صفحه 1 از 265 123456789101151101 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 1 تا 10 , از مجموع 2641

موضوع: آرشیو شده : شانس گرفتن پذیرش و اسکالرشیپ از دانشگاه های استرالیا ( تا سال 2012 )

پیش فرض آرشیو شده : شانس گرفتن پذیرش و اسکالرشیپ از دانشگاه های استرالیا ( تا سال 2012 )

دوستان من يه سئوالاتي دارم كه نمي دونم اصلا كسي هست بتونه جواب بده يا نه!

1) من شايد بتونم از RMIT يا Tasmania پذيرش بگيرم. به نظر شما با فرض خوب كار كردن و مقاله دادن تو اين مدت اميدي به گرفتن پذيرش در مقطع دكترا از TOP 20 آمريكا هست؟ دوستاني كه احيانن آمريكا درس مي خونن كسي رو ميشناسن كه از دانشگاه هاي استراليايي اومده باشه؟

2) من شنيدم عوض كردن دانشگاه تو استراليا به نسبت آسونتر از بقيه كشورهاست. من براي مقطع فوق ليسانس مي خوام برم. كسي در اين مورد اطلاعي داره؟ يا كسي رو ميشناسه كه همچين كاري كرده باشه؟

تو اين فرم ظاهرا به غير از سه چهار نفر(رومئو، آبتين، رويا) ديگران ميونه اي با استراليا ندارن!

Member powerman آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Electrical Engineering, M.Sc

پیش فرض پاسخ : شانس رفتن به دانشگاه هاي TOP از دانشگاه هاي استراليا

I think it is not a big deal to get only admission from austrailian univ's, the main fact is it is really hard to receive funds and scholarship. Are you trying to get admission with your own budget?
    Genius is one percent inspiration and ninety-nine percent perspiration - Thomas Alva Edison

نقل قول نوشته اصلی توسط Powerman
    I think it is not a big deal to get only admission from austrailian univ's, the main fact is it is really hard to receive funds and scholarship. Are you trying to get admission with your own budget?
    آره، من بعد از پست قبلی این تاپیک رو دیدم، من هم در این مورد دوست دارم بیشتر بدونم، مخصوصا اگر دوستان لطف کنن با عدد و رقم بحث رو پیش ببرن (البته اگر به چنین اطلاعاتی دسترسی دارن). اینکه براحتی میشه پذیرش گرفت (در مورد آمریکا حتی) زیاد دور از ذهن نیست.

به اضافه اینکه میزان کمک هزینه دانشگاه های استرالیا چند درصد از کل هزینه درس و زندگی رو پوشش میده و اینکه آیا بورس دادن مثل دانشگاه های امریکا شرایطش زیاد پیش میاد یا نه.

در ضمن من آشنای دوری داشتم که پیشنهاد میکرد اول اقدام به مهاجرت کنم و بعد از تخفیف های خاصی بهره مند بشم (و حتی وام بلند مدت بگیرم) و بعد از تحصیل به بازپرداخت وام اقدام کنم (که به دلیل خدمت مقدس سربازی این شرایط برای من فراهم نیست!!!)

نقل قول نوشته اصلی توسط Nice_Guy

1) من شايد بتونم از RMIT يا Tasmania پذيرش بگيرم. به نظر شما با فرض خوب كار كردن و مقاله دادن تو اين مدت اميدي به گرفتن پذيرش در مقطع دكترا از TOP 20 آمريكا هست؟ دوستاني كه احيانن آمريكا درس مي خونن كسي رو ميشناسن كه از دانشگاه هاي استراليايي اومده باشه؟

2) من شنيدم عوض كردن دانشگاه تو استراليا به نسبت آسونتر از بقيه كشورهاست. من براي مقطع فوق ليسانس مي خوام برم. كسي در اين مورد اطلاعي داره؟ يا كسي رو ميشناسه كه همچين كاري كرده باشه؟

