صفحه 7 از 53 نخستنخست 1234567891011121314151617 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 61 تا 70 , از مجموع 527

موضوع: سوالات متداول کاربران | درباره کار با نرم افزار انجمن

پیش فرض مدت زمان ارسال پیغام خصوصی

سلام

ما وقتی یه پیغام خصوصی ارسال میکنیم بعد از چه مدت به دست طرف مقابل میرسد؟
    every thing is possible, but you must pay for it

ApplyAbroad Champion

رشته و دانشگاه
    Stanford, Mechanical Eng

پیش فرض پاسخ : مدت زمان ارسال پیغام خصوصی

تجربه من می گه که آناً می رسه.
    Don't be afraid that your life will end;
    be afraid that it will never begin

نقل قول نوشته اصلی توسط ars
    تجربه من می گه که آناً می رسه.
    ّبا تشکر از ars و آقا جلیل گل

منم به این نتیجه رسیدم که آنا میرسد

باز هم دم همه اونائی که تو این هیری ویری اپلای به این نوع سوالات ما جواب میدهند گرم
    every thing is possible, but you must pay for it

ApplyAbroad Champion
    vahid1982 آواتار ها

آنا میرسه ولی اگه ایمیلت رو داده باشی که به ایمیلت بیاد ممکن هست یک مقدار طول بکشه که اونم به علت busy بودن میل سرور هست.
    فرومایگان، از خطاها و لغزشهای دیگران لذت میبرند.
    شوپنهاور

پیش فرض پاسخ : Web Browser

نميدونم اين مسئله جديده يا قديمي.ولي قبلا وقتي وارد قسمت نتايج پذيرش ميشدي با استفاده firefox مشكل داشت و بخشي از نتايج خارج صفحه مانيتور بود.اين مشكل فقط مخصوص فروم نبود و بعضي از وب سايت هاي فارسي هم همين مشكل رو داشت.الان با اين نسخه جديد fierfox مشكل حل شده.(ورژن 3)اگه دوستاني هستند كه هنوز با فروم يا ساير وب سايتها تو firefox مشكل دارند از ورژن جديدش استفاده كنن.(خوشگلتر هم شده :P)
    توي خونه مون به ما ميگن فراري<br />توي غربت دم به دم انگشت نگاري<br />ديگه حتي صاحب اون خونه نيستيم<br />بيرون خونه ميگن ما تروريستيم<br />وقتي خونه شده بود مثل جهنم<br />ما با ويزاي بهشت بريديم از هم <br />حالا تو برزخ بدبيني اسيريم<br />نمي تونيم ريشمونو پس بگيريم<br />چاره اي نمونده جز رفتن و رفتن<br />انگار اينو رو پيشونيمون نوشتن

Member powerman آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Electrical Engineering, M.Sc

To Babak:

من از ابتدا تا کنون از Windows Vista و با استفاده از Internet Explorer 7.0 وارد فروم شدم و هیچگاه مشکلی برای من به وجود نیامده.
    Genius is one percent inspiration and ninety-nine percent perspiration - Thomas Alva Edison

ApplyAbroad Champion

نقل قول نوشته اصلی توسط Powerman
    To Babak:

من از ابتدا تا کنون از Windows Vista و با استفاده از Internet Explorer 7.0 وارد فروم شدم و هیچگاه مشکلی برای من به وجود نیامده.
    اگر به تاریخ پست من نگاه کنید می‌بینید که اون پست مربوط به یک سال و نیم پیشه. از اون موقع تا به حال تغییرات زیادی روی vista و Internet Explorer انجام شده و در حال حاضر مشکل خاصی نداره.

Junior Member

پیش فرض پاسخ : گزینه "دیدن پاسخهای جدید به ارسالهای شما" رو می شه غیر فعال کرد؟

كلا من فكر مي كنم اين گزينه ديدن پاسخ هاي جديد به ارسالها بعد از مدتي براي همه بي اعتبار مي شه. چون تعداد تاپيكها توي اون مدام زياد مي شه.

Member
    رشته و دانشگاه
    مطالعات خاورمیانه- دانشگاه کلمبیا- نیویورک

پیش فرض چطور یک موضوع را از لیست "پاسخ های جدید به ارسالهای شما" حذف کنیم؟

اگر قبلا برای تاپیکی نظر گذاشتیم ولی دیگه به دلایلی اون تاپیک رو نمیخواهیم دنبال کنیم. چه باید بکنیم؟ باید جوابی که در آن تاپیک خاص دادیم پاک کنیم؟ یا راه دیگه ای وجود داره.

ApplyAbroad Champion
    Pink Floyd آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    این حساب کاربری غیر فعال می باشد.

پیش فرض پاسخ : چطور یک موضوع را از لیست "پاسخ های جدید به ارسالهای شما" حذف کنیم؟

درود
    اون تاپیکی که شما در اون مطلب دارید رو باز کنید و تمام پست های خودتون رو بروشی که میگم اصلاح کنید.
    فرض کنید شما در یک تاپیک فقط یک مطلب ارسال کرده اید، در اون مطلب خودتون روی ویرایش کلیک کنید و سپس در پایین متن تون روی انتخابهای اختیاری بیشتر... کلیک نمایید و تیک مربوط به در صورت پاسخ به این موضوع خبرم کن را بردارید سپس روی ذخیره تغییرات کلیک نمایید تا دیگر به شما در مورد این مطلب اطلاع رسانی نشود.
    این حساب کاربری غیر فعال می باشد.

برچسب‌های این موضوع

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)