صفحه 165 از 265 نخستنخست ... 65115155156157158159160161162163164165166167168169170171172173174175215 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 1,641 تا 1,650 , از مجموع 2641

موضوع: آرشیو شده : شانس گرفتن پذیرش و اسکالرشیپ از دانشگاه های استرالیا ( تا سال 2012 )

Member m_qashqai آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Earth and planetary sciences, Macquarie University

پیش فرض پاسخ : شانس گرفتن پذیرش و اسکالرشیپ از دانشگاه های استرالیا

ببخشید شاید سوالم بی ربط باشه به تاپیک اما تو فسمت نتایج پذیرش مطرح کردم کسی هنوز جواب نداده. الان حدود 9 هفته هست که مدارکم به دست دانشگاه Macquarie رسیده خودشون گفته بودن حداقل 6 تا 8 هفته طول میکشه تا جواب بدن. کسی تجربه اپلای استرالیا واسه phd داره؟حدودا چقدر طول میکشه؟تازه استادم گفته بود سعی میکنم فرایند رو جلو ببرم. ممنون میشم اگه کسی تجربه مشابهی داشته باشه بهم بگه که چقدر طول میکشه.
    God does not play dice
    Albert Einstein

نقل قول نوشته اصلی توسط m_qashqai نمایش پست ها
    ببخشید شاید سوالم بی ربط باشه به تاپیک اما تو فسمت نتایج پذیرش مطرح کردم کسی هنوز جواب نداده. الان حدود 9 هفته هست که مدارکم به دست دانشگاه Macquarie رسیده خودشون گفته بودن حداقل 6 تا 8 هفته طول میکشه تا جواب بدن. کسی تجربه اپلای استرالیا واسه phd داره؟حدودا چقدر طول میکشه؟تازه استادم گفته بود سعی میکنم فرایند رو جلو ببرم. ممنون میشم اگه کسی تجربه مشابهی داشته باشه بهم بگه که چقدر طول میکشه.
    چرا یه ایمیل نمیزنی بپرسی؟ پذیرش دیگه بیشتر از 2 ماه نباید طول بکشه. بورس ها هم که زمان مشخص دارن و زمان شروع و پایان مشخصه!

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    مهندسی برق الکترونیک

سلام، شانس من برای ملبورن چقدره؟
    کارشناسی:14.6
    ارشد:17.2
    آیلتس:7
    مهندسی برق
    3 مقاله کنفرانس
    5 سال سابقه تدریس
    یک استاد در ملبورن تشویق به اپلای کرده.

Member alihagh آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Mechanical Engineering-The Univerity of Melbourne

نقل قول نوشته اصلی توسط ali3162 نمایش پست ها
    سلام، شانس من برای ملبورن چقدره؟
    کارشناسی:14.6
    ارشد:17.2
    آیلتس:7
    مهندسی برق
    3 مقاله کنفرانس
    5 سال سابقه تدریس
    یک استاد در ملبورن تشویق به اپلای کرده.
    لطفا نام دانشگاه کارشناسی وارشد خوتون رو هم بگید تا بشود بهتر قضاوت کرد...البته بدون مقاله ISI گرفتن بورس از ملبورن یک خورده (چی بگم خیلی) سخته....

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    مهندسی برق الکترونیک

نقل قول نوشته اصلی توسط alihagh نمایش پست ها
    لطفا نام دانشگاه کارشناسی وارشد خوتون رو هم بگید تا بشود بهتر قضاوت کرد...البته بدون مقاله ISI گرفتن بورس از ملبورن یک خورده (چی بگم خیلی) سخته....
    ارشد علم و صنعت و كارشناسى سيستان وبلوچستان

