صفحه 11 از 265 نخستنخست ... 2345678910111213141516171819202161111 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 101 تا 110 , از مجموع 2641

موضوع: آرشیو شده : شانس گرفتن پذیرش و اسکالرشیپ از دانشگاه های استرالیا ( تا سال 2012 )

پیش فرض پاسخ : تمام سوالات در مورد Scholarship در استرالیا

نقل قول نوشته اصلی توسط zero_0 نمایش پست ها
    سلام دوست عزیز،
    می خواستم بدونم دلیل اینکه می گید ایشون شانسی ندارند به خاطر مستر بودن می باشد؟
    یکی از مهمترین دلایل اینه که برای مستر میخوان اقدام کنند و از اون مهمتر مقاله ی مهمی ندارند. اینجا برای مستر بسیار بورس کمه اگر هم هست فقط برای یک رزومه ی بسیار عالی (منظور از عالی داشتن پابلیکیشن) است./موفق باشید
    و خداحافظ اپلای ابرود...هر چند انتظار نداشتم بعد از اینهمه مدت اینجور خداحافظی کنم....حیف که بعضی رنجش ها رو هیچ جور نمیشه نادیده گرفت...

نقل قول نوشته اصلی توسط atnsm نمایش پست ها
    لطفا نظرتونو در باره شانس گرفتن Scholarship از دانشگاهای AU با توجه به شرایط زیر بدید:
    1-B.Sc in IT از یک دانشگاه غیرانتفائی با معدل 16
    2-IELTS 6.5
    3- دو سال سابقه کار در دانشگاه به طور پاره وقت
    4-CCNA از مجتمع فنی تهران

ضمنا متقاضی گرفتن پذیرش Master of CS ya Networks systems از دانشگاهای با رنکین زیر 300
    دوست عزیز شما شاید برای گرفتن پذیرش شانس داشته باشید ولی روی بورس اصلا حساب نکنید./ موفق باشید
    و خداحافظ اپلای ابرود...هر چند انتظار نداشتم بعد از اینهمه مدت اینجور خداحافظی کنم....حیف که بعضی رنجش ها رو هیچ جور نمیشه نادیده گرفت...

Junior Member haaamidreza آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    مهندسی معدن - شهید بهشتی

نقل قول نوشته اصلی توسط meshki نمایش پست ها
    یکی از مهمترین دلایل اینه که برای مستر میخوان اقدام کنند و از اون مهمتر مقاله ی مهمی ندارند. اینجا برای مستر بسیار بورس کمه اگر هم هست فقط برای یک رزومه ی بسیار عالی (منظور از عالی داشتن پابلیکیشن) است./موفق باشید

منظورت چجور پابلیکیشن هست ؟ در چه سطح ؟
    واقعا هیچ امیدی برای گرفتن کمک هزینه برای روره های master by coursework نیست ؟
    اینکه برای اپلای کردن میشه ترم 7 اقدام کرد یا اینکه باید فارغ التحصیل بشم ؟

Senior Member Gela آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Computer science-State university of New York at Buffalo

پیش فرض پاسخ : شانس گرفتن پذیرش و اسکالرشیپ از دانشگاه های استرالیا

به نظر شما اگر بعد از دیپلم در یک دانشگاه استرالیایی مثل موناش که یکی از شعبه هایش در مالزی است ادامه تحصیل بدم شانسم را برای دریافت فاند / فول فاند موناش استرالیا افزایش میده یا تفاوتی با سایر دانشگاه ها از جمله UM / UTM نداره ؟ دوستان لطفا از پاسخی که میدن مطمئن باشن چون واقعا مسیر زندگیم بهش وابستست ! ( بدلیل نامناسب بودن شرایط مالی در حال حاضر نمی تونم در موناش استرالیا ادامه تحصیل بدم )

سلام به همگی
    با توجه به اینکه اینجا اطلاعات همه در مورد بورس خوبه من یک راهنمایی مهم از دوستان عزیز می خواستم.
    من لیسانس مدیریت بازرگانی دارم از دانشگاه علوم تحقیقات تهران (دانشگاه آزاد) با معدل 17.5 . IELTS 8 academic دارم. اما الان سربازیم شروع شده و 1.5 سال وقت دارم، توی این مدت دنبال تقویت یا گرفتن چه مدارکی باشم که بتونم بورس از استرالیا بگیرم. (غیر از مقاله نوشتن)
    مثلا گرفتن GMAT خیلی بالا مثل 700 به بالا می تونه شانس منو خیلی خیلی زیاد کنه؟
    ممنون میشم اگه هر یک از دوستان نظر خودشو بگه
    ممنون از اینکه کمکم می کنید

