صفحه 102 از 265 نخستنخست ... 2529293949596979899100101102103104105106107108109110111112152202 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 1,011 تا 1,020 , از مجموع 2641

موضوع: آرشیو شده : شانس گرفتن پذیرش و اسکالرشیپ از دانشگاه های استرالیا ( تا سال 2012 )

Senior Member
    رشته و دانشگاه
    Business- CBS

پیش فرض پاسخ : شانس گرفتن پذیرش و اسکالرشیپ از دانشگاه های استرالیا

نقل قول نوشته اصلی توسط imi نمایش پست ها
    اوایل اکتبر اقدام کردم اواسط دسامبر ادمیشنم اومد و چند روز مونده به ددلاین هم برای بورس اقدام کردم
    الان هم در مرحله التماس دعام
    رشته خیلی مهمه. UNSW در Business در استرالیا اول است با دو تا ISI و 7 تا پروژه و 2 تا کنفرانس بین المللی،معدل 18.27. بهم بورس ندادند.

Senior Member
    رشته و دانشگاه
    Business- CBS

ممنونم از راهنماییتون
    من یک لیست از دانشگاه های استرالیا که هنوز ددلاینش نگذشته تهیه کردم لطفاً اگر جای دیگه هم هست کاملش کنید:
    CQU: 10 june
    UTAS: any time
    Adelaide: 1May
    QU: 3May
    Qriffith: 29 May
    Monash: 13May
    Swindurne: 13 May
    ECU: 13May
    به هیچ وجه griffth اپلای نکنید. من الان 6 ماهه اپلای کردم. هنوز پرونده در حال بررسی است. از یک جای دیگه پذیرش گرفتم، ویزام هم امد، آنها هنوز دارند بررسی می کنند. کلا سرکار رفتن
    فکر کنم من یک ترم هم بخوانم و آنها همچنان in process باشند.

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط farveh نمایش پست ها
    رشته خیلی مهمه. UNSW در Business در استرالیا اول است با دو تا ISI و 7 تا پروژه و 2 تا کنفرانس بین المللی،معدل 18.27. بهم بورس ندادند.
    رشته شیمی رشته ای هستش که براش اپلای کردم.

Member
    رشته و دانشگاه
    Civil engineering - University of Melbourne

سلام، این پاسخ هارو با قطعیت ندید بهتره که گفتید به هیچ وجه اپلای نکنه. من گریفیث فکر میکنم اکتبر اپلای کردمو دسامبر جواب اسکالرشیپ اومد. همونطور که همه میدونن درصد مهمی به شانس مربوط میشه و بهتره هیچ آپشنیو از دست ندیم

نقل قول نوشته اصلی توسط farveh نمایش پست ها
    به هیچ وجه griffth اپلای نکنید. من الان 6 ماهه اپلای کردم. هنوز پرونده در حال بررسی است. از یک جای دیگه پذیرش گرفتم، ویزام هم امد، آنها هنوز دارند بررسی می کنند. کلا سرکار رفتن
    فکر کنم من یک ترم هم بخوانم و آنها همچنان in process باشند.
    Mostafa

ممنونم از راهنماییتون
    من یک لیست از دانشگاه های استرالیا که هنوز ددلاینش نگذشته تهیه کردم لطفاً اگر جای دیگه هم هست کاملش کنید:
    CQU: 10 june
    UTAS: any time
    Adelaide: 1May
    QU: 3May
    Qriffith: 29 May
    Monash: 13May
    Swindurne: 13 May
    ECU: 13May
    ممنون دوست عزیز بابت این لیست ولی زمان Scholarshipاکثر دانشگاه ها گذشته و گرفتن پذیرش تنها کافی نیست. من فکر میکنم راند بعدی فاند ها August است؟ درسته؟من هم این UNSW اقدامم کردم پذیرشم امود 5روز پیش ولی به من فاند نداد. یعنی پذیرش خالی برای استرالیا فایدهای نداره به نظر من.

Junior Member

سلام
    من مقطع کارشناسی را در دانشگاه آزاد با معدل 16.57 در رشته مهندسی کامپیوتر گذروندم و مقاله ای نداشتم. نمره پایان نامه ام 20 بود.
    مقطع کارشناسی ارشد را در دانشگاه علم و صنعت با معدل 17.39 در رشته مهندسی کامپیوتر و گرایش هوش مصنوعی گذروندم و ماه آذر دفاع کردم. 2 مقاله کنفرانس دارم و 4 مقاله دیگه هم، نتایجش آماده هست اما هنوز ننوشتم. فعلاً مشغول تدریس هستم. نمره پایان نامه ام 20 بود.
    کلاس آیلتس رفتم اما هنوز امتحان ندادم. تابستون رو برای امتحان در نظر گرفتم.
    سوالم این هست:
    1) با شرایط گفته شده نظر دوستان در مورد اینکه آیا برای دکترا پذیرش میگیرم و اینکه فاند چطور میشه رو میخواستم بدونم.
    2) آیا بهتر هست اول مقاله ها رو بنویسم و بعد اپلای کنم یا ... ؟
    3) من در زمینه پردازش تصویر و بینایی ماشین کار کردم. با توجه به این، کدوم دانشگاه ها رو توصیه میکنید؟ باید بگم دانشگاه متوسط با داشتن فاند رو به تحصیل در دانشگاه خوب ترجیح میدم؛ یعنی هدفم رفتن از ایران و گرفتن اقامت هست.