سلام به تک تک دوستان
    امیدوارم دوستان بتوانند شانس من رو نیز پیش بینی کنند
    دانشجوی سال اخر کارشناسی در رشته مهندسی پزشکی هستم.
    معدلم تا کنون 17.12 هست.
    4 تا هم ریکام عالی دارم.
    و از ترم 4 تا به امروز TA چند درسی بودم.
    ایا شانس پذیرش دارم؟
    فاند هم امکانش هست؟
    با سپاس فراوان

Junior Member

پیش فرض پاسخ : شانس پذیرش از دانشگاه های استرالیا

سلام دوستان
    من دانشجوی معماری از دانشگاه آزاد مشهد معدلم16.5
    نمره ایلتس 6.5 البته شهریور دوباره میدم
    1سال ساقه کار بدون بیمه+توصیه نامه از استاد هم دارم
    میخواستم بدونم در شهر ملبورن ازکدوم دانشگاه ها می تونم برای فوق apply کنم که در رشته ی معماری خوب باشن؟
    در ضمن شانس گرفتن پذیرش در کدوم بیشتره؟

Junior Member

سلام
    من کارشناس ارشد هوافضا از دانشگاه علم و صنعت هستم معدلم هم 16.2
    رشته کارشناسیم مکانیک سیالات بوده از دانشگاه صنعتی اصفهان با معدل 16
    3 مقاله ISI دارام دو تا واسه AIAA و یکی واسه الزوییر
    در دو پروژه هم RA بودم
    تافل آی بی تی 90 دارم
    سه تا توصیه نامه هم دارم.
    می خواستم بدونم واسه پذیرش توی دکترا مکانیک یا هوافضا آیا شانسی واسه استرالیا دارم یا نه؟
    البته حتما نیاز به فاند دارم
    از دوستانی که تا الان پذیرش گرفتن یا اپلای کردن کسی هست که توضیحات جامع بده؟
    دوستان با تجربه کدوم دانشگاه ها رو پیشنهاد که هم خوب باشن و هم خوب فاند بدن؟
    ممنون

Junior Member

با سلام. لطفا شرایط من را جهت دریافت بورس تحصیلی (Full Fund) از دانشگاه های معتبر استرالیا بررسی بفرمایید. با تشکر

1-رشته/مقطع: بهداشت حرفه ای/کارشناسی ارشد
    2-دانشگاه محل تحصیل: علوم پزشکی اصفهان
    3-معدل کل کارشناسی ارشد بهداشت حرفه ای: 19/31 (رتبه اول فارغ التحصیلی)
    3-معدل کل کارشناسی بهداشت حرفه ای: 19/16 (رتبه اول فارغ التحصیلی)
    4-نمره زبان: 7در آزمونIELTS Academic
    5-تعداد مقالات فارسی: 4 مقاله تمام متن چاپ شده و 8 خلاصه مقاله چاپ شده در مجلات علمی پژوهشی داخلی- 5 سخنرانی و 2 پوستر در همایش های معتبر داخلی.
    6- تعداد مقالات انگلیسی: 4 مقاله تمام متن چاپ شده که یکی از آن ها ISI است و 4 خلاصه مقاله چاپ شده در مجلات علمی پژوهشی خارجی که 2 خلاصه مقاله ISI است.
    7- سایر افتخارات: دارای یک اختراع ثبت شده حاصل از پایان نامه - عضو بنیاد ملی نخبگان - دانشجوی پژوهشگر برتر سال دانشگاه (دو سال پیاپی) - دانشجوی نمونه سال دانشگاه (سه سال پیاپی). دانشجوی برتر علمی سال دانشگاه (دو سال پیاپی)- دارای 2 سال سابقه کار مرتبط در صنایع بزرگ.
    8-تعداد توصیه نامه ها: دو توصیه نامه از اساتید راهنما و یک توصیه نامه از استاد مشاور در پایان نامه - یک توصیه نامه از سایر اساتید دانشگاه - یک توصیه نامه از ریاست دانشگاه علوم پزشکی اصفهان
    9- خواسته ها: (مقطع پذیرش/نام دانشگاه مورد نظر/فاند): دکترا / Full Fund/ دانشگاه خاصی را انتخاب نکرده ام.

