایجاد درخواست نکات مهم را مطالعه بفرمایید.

موفق باشید

نقل قول نوشته اصلی توسط h73_mah73 نمایش پست ها
    سلام

من هرچی تو این انجمن گشتم جواب این سوال رو ندیدم. کسی می تونه کمک کنه؟

من پارسال عضو شدم و فکر نمی کردم زیاد از این فروم استفاده کنم به همین خاطر اسم مناسبی رو برای خودم انتخاب نکردم! الان با بالا رفتن تعداد پست هام به دلایلی کاملا حیاتی شدیدا نیاز دارم نام کاربریم رو تغییر بدم. آیا همچین امکانی وجود داره؟ لطفا راهنمایی بفرمایید.

با تشکر

Junior Member

من در انجمن های زیادی سوال مطرح میکنم و یادم میرود که در کجا سوالات را مطرح کرده ام و چطوزی میتوانم بفهمم که در کجاها پیغام گذاشته ام و دوستان چه جوابهایی دادن و اینکه در کدام صفحه پیغام جدید دادم کلا چطوری پیگیری کنم؟؟

Global Moderator

Simon آواتار ها

با سلام

این امکان که بطور خاص برای شما اطلاع رسانی صورت بگیره وجود نداره. برای اینکه بدونید در کدام عنوان ها پستی قرار دادید و به آن پاسخ داده شده میتونید از قسمت بالای هر تاپیک وقتی که داخل آن قرار دارید مسیر زیر را رفته و اشتراک در آن عنوان را فعال نمایید:

ابزارهای موضوع---> اشتراک در این موضوع

به اینصورت هر پستی جدیدی که در آن عنوان ارسال شود شما در قسمت تنظیمات متوجه خواهید شد. کلا از این شیوه برای انتخاب تاپیک های دلخواهتون هم میتونید استفاده کنید.

ارادت

نقل قول نوشته اصلی توسط mah2000 نمایش پست ها
    من در انجمن های زیادی سوال مطرح میکنم و یادم میرود که در کجا سوالات را مطرح کرده ام و چطوزی میتوانم بفهمم که در کجاها پیغام گذاشته ام و دوستان چه جوابهایی دادن و اینکه در کدام صفحه پیغام جدید دادم کلا چطوری پیگیری کنم؟؟

Junior Member

سلام ؛ ممنون از سایت خوبتون ؛ متاسفانه هرچی تلاش کردم نمیتونم موضوع جدیدی ارسال کنم، یه سوال کلی درباره تغییر رشته م دارم که بپرسم.

برچسب‌های این موضوع

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)