صفحه 14 از 265 نخستنخست ... 45678910111213141516171819202122232464114 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 131 تا 140 , از مجموع 2641

موضوع: آرشیو شده : شانس گرفتن پذیرش و اسکالرشیپ از دانشگاه های استرالیا ( تا سال 2012 )

پیش فرض پاسخ : شانس گرفتن پذیرش و اسکالرشیپ از دانشگاه های استرالیا

نقل قول نوشته اصلی توسط rezacomposite نمایش پست ها
    سلام. معدل لیسانس من 14 و فوقمم 17.49 بدون نمره پایان نامه هست. فوق باهنر کرمان و لییسانس شیراز. 3 تا ISI پذیرفته شده در الزویر و اشپرینگر دارم. آیلس 6. 3 تا ISI هم تحت بررسی دارم. شانس بورس برای استرالیا دارم؟
    شانس بسیار خوبی برای بورس دارید (هرچند معدل لیسانس پایینه ولی مقالاتتون اونو جبران میکنه.).. فقط نکته ای که هست اینه که با این نمره آیلتس به شما پذیرش قطعی نمیدن (چون اکثر دانشگاهها نمره 7 و یا در برخی موارد حداقل 6.5 رو میخوان) تا وقتی هم که پذیرش قطعی نداشته باشید برای بورس در نظر گرفته نمیشید./ موفق باشید
    و خداحافظ اپلای ابرود...هر چند انتظار نداشتم بعد از اینهمه مدت اینجور خداحافظی کنم....حیف که بعضی رنجش ها رو هیچ جور نمیشه نادیده گرفت...

پیش فرض پاسخ : نحوه گرفتن پذیرش از دانشگاه‌های استرالیا

نقل قول نوشته اصلی توسط armin22 نمایش پست ها
    والا من که چند روز پیش رفته بودم مرکز IDP در KualaLumpur واسه مشاوره ... مسئولش رک و پوس کنده بهم گفت با شرایط من اسکالرشیپ از هیچ دانشگاهی نمی گیرم چون ریسرچ کم دارم. اما واسه پذیرش چند تا دانشگاه از جمله RMIT, UTS و ECU بهم معرفی کرد و گفت شروع کن به میل زدن به اساتید. اینجوری که می گفت احتمال پذیرش گرفتن بالا بود! البته واسه UoM گفت احتمال ضعیفه چون اونا درصد بالایی ریسرچ ازت می خوان.
    armin22 عزیز بسیار متشکرم که اینجا تجربیات ارزشمندتون رو برای دوستان به اشتراک میذارین. بهتره دوستانی که گاها به نظرات ما در زمینه ی شانس اسکالرشیب خرده میگیرند که خیلی سخت گیرانه است (انگار ما مسئول پذیرش دانشگاهیم!) به حرفهای ایشون خوب توجه کنند..این دیگه حرف ما نیست بلکه حرف مشاوره ی رسمی در این زمینه است...دوستان عزیز برای گرفتن اسکالرشیب از دانشگاه های استرالیا بدون داشتن مقاله های قوی و معدل ارشد بالا شانسی وجود نداره و دوستان باید به گزینه های دیگه فکر کنند و وقتشون رو زیاد هدر ندند..armin22 عزیز امیدوارم هر چه زودتر کارت درست بشه فقط بگم که در زمینه ی دانشگاه ملبورن هم اصلا ناامید نشو و به اساتید ایمیل بزن..من اینجا فردی رو هم دیدم که بدون هیچ مقاله ای برای دکتری پذیرش گرفته..ناامید نشو و از همین دانشگاه ملبورن (رنک 1) شروع کن...موفق باشید
    و خداحافظ اپلای ابرود...هر چند انتظار نداشتم بعد از اینهمه مدت اینجور خداحافظی کنم....حیف که بعضی رنجش ها رو هیچ جور نمیشه نادیده گرفت...