لطفا بفرمایید:
    1- بر اساس رتبه بندی جهانی از چه دانشگاه هایی در استرالیا امکان دریافت Full Fund را دارم و احتمال آن چه قدر است؟
    2- در چه زمینه هایی در رزومه خود ضعف دارم و بایستی آن را تقویت کنم تا احتمال دریافت بورس تحصیلی از دانشگاه های تراز اول استرالیاافزایش یابد؟
    3- دکترا دانشگاه علوم پزشکی تهران پذیرفته شده ام. توصیه شما برای رها کردن آن و اقدام برای دریافت پذیرش از دانشگاه های استرالیا چیست؟

با سپاس از همه کسانی که من را در تصمیم گیری صحیح یاری خواهند کرد.

Junior Member

پیش فرض پاسخ : شانس پذیرش از دانشگاه های استرالیا

با سلام. لطفا شرایط من را جهت دریافت بورس تحصیلی (Full Fund) از دانشگاه های معتبر استرالیا بررسی بفرمایید. با تشکر

1-رشته/مقطع: بهداشت حرفه ای/کارشناسی ارشد
    2-دانشگاه محل تحصیل: علوم پزشکی اصفهان
    3-معدل کل کارشناسی ارشد بهداشت حرفه ای: 19/31 (رتبه اول فارغ التحصیلی)
    3-معدل کل کارشناسی بهداشت حرفه ای: 19/16 (رتبه اول فارغ التحصیلی)
    4-نمره زبان: 7در آزمونIELTS Academic
    5-تعداد مقالات فارسی: 4 مقاله تمام متن چاپ شده و 8 خلاصه مقاله چاپ شده در مجلات علمی پژوهشی داخلی- 5 سخنرانی و 2 پوستر در همایش های معتبر داخلی.
    6- تعداد مقالات انگلیسی: 4 مقاله تمام متن چاپ شده که یکی از آن ها ISI است و 4 خلاصه مقاله چاپ شده در مجلات علمی پژوهشی خارجی که 2 خلاصه مقاله ISI است.
    7- سایر افتخارات: دارای یک اختراع ثبت شده حاصل از پایان نامه - عضو بنیاد ملی نخبگان - دانشجوی پژوهشگر برتر سال دانشگاه (دو سال پیاپی) - دانشجوی نمونه سال دانشگاه (سه سال پیاپی). دانشجوی برتر علمی سال دانشگاه (دو سال پیاپی)- دارای 2 سال سابقه کار مرتبط در صنایع بزرگ.
    8-تعداد توصیه نامه ها: دو توصیه نامه از اساتید راهنما و یک توصیه نامه از استاد مشاور در پایان نامه - یک توصیه نامه از سایر اساتید دانشگاه - یک توصیه نامه از ریاست دانشگاه علوم پزشکی اصفهان
    9- خواسته ها: (مقطع پذیرش/نام دانشگاه مورد نظر/فاند): دکترا / Full Fund/ دانشگاه خاصی را انتخاب نکرده ام.

لطفا بفرمایید:
    1- بر اساس رتبه بندی جهانی از چه دانشگاه هایی در استرالیا امکان دریافت Full Fund را دارم و احتمال آن چه قدر است؟
    2- در چه زمینه هایی در رزومه خود ضعف دارم و بایستی آن را تقویت کنم تا احتمال دریافت بورس تحصیلی از دانشگاه های تراز اول استرالیاافزایش یابد؟
    3- دکترا دانشگاه علوم پزشکی تهران پذیرفته شده ام. توصیه شما برای رها کردن آن و اقدام برای دریافت پذیرش از دانشگاه های استرالیا چیست؟

با سپاس از همه کسانی که من را در تصمیم گیری صحیح یاری خواهند کرد.

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)