صفحه 5 از 53 نخستنخست 123456789101112131415 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 41 تا 50 , از مجموع 527

موضوع: سوالات متداول کاربران | درباره کار با نرم افزار انجمن

Member
    رشته و دانشگاه
    Philosophy - University of Toronto

پیش فرض منظور از ساپورت مالی در نتایج پذیرش چیست؟

سلام.

منظور از "ساپورت مالی در سال" در قسمت نتایج پذیرش چیه؟ حقوق + شهریه ای که لغو شده، یا فقط حقوق؟ من خودم فکر می کردم که منظور فقط حقوقه، اما از اونجایی که رقم ساپورت بعضی از بچه ها خیلی بالاست، به نظر میاد که لغو شهریه رو هم جزء ساپورتشون حساب کردن. منظور کدومه؟ می شه یه خط توضیح توی قسمت "نتایج پذیرش" اضافه کنید که همه بدونن کدوم رو باید بنویسن؟

خیلی ممنون.

ApplyAbroad Champion

پیش فرض پاسخ : منظور از ساپورت مالی در نتایج پذیرش چیست؟

لغو شدن شهریه به تنهایی هم ساپورت مالی محسوب می‌شه. اگر بخواهیم فقط میزان حقوق رو در قسمت نتایج بنویسیم، کسی که هیچ نوع ساپورت مالی‌ای دریافت نکرده و کسی که فقط لغو شهریه دریافت کرده، هر دو باید مقدار ساپورت رو صفر وارد کنند و تفاوت بین این دو حالت مشخص نمی‌شه. در نتیجه کل ساپورت مالی که شامل لغو شهریه و همچنین حقوق هست رو در این قسمت وارد کنید.

ApplyAbroad Champion

پیش فرض برچسب‌ها

سیستم برچسب زنی برای موضوعات جدید به فروم اضافه شده است. برچسب‌ها به کاربران کمک می‌کند تا با استفاده از کلمات کلیدی‌ای که به عنوان برچسب به موضوعات اضافه شده است، مطالب مرتبط با موضوع مورد نظر خود را به سرعت و بدون نیاز به جستجو پیدا کنند.
    برای استفاده بهینه از این امکان لازم است تا کاربران در هنگام ایجاد موضوع جدید چند کلمه‌ی کلیدی که بیشترین ارتباط با متن موضوع دارد را در قسمت «برچسب‌ها» وارد نمایند. به عنوان مثال در صورتی که موضوع در مورد دریافت گذرنامه و داشتن مشکل سربازی است، «گذرنامه» و «سربازی» می‌توانند برچسب‌های مناسبی باشند. یا مثلا اگر موضوع در مورد گرفتن روادید دانشجویی آمریکاست «روادید دانشجویی» و «آمریکا» می‌توانند به عنوان برچسب‌های مرتبط وارد شوند. در صورتی که موضوع مورد دانشگاه خاصی است حتما اسم دانشگاه را در قسمت برچسب‌ها وارد نمایید.

با وارد شدن در قسمت «برچسب‌ها» در منوی اصلی می‌توانید لیستی از محبوب‌ترین برچسب‌ها و همچنین موضوعاتی که اخیرا برچسب خورده‌اند را مشاهده کنید.

ApplyAbroad Veteran

پیش فرض پاسخ : برچسب‌ها

خیییلی خیلی ممنون بابک جان این یه قلم رو واقعا کم داشتیم.
    تا جایی که فهمیدم فقط آغاز کننده ی یه موضوع می تونه روی اون برچسب بزنه درسته؟
    ارسالهای قدیمی رو هم اگه moderator ها یا خود فرستنده ها سر فرصت بتونن برچسب بزنن خیلی عالی می شه.
    باز هم ممنون.
    I've got a little black book with my poems in / got a bag with a toothbrush and a comb in / when I'm a good dog, they sometimes throw me a bone in.

ApplyAbroad Champion

پیش فرض پاسخ : برچسب‌ها

نقل قول نوشته اصلی توسط Roger
    تا جایی که فهمیدم فقط آغاز کننده ی یه موضوع می تونه روی اون برچسب بزنه درسته؟
    بله فقط آغاز کننده‌ی موضوع و مدیران می‌تونند به موضوعات برچسب بزنند.