پیش فرض پاسخ : نحوه گرفتن پذیرش از دانشگاه‌های استرالیا

نقل قول نوشته اصلی توسط doublin2000 نمایش پست ها
    من شنیدم با معدل دوازده سیزده کارشناسی حتی اگه ارشد معدل هفده و مقاله ISI هم داشته باشیم برای دکترا فاند که هیچی حتی پذیرش خالی هم استرالیا و نیوزلند احتمالش کمه و رو معدل خیلی گیرن و احتمالش کمه بهتره برم سمته اروپا درسته؟
    کاملا حرف نادرستی رو شنیدید و اصلا صحت نداره. چنین فردی حتی شانس بورس هم داره چه برسه به پذیرش..در این زمینه ها بهتره زیاد شنیده ها رو از افرادیکه در جریان نیستند جدی نگیرید./ موفق باشید

نقل قول نوشته اصلی توسط yaser84 نمایش پست ها
    سلام . من مهندسي عمران دانشگاه ازاد با معدل 12.5 ايا شانسي براي گرفتن پذيرش ازاستراليا دارم دانشگاهش زياد مهم نيست ايلتس 6 اگر ميتونم كدوم دانشگاه و اينكه سفارت ويزا ميده واسه معدل پايين؟
    والله دوست عزیز الان دانشگاه های استرالیا مثل جاهای دیگه بدجوری علاقه مند به جذب دانشجو هستند. بله شانس دارید ولی توجه کنید انتظار دریافت پذیرش از دانشگاه های g8 رو نداشته باشید./موفق باشید

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    Multimedia University - IT

خواهش می کنم meshki جان. این سایت با وجود افرادی مثل شما و کمک بقیه دوستان با تجربه تبدیل به یک منبع بسیار عالی برای کسب اطلاعات در این زمینه شده. من که دیگه نیازی نمی بینم بخوام از طریق agent اقدام کنم چون تقریبا با تمام مراحل آشنایی پیدا کردم.

با توجه به گفته های دوستان داشتن مقالات چاپ شده معتبر و معدل بالای فوق لیسانس تا حد زیادی شانس گرفتن بورس رو افزایش میده. می خواستم ببینم نوشتن مقاله و چاپ شدن آن در یک ژورنال معتبر حدودا چقدر طول می کشه؟ من الان در مراحل پایانی پروژه ارشدم هستم ... اگر از همین الان شروع کنم به مقاله نوشتن تا حدود 3-4 ماه دیگه ایا چاپ خواهد شد؟

ممنون می شم اگر کسی منبعی برای آشنایی با مراحل نوشتن و پابلیش کردن مقاله می شناسه بگه ...

Junior Member baran_xpress آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    مهندسی پزشکی- پلی تکنیک

خواهش می کنم meshki جان. این سایت با وجود افرادی مثل شما و کمک بقیه دوستان با تجربه تبدیل به یک منبع بسیار عالی برای کسب اطلاعات در این زمینه شده. من که دیگه نیازی نمی بینم بخوام از طریق agent اقدام کنم چون تقریبا با تمام مراحل آشنایی پیدا کردم.

با توجه به گفته های دوستان داشتن مقالات چاپ شده معتبر و معدل بالای فوق لیسانس تا حد زیادی شانس گرفتن بورس رو افزایش میده. می خواستم ببینم نوشتن مقاله و چاپ شدن آن در یک ژورنال معتبر حدودا چقدر طول می کشه؟ من الان در مراحل پایانی پروژه ارشدم هستم ... اگر از همین الان شروع کنم به مقاله نوشتن تا حدود 3-4 ماه دیگه ایا چاپ خواهد شد؟

ممنون می شم اگر کسی منبعی برای آشنایی با مراحل نوشتن و پابلیش کردن مقاله می شناسه بگه ...
    به نظر من روی 4-5 زمان برای پابلیش اصلا حساب نکنید. اونم توی ژورنال های معتبر و رایگان مثل الزویر که الان حدود 14 ماهه با اینکه مقاله من قبول شده هنوز چاپ نشده! خیلی دیگه از دوستای منم این مشکل رو دارند. اگه می خواین سریع جواب بگیرید به ژورنال های متوسط و پولی (که البته اونقدرام گرون نیستند) بفرستید. ژورنال های چین و مالزی رو من دیدم 1-2 ماه هم جواب داوریش می یاد. البته اگه موضوع مقالتون خیلی ناب هست حیفه اگه به خاطر عجله به ژورنال های قوی تر نفرستید.

