صفحه 107 از 265 نخستنخست ... 757979899100101102103104105106107108109110111112113114115116117157207 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 1,061 تا 1,070 , از مجموع 2641

موضوع: آرشیو شده : شانس گرفتن پذیرش و اسکالرشیپ از دانشگاه های استرالیا ( تا سال 2012 )

Senior Member
    رشته و دانشگاه
    Business- CBS

پیش فرض پاسخ : شانس گرفتن پذیرش و اسکالرشیپ از دانشگاه های استرالیا

نقل قول نوشته اصلی توسط m.asadi82 نمایش پست ها
    فقط برای اینفو، دوتا از دوستهام که امسال از ملبورن، سیدنی، ادلاید و کیو یو تی رجکت شده بودند، همین هفته یکیشون از مکگیل فاند گرفتو اون یکی از فلوریدا و یو ان سی
    آقای مصطفی تلاش نکنید به ایشون تفهیم کنید که پذیرش و بورس استرالیا از امریکا سخت تر است چون خودشون از امریکا ریجکت شدن اصرار دارند بر خلاف تجربیات همه دوستان بگن گرفتن پذیرش از استرالیا ساده تر است.
    امسال هرکسی رو دیدم که دانشگاه central Florida اپلای کرده پذیرش گرفته با فاند در حالیکه از دانشگاههای استرالیا ریجکت شدن حتی پذیرش خالی هم نگرفتند.

ApplyAbroad Veteran
    shahrouz آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    PhD, Chemical Engineering- Monash Uni- Aus

farveh گرامی، من عرض کردم لج نکردم. نتایج پذیرشی که دوستان در این سایت آوردند و پاسخ اساتید غیر از دو دانشگاه UNSW و ANU برخلاف نظر شما بود، دلیل انتخاب استرالیا هم همین بود! اگر اونها اشتباه نظر می دادند و یا دید کافی نداشتند، گناهی متوجه من نیست.

نقل قول نوشته اصلی توسط m.asadi82 نمایش پست ها
    In my opinion, the open position is more depended upon the supervisor's opinion, not scholarship office. So one supervisor may want u to have a good GPA and another may prefer more research experiences and publications
    مصطفی، ممنونم،پاسخی مثل این رو می شه حتی در این شرایط که فاند هم دست ایشونه کلیشه ای در نظر گرفت؟:
    Dear Shahrouz,

thank you very much for your interests in the position. Certainly your CV and background are very impressive.

I will contact you after all application have been reviewed. This will happen shortly after the�application�deadline.

Best wishes,

...

من کارنامه کارشناسی و ارشد و مقالات خودم رو براشون فرستاده بودم. می خواستم بدونم اینکه ایشون رزومه من رو سطح بالا ارزیابی کردند چیزیه که به همه دانشجوها می گن؟ و اصلا ارزش توجه کردن نداره؟!
    از میان دو واژه انسان و انسانیت؛ ‬‫اولی در میان کوچه ها‬،‫و دومی در لابلای کتابها سرگردان است‬...
    PhD positions:Switzerland*** Netherlands***Norwa

Member
    رشته و دانشگاه
    Civil engineering - University of Melbourne

In my opinion, if this is about any project's fund, you have a high chance. Usually in case, having a research experience (THAT U HAVE A GREAT) is more important THAN a high GPA. The strict rule of GPA is for scholarship office. Hopefully u will get it

نقل قول نوشته اصلی توسط shahrouz نمایش پست ها
    farveh گرامی، من عرض کردم لج نکردم. نتایج پذیرشی که دوستان در این سایت آوردند و پاسخ اساتید غیر از دو دانشگاه UNSW و ANU برخلاف نظر شما بود، دلیل انتخاب استرالیا هم همین بود! اگر اونها اشتباه نظر می دادند و یا دید کافی نداشتند، گناهی متوجه من نیست.

مصطفی، ممنونم،پاسخی مثل این رو می شه حتی در این شرایط که فاند هم دست ایشونه کلیشه ای در نظر گرفت؟:
    Dear Shahrouz,

thank you very much for your interests in the position. Certainly your CV and background are very impressive.

I will contact you after all application have been reviewed. This will happen shortly after the�application�deadline.

Best wishes,

...

