صفحه 13 از 265 نخستنخست ... 3456789101112131415161718192021222363113 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 121 تا 130 , از مجموع 2641

موضوع: آرشیو شده : شانس گرفتن پذیرش و اسکالرشیپ از دانشگاه های استرالیا ( تا سال 2012 )

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    Multimedia University - IT

پیش فرض پاسخ : شانس گرفتن پذیرش و اسکالرشیپ از دانشگاه های استرالیا

ممنوم از راهنمایی واقع بینانتون.

من فکر می کردم شاید چون رشته لیسانسم اصلا مرتبط به رشته ای که می خواهم ادامه بدهم (IT) نیست شاید زیاد به معدل لیسانس توجه نکنند! به هر حال من دیگه زیاد به بورسیه امیدوار نیستم ... اما برای پذیرش گرفتن به نظر شما تا چه حد شانس دارم؟ (ترجیحا از یکی از دانشگاه های ملبورن مثل UoM, Monash, RMIT)

Member doublin2000 آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    BS -GIS- MBA

پیش فرض پاسخ : نحوه گرفتن پذیرش از دانشگاه‌های استرالیا

من شنیدم با معدل دوازده سیزده کارشناسی حتی اگه ارشد معدل هفده و مقاله ISI هم داشته باشیم برای دکترا فاند که هیچی حتی پذیرش خالی هم استرالیا و نیوزلند احتمالش کمه و رو معدل خیلی گیرن و احتمالش کمه بهتره برم سمته اروپا درسته؟
    ویرایش توسط doublin2000 : December 31st, 2010 در ساعت 01:04 PM

ApplyAbroad Veteran
    Mehdi.Chem.Eng آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Chemical Engineering, Australia

نقل قول نوشته اصلی توسط doublin2000 نمایش پست ها
    من شنیدم با معدل دوازده سیزده کارشناسی حتی اگه ارشد معدل هفده و مقاله ISI هم داشته باشیم برای دکترا فاند که هیچی حتی پذیرش خالی هم استرالیا و نیوزلند احتمالش کمه و رو معدل خیلی گیرن و احتمالش کمه بهتره برم سمته اروپا درسته؟
    دوست عزیز احتمالا اشتباه شنیدید.
    جهت اطمینان می تونید به نتایج پذیرش مراجعه کنید و اگه بازم قانع نشدید نمونه حاضرش رو براتون مثال میزنم.

Board Member
    rashdy_chem آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Physical Chemistry, University of Illinois at Chicago

سلام
    حق با mehdi هست
    نتایج پذیرش رو ببینید!! استرالیا زیاد رو معدل حساس نیست.. مخصوصا اگه مقاله داشته باشید و فوق باشین کارتون راحته... تازه کانادا که این همه میگن رو معدل حساسه من دیدم با معدل 13 اونجا رفته باشن... پیدا کردن استاد مهمترین بخش اپلای تو استرالیا و کانادا هست..
    متاسفانه من هنوز تو این دو کشور استاد پیدا نکردم ولی از آمریکا زیاد جواب دارم

*** دوستان خواهش دارم با گزارش پست های خلاف به مدیران در برقراری نظم و اجرای قوانین فروم کمک کنید ***

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    Multimedia University - IT

نقل قول نوشته اصلی توسط rashidy_chem نمایش پست ها
    سلام
    حق با mehdi هست
    نتایج پذیرش رو ببینید!! استرالیا زیاد رو معدل حساس نیست.. مخصوصا اگه مقاله داشته باشید و فوق باشین کارتون راحته... تازه کانادا که این همه میگن رو معدل حساسه من دیدم با معدل 13 اونجا رفته باشن... پیدا کردن استاد مهمترین بخش اپلای تو استرالیا و کانادا هست..
    متاسفانه من هنوز تو این دو کشور استاد پیدا نکردم ولی از آمریکا زیاد جواب دارم
    والا من که چند روز پیش رفته بودم مرکز IDP در KualaLumpur واسه مشاوره ... مسئولش رک و پوس کنده بهم گفت با شرایط من اسکالرشیپ از هیچ دانشگاهی نمی گیرم چون ریسرچ کم دارم. اما واسه پذیرش چند تا دانشگاه از جمله RMIT, UTS و ECU بهم معرفی کرد و گفت شروع کن به میل زدن به اساتید. اینجوری که می گفت احتمال پذیرش گرفتن بالا بود! البته واسه UoM گفت احتمال ضعیفه چون اونا درصد بالایی ریسرچ ازت می خوان.