تو اين فرم ظاهرا به غير از سه چهار نفر(رومئو، آبتين، رويا) ديگران ميونه اي با استراليا ندارن!
    آخرش ما نفهمیدیم شما استرالیا می خوای بری یا آمریکا!
    ممنون
    آرین
    Johann Kaspar Lavater was born on November 15, 1741<br />Swiss theologian, 1741-1801<br />Intuition is the clear conception of the whole at once

Member yasinhajizadeh آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    دکترای مهندسی طی کشی

بابا حاجی میخاد بره استرالیا بعدشم آمریکا. برو آقا حله !!! بهتر هم میونی ویزا بگیری واسه آمریکا. ضمنا اگه 2 سال استرالیا باشی میتونی واسه مهاجرات هم اقدام کنی. خوش بگذره سیدنی
    با عرض پوزش از همه دوستان گرامی‌، به دلیل برخورد نامناسب مدیران انجمن، از ادامه فعالیت معذورم

جالبه دقيقا همينطوره كه ياسين ميگه. من شخصا به اين نتيجه رسيدم كه اگه فوق رو به جاي دانشگاه تهران خوندن تو يه دانشگاه نسبتا خوب استراليا بخونم چند تا مزيت داره:

1) ظاهرا دانشگاه هاي متوسط به بالاي استراليا به خاطر ارتباطات خوبشون با دانشگاه هاي آمريكاي شمالي اسم و رسم خوبي دارن اونجا در نتيجه به عنوان يك Gateway خوب تلقي ميشه.

2) كسي كه فوق رو تو يه كشور انگليسي زبون بخونه نه تنها از نظر زبان انگليسي اكثر مشكلاتش حل ميشن، بلكه راحت تر ميتونه نمره خوبي تو GRE بياره

3) بعد از دو سال درس خوندن تو استراليا اقامت اونجا رو بهتون ميدن و در نتيجه گرفتن ويزاي آمريكا خيلي راحت ميشه ضمن اينكه بعدا موقع كار در آمريكا به Export License احتياجي نيست

4) با توجه به وضعيت نامشخص تحريم ها و مسائل سياسي هر چقدر زودتر وطن رو ترك كنيم بهتره! البته نه اينكه بريم و ديگه برنگرديم ولي اگرم ميخوايم ايران زندگي كنيم راه فراري داشته باشيم in case

موفق باشيد

ApplyAbroad Veteran

به نظر من از هرجایی اپلای کردن واسه آمریکا خیلی بهتر و با استرس کمتر جواب مبده تا از ایران!
    هر تصمیمی که میگیری موفق باشی
    بدون مرز و محدوده / وطن یعنی همه دنیا...

درود
    استراليا پذيرش خيلي بهتر ميده ولي بيتشر ماني مي خواد
    ولي اين را بگم كه اگر شما اول يك ترم رفتي و از رشته مورد نظر خوشت نيومد پول اون ترمت رفته ولي مي توني 100 بار رشتت را عوض كني
    بدرود

راستي

نمي دونم ميدونيد يا نه اگر شما citizen استراليا باشد زماني كه ميخواهيد به آمريكا برود ويزا نمي خواد

ولي بلعكس اگر بخواي از آمريكا بري به استراليا بايد ويزا داشته باشي

خوش باشي

samaneh_f
    Guest

نقل قول نوشته اصلی توسط Abtin.

درود
    استراليا پذيرش خيلي بهتر ميده ولي بيتشر ماني مي خواد
    ولي اين را بگم كه اگر شما اول يك ترم رفتي و از رشته مورد نظر خوشت نيومد پول اون ترمت رفته ولي مي توني 100 بار رشتت را عوض كني
    بدرود
    يعني حتي اگه يك رشته اي پذيرش گرفته باشي كه طول دورش 1.5 سال هستش بازم امكانش هست بعد از 1 ترم رشته رو عوض كرد؟ راستش من MSc رشته خودم و اپلاي كردم ولي تو اون رشته قبولم نكردن بجاش يك رشته پايين تر و زير شاخه رشته خودم و به من offer دادن. منم نمي دونم قبول كنم يا نه چون اون رشته اي كه من مي خواستم نيست.

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)