من کارنامه کارشناسی و ارشد و مقالات خودم رو براشون فرستاده بودم. می خواستم بدونم اینکه ایشون رزومه من رو سطح بالا ارزیابی کردند چیزیه که به همه دانشجوها می گن؟ و اصلا ارزش توجه کردن نداره؟!
    Mostafa

Senior Member
    رشته و دانشگاه
    Business- CBS

نقل قول نوشته اصلی توسط shahrouz نمایش پست ها
    درود
    من ازتون ممنونم. اگر حرف شما درست باشه پس خیلی روی نتایج پذیرش در سایت و یا حرف اساتید نمی شه حساب باز کرد. من هم عرض کردم لج نکردم و فقط بر روی پاسخ اساتید و نتایج پذیرش سایت استناد کردم.

فقط یک سوال، برای اوپن پوزیشنها هم به همین شکل هست؟ یعنی معدل کارشناسی بررسی می شه و بعد مقالات از ارزش نسبتا پایینی برخوردارند؟ چون من برای دو اوپن پوزیشن در استرالیا که خود پروژه ها فاند داشتند هم اقدام کردم.
    نه همانطوری که دوستان گفتن ، اون کاملا شخصی است. هر استادی یک چیز براش مهمه، برخی معدل، برخی سابقه ریسرچ.

فقط یک نکته مهم است در این حالتی که استاد پول می دهد، اگر این کانال تزریق پول به شما از طریق دانشکده انجام شود و به شما نامه رسمی تحت یک عنوان خاصی بدهند خیلی ارزش بیشتری دارد تا اینکه استاد مستقیم به شما پول بدهد. منظورم بعدا برای cv در قسمت awards است.
    مثلا به دوست من استاد پول می داد و ازش می خواست مقاله بنویسه و اسم استاد رو اول بزنه و بعد اسم خودش رو و این پول را خوش شخثا پرداخت می کرد اما از کانال دانشکده و تحت عنوان RA برای او حکم گرفت. وقتی دوستم دنبال کار می گشت این خیلی کمکش کرد.

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    فوق ليسانس مواد-علم و صنعت

سلام دوستان، من لیسانس مهندسی متالورژی از دانشگاه صنعتی سهند با معدل 14 و فوق لیسانس مواد از دانشگاه علم و صنعت با معدل14 دارم. یک مقاله چاپ شده خارجی 3 تا هم مقاله کنفرانس داخلی دارم. ضمناً 4 سال سابقه کار مرتبط تو کارخونه های بزرگ دارم. سطح زبانم هم بد نیست، ماه دیگه تو آنکارا میخوام IELTS بدم . امیدوارم که در حد overall 6.5 رو بیارم، لطفاً راهنماییم کنید که با این شرایط چقدر میتونم روی گرفتن فاند از دانشگاههای استرالیا و یا نیوزلند حساب کنم؟ ضمناً یه استاد از UNSW یکی هم از AUKLAND نیوزلند قبول کردن که سوپروایزرم بشن. چقدر میتونم امیدوار باشم؟ با تشکر

Member Elnino آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    کشاورزی- دانشگاه تهران

سلام دوستان
    نمیخوام نا امیدتون کنم اما سالی که گذشت به نظر من خیلی سختگیرانه بورس دادن اسرالیایی ها. من شاگرد اول دانشگاه تهران بودم و 3 تا مقاله و معدل 18 داشتم اما از ادلاید و یوینیسا و موناش نتوسنتم بورس بگیرم و متاسفانه کل برنامه های زندگیم به هم ریخت. خواستم بگم دوستان رو این موضوع که حتما میتونن بورس بگیرن و همه چیزو تغییر بدن خیلی دل نبندن اما تلاششونو بکنن

نقل قول نوشته اصلی توسط Elnino نمایش پست ها
    سلام دوستان
    نمیخوام نا امیدتون کنم اما سالی که گذشت به نظر من خیلی سختگیرانه بورس دادن اسرالیایی ها. من شاگرد اول دانشگاه تهران بودم و 3 تا مقاله و معدل 18 داشتم اما از ادلاید و یوینیسا و موناش نتوسنتم بورس بگیرم و متاسفانه کل برنامه های زندگیم به هم ریخت. خواستم بگم دوستان رو این موضوع که حتما میتونن بورس بگیرن و همه چیزو تغییر بدن خیلی دل نبندن اما تلاششونو بکنن
    دوست عزیز من هم با شما موافقم البته شاید این تجربه شخصی ما باشه. من هم از 2-3 تا دانشگاه پذیرش گرفتم البته بدون بورس . که این هم میشه یه جورایی رجکت چون واقعا من ندارم 31440$ در سال پرداخت کنم بعد تازه ببینم سال دیگه بهم بورس میدن یا نه.
    متاسفانه نیوزلند هم اوضاع به همین صورت و حتی سخت تر و رقابتی تر هست.
    یعنی به نظر من ما به یه شرایطی خوردیم که هم از نظر داخلی و هم از نظر خارجی بدترین دوران هست. شاید 3-4 سال پیش اقدام میکردیم هم بورس راحت تر میگرفتیم و هم دلار را آزادانه و بدون دردسر میرفتیم 1000 تومان از صرافی میگرفتیم.