دوست عزیز این موضوع خیلی بستگی به نوع ژورنالی که شما واسش مقاله میفرستید داره ولی معمولا با توجه به تصحیحاتی که از شما میخوان بهتره از زمان ارسال مقاله به ژوزنال اگر همه چیز خوب پیش بره و داورها مقاله رو رد نکن حدود 6 ماه رو در نظر بگیری. دوباره میگم این تجربه منه واسه ژورنالهای ISI Elsevier

نقل قول نوشته اصلی توسط baran_xpress نمایش پست ها
    به نظر من روی 4-5 زمان برای پابلیش اصلا حساب نکنید. اونم توی ژورنال های معتبر و رایگان مثل الزویر که الان حدود 14 ماهه با اینکه مقاله من قبول شده هنوز چاپ نشده! خیلی دیگه از دوستای منم این مشکل رو دارند. اگه می خواین سریع جواب بگیرید به ژورنال های متوسط و پولی (که البته اونقدرام گرون نیستند) بفرستید. ژورنال های چین و مالزی رو من دیدم 1-2 ماه هم جواب داوریش می یاد. البته اگه موضوع مقالتون خیلی ناب هست حیفه اگه به خاطر عجله به ژورنال های قوی تر نفرستید.
    البته این نکته رو من اضافه کنم که وقتی مقاله شما accept بشه در اکثر ژورنالهایی که توسط الزیویر چاپ میشه مقاله شما میره جزو in print ها و آن لاین در دسترس قرار میگیره و شما میتونید اونرو در رزومه ی خود اضافه کنید. این که مقاله شما 14 ماهه!! قبول شده ولی چاپ نشده یکم گنگه. اگه میشه بیشتر توضیح بدید؟ منظورتون اینه که هنوز شماره صفحه نخورده و در شماره منظم مجله نیومده؟ (فقط اینجور موارد چون دوستان زیادی براشون میتونه مساله ساز بشه اگه میشه توضیح کامل بدید.). / موفق باشید

Junior Member baran_xpress آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    مهندسی پزشکی- پلی تکنیک

نقل قول نوشته اصلی توسط meshki نمایش پست ها
    البته این نکته رو من اضافه کنم که وقتی مقاله شما accept بشه در اکثر ژورنالهایی که توسط الزیویر چاپ میشه مقاله شما میره جزو in print ها و آن لاین در دسترس قرار میگیره و شما میتونید اونرو در رزومه ی خود اضافه کنید. این که مقاله شما 14 ماهه!! قبول شده ولی چاپ نشده یکم گنگه. اگه میشه بیشتر توضیح بدید؟ منظورتون اینه که هنوز شماره صفحه نخورده و در شماره منظم مجله نیومده؟ (فقط اینجور موارد چون دوستان زیادی براشون میتونه مساله ساز بشه اگه میشه توضیح کامل بدید.). / موفق باشید
    من 14 ماه رو از زمان ارسال حساب کردم. که سه ماهه جواب داوریش اومد و من بعد از 1 ماه ریویژن رو فرستادم و بعد از 8 ماه با کلی پیغام و ایمیل جواب نهاییش اومد که اکسپته (will publish) به شرطی که یه تغییر کوچیک توش بدم (به جای رفرنس [14] بذارم مثلا [18]) که البته منم در عرض 2 ساعت این تغییر رو اعمال کردم. از اون موقع هم status اش تغییر کرده به with editor و حالا نه ادیتور جواب می ده و نه under revision می شه( قاعدتا نیازی هم به revise مجدد نداره.)

نقل قول نوشته اصلی توسط baran_xpress نمایش پست ها
    من 14 ماه رو از زمان ارسال حساب کردم. که سه ماهه جواب داوریش اومد و من بعد از 1 ماه ریویژن رو فرستادم و بعد از 8 ماه با کلی پیغام و ایمیل جواب نهاییش اومد که اکسپته (will publish) به شرطی که یه تغییر کوچیک توش بدم (به جای رفرنس [14] بذارم مثلا [18]) که البته منم در عرض 2 ساعت این تغییر رو اعمال کردم. از اون موقع هم status اش تغییر کرده به with editor و حالا نه ادیتور جواب می ده و نه under revision می شه( قاعدتا نیازی هم به revise مجدد نداره.)
    متشکرم. و دوستان برای اطلاع عرض کنم در این موارد متاسفانه مقاله در رزومه ی شما امتیازی نداره. یعنی جزو مقالات شما محسوب نمیشه تا وقتیکه اکسپت نهایی بشه و نسخه ی نهایی for author رو شما برای آخرین بار چک و تایید کنید و بعد از اون آن لاین در مجله ظاهر بشه..baran_xpress عزیز امیدوارم هر چه زودتر از این مرحله (که واقعا خسته کنندست!) عبور و مقاله شما اکسپت نهایی و چاپ شه./ موفق باشید

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)