صفحه 8 از 53 نخستنخست 123456789101112131415161718 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 71 تا 80 , از مجموع 527

موضوع: سوالات متداول کاربران | درباره کار با نرم افزار انجمن

Member
    رشته و دانشگاه
    مطالعات خاورمیانه- دانشگاه کلمبیا- نیویورک

پیش فرض پاسخ : چطور یک موضوع را از لیست "پاسخ های جدید به ارسالهای شما" حذف کنیم؟

ولی من امکان ویرایش مطلبم رو ندارم ظاهرا. چونکه قدیمیه؟

ApplyAbroad Champion
    maryamgoli آواتار ها

پیش فرض پاسخ : چطور یک موضوع را از لیست "پاسخ های جدید به ارسالهای شما" حذف کنیم؟

نقل قول نوشته اصلی توسط femiran
    ولی من امکان ویرایش مطلبم رو ندارم ظاهرا. چونکه قدیمیه؟
    سلام
    درسته، اين دستورات ويرايشي كه Mr pink گفتن مال موقعي هست كه پست تازه از تنور دراومده باشه ;D وقتي كه log out ميكنين ديگه نميشه اين كار رو انجام داد...

Senior Member

پیش فرض سوال درباره آمار فعالیت و حضور کاربر در انجمن

سلام
    یک سوال خیلی وقته که ذهن من را مشغول کرده.یعنی فضولی ام گرفته جوابش را در فروم پیدا نکردم. در بخش مشخصات هر کاربر، بخشی هست که آمار فعالیت و حضور کاربر را نشان می ده. به نظر من این قسمت اشکال داره. برای اینکه خود من هر روز به این سایت سر می زنم و هر بار که سر می زنم، اول می رم بخش هایی که خودم مدیر هستم را می خونم و بعد قسمت های دیگه را. پس باید در قسمت "انجمن مورد علاقه کاربر بر اساس نمودار مدت حضور" بخش های تحت مدیریتم نمودارشون بلندتر باشه. در حالی که مدت حضور من را در بخش هایی که اصلا سر نمی زنم نمودار ستونی اش بلندتره. من به بخش ویکی و مبادلات منابع مطالعاتی خیلی به ندرت سر می زنم!
    چرا این جوریه؟
    در قسمت "انجمن مورد علاقه کاربر بر اساس تعداد ارسال" هم وقتی تعداد ارسال ها در هر انجمن را جمع می زنم کمتر از تعداد کل ارسالهام می شه
    علاوه بر این من مدتی است که به آمار کل کاربرها هم توجه دارم. مثلا چه کسانی بیشترین مدت زمان حضور را دارند. به نظر من این آمار هیچ وقت عوض نمی شن و به خاطر همین عجیبه!
    ممنون

ApplyAbroad Champion
    Pink Floyd آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    این حساب کاربری غیر فعال می باشد.

پیش فرض پاسخ : سوال درباره آمار فعالیت و حضور کاربر در انجمن

نقل قول نوشته اصلی توسط nt
    سلام
    یک سوال خیلی وقته که ذهن من را مشغول کرده.یعنی فضولی ام گرفته جوابش را در فروم پیدا نکردم. در بخش مشخصات هر کاربر، بخشی هست که آمار فعالیت و حضور کاربر را نشان می ده. به نظر من این قسمت اشکال داره. برای اینکه خود من هر روز به این سایت سر می زنم و هر بار که سر می زنم، اول می رم بخش هایی که خودم مدیر هستم را می خونم و بعد قسمت های دیگه را. پس باید در قسمت "انجمن مورد علاقه کاربر بر اساس نمودار مدت حضور" بخش های تحت مدیریتم نمودارشون بلندتر باشه. در حالی که مدت حضور من را در بخش هایی که اصلا سر نمی زنم نمودار ستونی اش بلندتره. من به بخش ویکی و مبادلات منابع مطالعاتی خیلی به ندرت سر می زنم!
    ممنون
    درود
    این مطلب تناسبی است بعبارتی مدت حضور شما با توجه به حجم مطالب اون زیر گروه سنجیده میشود که مسلما" با توجه به اینکه زیر گروه تحت مدیریت شما زیر گروه پرترافیکی است نسبت حضور شما به نسبت زیرگروه های که کمتر مورد بازدید قرار می گیرند حضوری کم رنگ تر محسوب میگردد.

اين مطلب توجه من رو هم جلب كرده بود، كه جاهايي كه خيلي كم سر زدم چرا اينقدر آمار بالايي داره. اگه اينطور باشه كه اصلا معيار خوبي نيست. چون 1 بر صفر ميشه بينهايت. يعني انجمن بدون پست (فرضا) پر بيننده ترين انجمن هستش. چون اصلا پستي نداره كه ديده بشه.
    Do not mistake coincidence for fate

ApplyAbroad Champion
    Pink Floyd آواتار ها
    رشته و دانشگاه

نقل قول نوشته اصلی توسط Eliot
    چون 1 بر صفر ميشه بينهايت.
    البته در حالت حدی.

نسبت (کسر) پستهای شما به کلیه پستها در یک تاپیک بخصوص میشه آمار انجمن مورد علاقه شما.
    مثلا اگر همه پستهای ارسالی به یه تاپیک 10 تا باشه و 5 تا از اون ارسالها رو شما انجام داده باشی، آماری خیلی قوی از خودتون تو اون تاپیک بجای گذاشتید.
    حالا در نظر بگیرید که یه تاپیک 500 الی 600 پست داره . شما 20 پست انجام دادید، اینجا شما آمار چندانی نداری و میزان علاقتون به مثال مورد قبل نمیرسه.
    [color=Blue]جاهلان را همه شربت ز گلاب و قند است قوته دانا همه از خون جگر ميبينم[color/]

ApplyAbroad Champion

رشته و دانشگاه
    Telecommunication

پیش فرض تعداد ارسالها در هر صفحه

تعداد ارسالها در هر صفحه افزایش پیدا کرده؟
    به نظرم این طوری مرور هر صفحه سخت تر میشه.

ApplyAbroad Champion

رشته و دانشگاه
    Telecommunication

پیش فرض پاسخ : تعداد ارسالها در هر صفحه

نقل قول نوشته اصلی توسط behzaad
    من فکر میکنم تعداد ارسالهای نمایش داده شده در هر صفحه به حجم کل ارسال‌ها مربوطه و نه به تعداد اونا. یعنی اینطوری نیست که هر صفحه مطلقاً n پاسخ در بر داشته باشد؛ ممکنه بیشتر یا کمتر باشه
    تعداد ارسالها در این فرمت جدید 30 تا در هر صفحه می باشد.

ApplyAbroad Champion

پیش فرض پاسخ : تعداد ارسالها در هر صفحه

بله ما خودمون تعداد پست‌های هر صفحه رو به طور موقت زیاد کردیم. چون فعلا database فروم بار زیادی روی سرور ایجاد می‌کنه، ما با این امید که زیاد کردن تعداد پیام‌های هر صفحه شاید باعث کم شدن تعداد queryها بشه و شاید به طور موقت یک مقدار بار سرور رو کم کنه این کار رو انجام دادیم. چند روزی فرصت بدهید ببینیم که آیا اصلا فرقی ایجاد می‌کنه یا نه. اگر فرقی ایجاد نکرد، به حالت قبلی برش می‌گردونیم.

برچسب‌های این موضوع

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)