Senior Member
    رشته و دانشگاه
    Business- CBS

نقل قول نوشته اصلی توسط ppeyman نمایش پست ها
    سلام دوستان، من لیسانس مهندسی متالورژی از دانشگاه صنعتی سهند با معدل 14 و فوق لیسانس مواد از دانشگاه علم و صنعت با معدل14 دارم. یک مقاله چاپ شده خارجی 3 تا هم مقاله کنفرانس داخلی دارم. ضمناً 4 سال سابقه کار مرتبط تو کارخونه های بزرگ دارم. سطح زبانم هم بد نیست، ماه دیگه تو آنکارا میخوام IELTS بدم . امیدوارم که در حد overall 6.5 رو بیارم، لطفاً راهنماییم کنید که با این شرایط چقدر میتونم روی گرفتن فاند از دانشگاههای استرالیا و یا نیوزلند حساب کنم؟ ضمناً یه استاد از UNSW یکی هم از AUKLAND نیوزلند قبول کردن که سوپروایزرم بشن. چقدر میتونم امیدوار باشم؟ با تشکر

با توجه به شرایط امسال و این اصل تجربی که هر سال برای ما شرایط بدتر می شه نه بهتر. عملا شانسی ندارید برای بورس در استرالیا

ApplyAbroad Veteran

رشته و دانشگاه
    PHD NTNU

نقل قول نوشته اصلی توسط ppeyman نمایش پست ها
    سلام دوستم
    ببين رزومه تو هم نكات مثبت داره هم منفي٠اينكه دانشگاه هاي خوبي درس خوندي و سابقه كار داري خوبه٠اما معدل ارشدت پايينه٠البته اين به اين معني نيست كه احتمال گرفتن بورس خيلي كمه ولي خوب بالا هم نيست٠من معدل ليسانسم از تو پايين تر بود ولي معدل ارشدم ١٨ بود و isi هم نداشتم اما مثل تو ٢ تاچاپ شده خارجي داشتم و از uqبورس گرفتم٠ اما نكته اي كه وجود داره و به خاطر اون من بهت توصيه مي كنم براي جاهاي ديگه اقدام كن اين هست كه تو رشتت مثل من مواد هست و گير داره!من ٦ماهه منتظر ويزام! تلاشت رو بكن
    موفق باشي
    تا خم نشويد كسي نمي تواند سوارتان شود

ApplyAbroad Veteran
    shahrouz آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    PhD, Chemical Engineering- Monash Uni- Aus

نقل قول نوشته اصلی توسط hamideh_k1363 نمایش پست ها
    سلام دوستم
    ببين رزومه تو هم نكات مثبت داره هم منفي٠اينكه دانشگاه هاي خوبي درس خوندي و سابقه كار داري خوبه٠اما معدل ارشدت پايينه٠البته اين به اين معني نيست كه احتمال گرفتن بورس خيلي كمه ولي خوب بالا هم نيست٠من معدل ليسانسم از تو پايين تر بود ولي معدل ارشدم ١٨ بود و isi هم نداشتم اما مثل تو ٢ تاچاپ شده خارجي داشتم و از uqبورس گرفتم٠ اما نكته اي كه وجود داره و به خاطر اون من بهت توصيه مي كنم براي جاهاي ديگه اقدام كن اين هست كه تو رشتت مثل من مواد هست و گير داره!من ٦ماهه منتظر ويزام! تلاشت رو بكن
    موفق باشي
    من یکی که دارم شکه می شم. دوستان دیگر، می فرمایند شانس یکی مثل من با14 کنفرانس خارجی، 6 مقاله ISI، معدل 14 کارشناسی و معدل 17 ارشد از امیرکبیر و تهران برای دانشگاههای استرالیا زیاد نیست! چون از دانشگاههای آمریکا ریجکت شدم. ولی خب خدا رو شکر شما تونستید بورس بگیرید. من فکر می کنم دانشگاه به دانشگاه خیلی فرق می کنه!
    از میان دو واژه انسان و انسانیت؛ ‬‫اولی در میان کوچه ها‬،‫و دومی در لابلای کتابها سرگردان است‬...
    PhD positions:Switzerland*** Netherlands***Norwa

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)