متشکر از راهنماییتون

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    لیسانی معماری رودهن

سلام به همگی من لیسانس معماری آزاد رودهن معدل 15.54 و دانشجوی فوق برنامه ریزی شهری علوم تحقیقات هستم سابقه کار 1 سال بدون هیچ مقاله ای و نمیخوام ارشدم رو ادامه بدم و برم جای دیگه معماری بخونم و هدف اصلیم گرفتن اقامته. 2 تا سوال ازتون دارم ممنون میشم راهنماییم کنید. 1- با توجه به نوشته هایی که من اینجا خوندم شانسی برای گرفتن بورس ندارم و خودم هم نمیتونم سالی 30-40 هزارتا هزینه کنم مگر اینکه بشه با کار کردن تو استرالیا مقدار زیادیش رو تامین کرد.که آیا میشه؟ 2- برای رشته معماری اروپا رو کنار گذاشتم چون شرط اقامت داشتن کار بود و چون من فقط زبان انگلیسی بلدم تو اروپا امکان پیدا کردن کار رو ندارم همینطور در مورد امریکا دوستانم که اونجا هستن با لیسانس و فوق معماری بی کارند. من واقعا نمیدونم چی کار باید بکنم ممنون میشم راهنماییم کنید. واقعا همه چی قفل شده برام.

نقل قول نوشته اصلی توسط amighan نمایش پست ها
    سلام

2) آیا بهتر هست اول مقاله ها رو بنویسم و بعد اپلای کنم یا ... ؟

متشکر از راهنماییتون
    دوست عزیز باید توجه کنی که یکسری مقالان ژورنالی داریم که Impact factror خوبی دارند که اگر بتونی حتی 1 از این ژورنالها داشته باشی واقعا کارت را جلو میندازه. یکسری مقالات کنفرانسی داریم که اینها هم میتونه در جاهایی مثل ISI ایندکس میشه ولی بدون تاثیرش مثل ژورنال نیست.
    مراحل اقدام کردن برای دانشگا های استرالیا 2 مرحله اصلی داره : 1 Admission یعنی پذیرش خود دانشگاه و مرحله دوم Scholarship هست که این مرحله بسیار رقابتی است یعنی حتی یکی را میبینی با یک مقاله بیشتر فاند میگیری.
    در کل نظر منطقی به نظر من اینه که مقالات را به ثبت برسونی(سعی کن ژورنالی باشه) بعد اپلای کن.
    در مورد پذیرش دکترا شما باید دنبال استاد بگردی و با اون در ارتباط باشی و پروپوزالی بنویسی که اون هم تایید کنه بعد میتونی وارد مرحله پذیرش و بعد از آنها وارد مرحله فاند میشی. یعنی 3 تا مرحله اصلی >> استاد >> پذیرش >> فاند

نقل قول نوشته اصلی توسط amirkosari نمایش پست ها
    سلام به همگی من لیسانس معماری آزاد رودهن معدل 15.54 و دانشجوی فوق برنامه ریزی شهری علوم تحقیقات هستم سابقه کار 1 سال بدون هیچ مقاله ای و نمیخوام ارشدم رو ادامه بدم و برم جای دیگه معماری بخونم و هدف اصلیم گرفتن اقامته. 2 تا سوال ازتون دارم ممنون میشم راهنماییم کنید. 1- با توجه به نوشته هایی که من اینجا خوندم شانسی برای گرفتن بورس ندارم و خودم هم نمیتونم سالی 30-40 هزارتا هزینه کنم مگر اینکه بشه با کار کردن تو استرالیا مقدار زیادیش رو تامین کرد.که آیا میشه؟ 2- برای رشته معماری اروپا رو کنار گذاشتم چون شرط اقامت داشتن کار بود و چون من فقط زبان انگلیسی بلدم تو اروپا امکان پیدا کردن کار رو ندارم همینطور در مورد امریکا دوستانم که اونجا هستن با لیسانس و فوق معماری بی کارند. من واقعا نمیدونم چی کار باید بکنم ممنون میشم راهنماییم کنید. واقعا همه چی قفل شده برام.
    همانطور که خودت هم میدونی گرفتن بورس رقابتی و سخت است و در حین درس هم من شنیدم که واقعا سخت است کار کردن البته باید توجه داشته باشی تازه کار هم پیدا کنی.متاسفانه معدل لیسانستون هم پایین هست.
    در کل به نظر من گرفتن بورس و پذیرش مقداری شانسی هم هست . فکر کنم چندتا از دانشگاهای متوسط رو به پایین را بزنی ضرر نداشته باشه.
    الان هم خیلی ها در این مراحل گیر کردند مثلا خودم از UNSW پذیرش گرفتم ولی فاند نداد نامرد.
    امیدوارم خدا همه را کمک کنه تا به آرزوهاشون برسند.

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط peiman_mr نمایش پست ها
    ممنون دوست عزیز بابت این لیست ولی زمان Scholarshipاکثر دانشگاه ها گذشته و گرفتن پذیرش تنها کافی نیست. من فکر میکنم راند بعدی فاند ها August است؟ درسته؟من هم این UNSW اقدامم کردم پذیرشم امود 5روز پیش ولی به من فاند نداد. یعنی پذیرش خالی برای استرالیا فایدهای نداره به نظر من.
    البته وقتی 4 روز پیش ادمیشنتون اومده به این معنیه که بورس به شما تعلق نگرفته چون ددلاین اپلای برای بورس 2مارس بوده که در صورت داشتن ادمیشن میتونستید اقدام کنید. رو اما خیلیاش وقت دارن هنوز ناامید نشید

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)