نقل قول نوشته اصلی توسط Behzad18822 نمایش پست ها
    سلام به همگی
    با توجه به اینکه اینجا اطلاعات همه در مورد بورس خوبه من یک راهنمایی مهم از دوستان عزیز می خواستم.
    من لیسانس مدیریت بازرگانی دارم از دانشگاه علوم تحقیقات تهران (دانشگاه آزاد) با معدل 17.5 . IELTS 8 academic دارم. اما الان سربازیم شروع شده و 1.5 سال وقت دارم، توی این مدت دنبال تقویت یا گرفتن چه مدارکی باشم که بتونم بورس از استرالیا بگیرم. (غیر از مقاله نوشتن)
    دوست عزیز همانطور که پست های ارسالی این فروم تاکید داره، گرفتن بورس برای ارشد در استرالیا بسیار سخته. مهمترین عاملی هم که شانس شما رو خیلی خیلی زیاد میکنه داشتن رزومه ی قوی است که در اینجا منظور از رزومه ی قوی داشتن پابلیکیشن در ژورنال های معتبره/ موفق باشید

ApplyAbroad Veteran
    Mehdi.Chem.Eng آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Chemical Engineering, Australia

نقل قول نوشته اصلی توسط Behzad18822 نمایش پست ها
    سلام به همگی
    بهتره خیلی روی گرفتن بورس واسه مستر از استرالیا حساب نکنید. حتی اگه مقاله هم داشتید کلا واسه مستر خیلی سخت استرالیا بورس میده. بورسهای خیلی محدودی هم که میدن بر اساس معدل ، مقاله، و دانشگاه فارغ التحصیلی هست. پس بهتون پیشنهاد میکنم گزینه های دیگه مثل کانادا رو بیشتردر نظر بگیرید چون اونجا شانستون بیشتره.

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    Master of manufacturing, UOW

نقل قول نوشته اصلی توسط Mehdi.Chem.Eng نمایش پست ها
    بهتره خیلی روی گرفتن بورس واسه مستر از استرالیا حساب نکنید. حتی اگه مقاله هم داشتید کلا واسه مستر خیلی سخت استرالیا بورس میده. بورسهای خیلی محدودی هم که میدن بر اساس معدل ، مقاله، و دانشگاه فارغ التحصیلی هست. پس بهتون پیشنهاد میکنم گزینه های دیگه مثل کانادا رو بیشتردر نظر بگیرید چون اونجا شانستون بیشتره.
    علتش هم این هست که مطابق با حرفی که رییس دانشکده در رابطه با همین موضوع به من داد، "ما حاضر نیستیم برای دوره های یه ساله و یا یه سال و نیمه برای کسی سرمایه گذاری کنیم!"

سلام به همه دوستان،
    من از دانشگاه ملبورن واسه PH.D رشته مکانیک پذیرش گرفتم واسه ترم 1 2011. می خواستم ببینم چقدر شانس گرفتن بورس یا تخفیف شهریه رو دارم؟ معدل فوقم حدود 18.5 هست و تا الانم سه تا مقاله کنفرانس بین المللی دارم.
    راستش من می خوام بدونم که اگه اونجا خوب کار کنی احتمالش هست که از استاد TA بگیری یا نه؟
    به نظر شما ملبورن از اون دانشگاههایی نیست که بگه باید از اول بورس می گرفتی و تو حین تحصیل به آدم بورس نده؟ چون من به خاطره مشکل سربازی باید درسمو زودتر شروع کنم و باید چند ماهه اول تا موقع بورس ها رو با هزینه خودم سپری کنم.
    با تشکر.

Member
    رشته و دانشگاه
    Master of Teaching-La Trobe University

نقل قول نوشته اصلی توسط miassus نمایش پست ها
    علتش هم این هست که مطابق با حرفی که رییس دانشکده در رابطه با همین موضوع به من داد، "ما حاضر نیستیم برای دوره های یه ساله و یا یه سال و نیمه برای کسی سرمایه گذاری کنیم!"
    البته در تکمیل صحبت دوستان قابل ذکره که واسه ما اینطوری هستش وگرنه به دانشجوهای اروپایی مثل باقلوا بورس میدن.
    The future has several names. For the weak, it is the impossible. For the fainthearted, it is the unknown. For the thoughtful and valiant, it is the ideal

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)