Member doublin2000 آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    BS -GIS- MBA

پس فکر کنم بهتره آدم شانسشو امتحان کنه کیس به کیس می تونه فرق کنه مخصوصا من که رشتم معدنه به نظر شانسم از رشته های دیگه بیشتره
    من با مهندسی اکتشاف معدن و ارشد GIS چون شنیدم استرالیا به معدن پذیرش یا بورس راحتتر می ده دکترا باز می خوام معدن پذیرش بگیرم این کار ممکنه ؟
    اخه شنیدم استرالیای ها به ارتباط رشته ها برای ادامه تحصیل و مخصوصا کار مرتبط با رشته گیر می دن
    ویرایش توسط doublin2000 : December 31st, 2010 در ساعت 03:53 PM

Banned
    رشته و دانشگاه
    مهندسی مواد

سلام. معدل لیسانس من 14 و فوقمم 17.49 بدون نمره پایان نامه هست. فوق باهنر کرمان و لییسانس شیراز. 3 تا ISI پذیرفته شده در الزویر و اشپرینگر دارم. آیلس 6. 3 تا ISI هم تحت بررسی دارم. شانس بورس برای استرالیا دارم؟

ApplyAbroad Veteran
    Mehdi.Chem.Eng آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Chemical Engineering, Australia

پس فکر کنم بهتره آدم شانسشو امتحان کنه کیس به کیس می تونه فرق کنه مخصوصا من که رشتم معدنه به نظر شانسم از رشته های دیگه بیشتره
    من با مهندسی اکتشاف معدن و ارشد GIS چون شنیدم استرالیا به معدن پذیرش یا بورس راحتتر می ده دکترا باز می خوام معدن پذیرش بگیرم این کار ممکنه ؟
    اخه شنیدم استرالیای ها به ارتباط رشته ها برای ادامه تحصیل و مخصوصا کار مرتبط با رشته گیر می دن
    دوست عزیز
    با توجه به رشته شما پیشنهاد میکنم خیلی روی استرالیا وقت بگذارید چون توی این رشته هم سرمایه گذاری بسیار زیادی توی استرالیا هست (در نتیجه بورسای زیادی هست) هم بهترین دانشگاههای دنیا اونجاس (در رشته مهندسی معدن)
    به نظر خیلی از دوستان که البته درست هم هست بهترین دانشگاهای دنیا و کعبه امال امریکاست ولی حداقل توی فیلد تخصصی من ( mineral processing ) دانشگاهایی توی استرالیا هستند که با فاصله بسیار زیادی توی این زمینه بهترین دانشگاهای دنیا هستند.

Junior Member

سلام . من مهندسي عمران دانشگاه ازاد با معدل 12.5 ايا شانسي براي گرفتن پذيرش ازاستراليا دارم دانشگاهش زياد مهم نيست ايلتس 6 اگر ميتونم كدوم دانشگاه و اينكه سفارت ويزا ميده واسه معدل پايين؟

ApplyAbroad Veteran
    qwerty123456 آواتار ها

نقل قول نوشته اصلی توسط yaser84 نمایش پست ها
    سلام . من مهندسي عمران دانشگاه ازاد با معدل 12.5 ايا شانسي براي گرفتن پذيرش ازاستراليا دارم دانشگاهش زياد مهم نيست ايلتس 6 اگر ميتونم كدوم دانشگاه و اينكه سفارت ويزا ميده واسه معدل پايين؟
    اگر منظورتان پذیرش بودن اسکالرشیپ برای مستر است، باید بگویم بله میتوانید. منتها کمی انتخابهایتان محدود میشود.
    سفارت هم اخیراً خوب ویزا میدهد و اخیراً کسی را ندیده ام که رد شده باشد.
    برای شروع به تحقیق ابتدا لیست دانشگاههای استرالیا را در اینجا ببینید.
    http://www.australian-universities.com/list/
    برای برآوردن میزان هوشمندی یک حاکم، نخستین روش این است که ببینید چه افرادی را به دور خود گرد آورده است.

- جان ماکسول

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)