ApplyAbroad Champion

پیش فرض پاسخ : منظور از ساپورت مالی در نتایج پذیرش چیست؟

آنچه که از مقدار ساپورت مالی مد نظر ما بوده مربوط به سال اوله. در واقع کسانی که از آمریکا پذیرش می‌گیرند، همون مبلغی که در I-20 به عنوان Fund from school ذکر می‌شه رو وارد می‌کنند. این مبلغ معمولا شامل حقوقی که در تابستان می‌گیرید نیست و برای تابستان اغلب دانشجویان مبالغ اضافه بر این مقدار دریافت می‌کنند.

ApplyAbroad Champion
    Pink Floyd آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    این حساب کاربری غیر فعال می باشد.

پیش فرض مشکل در جستجوی نام فایل های ضمیمه

من امروز به یکی از فایلهایی که قبلا" از فروم دانلود کردم، احتیاج شدید داشتم و متاسفانه فقط فرمت فایل موردنظر یادم بود که با امکانات جستجو نتونستم فایل مورد نظر رو پیدا کنم.به این نتیجه رسیدم که امکان جستجو برای نام فایل ضمیمه شده وجود ندارد.
    اگه در این زمینه دوستان راهکاری دارن ممنون میشم.

ApplyAbroad Champion
    Pink Floyd آواتار ها
    رشته و دانشگاه

پیش فرض پاسخ : مشکل در جستجوی نام فایل های ضمیمه

جواب سوال خودم رو خودم میدم
    نه امکان جستجوی نام فایل ضمیمه شده با استفاده از جستجو وجود نداره

Senior Member

پیش فرض پيشنهاد براي بالا بردن سرعت كار در فروم

سلام
    مي خواستم دو تا پيشنهاد به كاربرها بدم براي اينكه سرعت كارشون و پست دادنشون بره بالا
    يكي اينكه گزينه پاسخ سريع را اگر فعال نكرديد، فعال كنيد. به نظر من خيلي خوبه. چون براي پاسخ دادن به يك موضوع مجبور نيستيد كه يك صفحه پاسخ جداگانه باز كنيد.
    براي اين كار به قسمت مشخصات بريد و بعد به تنظيمات عمومي انجمن ها
    (نمایش فرم پاسخ سریع در انتهای صفحات)
    يكي ديگه هم براي moderator ها
    در همون صفحه:
    "نمایش لینک های مدیریت در صفحات داخلی انجمن ها"
    مثلا اگر گزينه نمايش به صورت آيكن را فعال كنيد مي تونيد بدون وارد شدن به تاپيك، تاپيك را مديريت كنيد
    من اين دو تا كار را كردم و خوشم اومد
    گفتم بگم كه اگر نكرديد شما هم بكنيد

ApplyAbroad Champion
    Pink Floyd آواتار ها
    رشته و دانشگاه

پیش فرض پاسخ : مشکل سر فایلای صوتی mp3 موقع وارد شدن به بخش گفتگو ( chat )

نقل قول نوشته اصلی توسط blue sky
    موقعی که وارد قسمت چت میشم 6 تا فایل mp3 واسه دانلود میاد .
    من دفعه اول همه رو با دانلود منیجر دانلود کردم ولی دوباره که میخوام تو بخش چت برم دوباره می زنه که باید دانلود شه و باعث میشه 1 تا 2 دقیقه هر دفعه صرف کنسل کردن این دانلودا بشه و درضمن کم شدن سرعت ...
    من مرورگر موزیلا فایرفاکس 2 استفاده می کنم البته فکر نکم ربطی به این داشته با IE هم باید این مشکل باشه.
    در IDM (اینترنت دانلود منیجر) روی گزینه ی options کلیک نمایید در صفحه ی جدید در پوشه general در قسمت Integrate IDM into browsers تیک مربوط به مرورگر خود را بردارید.
    حالا مرورگر شما فایلها را دانلود نمیکند.پس از خارج شدن از قسمت چت درباره تیک مربوط به مرورگر خود را اضافه کنید.

برچسب‌های این موضوع

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)