صفحه 2 از 236 نخستنخست 12345678910111252102 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 11 تا 20 , از مجموع 2641

موضوع: آرشیو شده : شانس گرفتن پذیرش و اسکالرشیپ از دانشگاه های استرالیا ( تا سال 2012 )

Hybrid View

پست قبلی پست قبلی   پست بعدی پست بعدی
    samaneh_f
    Guest

پیش فرض پاسخ : شانس رفتن به دانشگاه هاي TOP از دانشگاه هاي استراليا

نقل قول نوشته اصلی توسط Abtin.
    نقل قول نوشته اصلی توسط Nice_Guy
    دوستان من يه سئوالاتي دارم كه نمي دونم اصلا كسي هست بتونه جواب بده يا نه!

1) من شايد بتونم از RMIT يا Tasmania پذيرش بگيرم. به نظر شما با فرض خوب كار كردن و مقاله دادن تو اين مدت اميدي به گرفتن پذيرش در مقطع دكترا از TOP 20 آمريكا هست؟ دوستاني كه احيانن آمريكا درس مي خونن كسي رو ميشناسن كه از دانشگاه هاي استراليايي اومده باشه؟

2) من شنيدم عوض كردن دانشگاه تو استراليا به نسبت آسونتر از بقيه كشورهاست. من براي مقطع فوق ليسانس مي خوام برم. كسي در اين مورد اطلاعي داره؟ يا كسي رو ميشناسه كه همچين كاري كرده باشه؟

تو اين فرم ظاهرا به غير از سه چهار نفر(رومئو، آبتين، رويا) ديگران ميونه اي با استراليا ندارن!
    درود
    استراليا پذيرش خيلي بهتر ميده ولي بيتشر ماني مي خواد
    ولي اين را بگم كه اگر شما اول يك ترم رفتي و از رشته مورد نظر خوشت نيومد پول اون ترمت رفته ولي مي توني 100 بار رشتت را عوض كني
    بدرود
    يعني حتي اگه يك رشته اي پذيرش گرفته باشي كه طول دورش 1.5 سال هستش بازم امكانش هست بعد از 1 ترم رشته رو عوض كرد؟ راستش من MSc رشته خودم و اپلاي كردم ولي تو اون رشته قبولم نكردن بجاش يك رشته پايين تر و زير شاخه رشته خودم و به من offer دادن. منم نمي دونم قبول كنم يا نه چون اون رشته اي كه من مي خواستم نيست.

Junior Member

سلام دوستان
    من دانشجوی ارشد جامعه شناسی دانشگاه تهرانم با معدل 17.70 در لیسانس و 17 در ارشد تا قبل از تحویل ÷ایان نامه ،اما مقاله ندارم احتمال بورسیه شدنم برای دکترا در دانشگاه های استرالیا چقدره؟

Banned
    رشته و دانشگاه
    مهندسی مواد

نقل قول نوشته اصلی توسط reza00 نمایش پست ها
    سلام دوستان
    من دانشجوی ارشد جامعه شناسی دانشگاه تهرانم با معدل 17.70 در لیسانس و 17 در ارشد تا قبل از تحویل ÷ایان نامه ،اما مقاله ندارم احتمال بورسیه شدنم برای دکترا در دانشگاه های استرالیا چقدره؟
    به نظر من شما واسه کانادا یا آمریکا اقدام کن. چون اونا هستن که خیلی به معدل مخصوصا لیسانس توجه دارن. استرالیا به مقاله توجه ویژه ای داره. به همین خاطر من به شما توصیه میکنم واسه کانادا اقدام کن. معدل لیسانستون عالی هست. اما مقاله ندارید. برای بورس استرالیا مقاله نیاز هست.

نقل قول نوشته اصلی توسط rezacomposite نمایش پست ها
    به نظر من شما واسه کانادا یا آمریکا اقدام کن. چون اونا هستن که خیلی به معدل مخصوصا لیسانس توجه دارن. استرالیا به مقاله توجه ویژه ای داره. به همین خاطر من به شما توصیه میکنم واسه کانادا اقدام کن. معدل لیسانستون عالی هست. اما مقاله ندارید. برای بورس استرالیا مقاله نیاز هست.
    دوست عزیز می تونم بپرسم بر چه اساسی می گید که:
    1- برای بورس استرالیا مقاله نیاز هست.
    یعنی چون این دوستمون مقاله ندارند برای بورس در نظر گرفته نمیشند؟....... حداقل نتیجه پذیرش با بورس یکی از بچه های این فروم چیز دیگه ای رو نشون می ده. لطفا اینجا رو نگاه کنید.
    2- اینکه معدل مهم هست یا نه خودم هم نمی دونم ولی این بخشی از ایمیل یه استاد از دانشگاه گروه 8 به من هست:
    You should be within the top 5% or so to warranty a scholarship from ..........
    3- به هیچ عنوان قصد ندارم کروکی بکشم ببینم که شما درست می گید یا نه.......چون واقعا خودم که یه مدت پیگیر بودم به هیچ نتیجه ای توی استرالیا نرسیدم، هم دیدم بچه هایی با معدل نه چندان خوب ولی مقاله های خوب موفق بودن و هم بچه هایی با معدل عالی ولی بدون مقاله.مساله اینه که گاهی وقت ها نظرات ما خیلی راحت مسیر زندگی یه ادم رو عوض می کنه و ما اصلا بهش توجه نمی کنیم ...............چون واقعا بعضی از دوستان کم تجربه (مثل خودم) رو حرف عزیزانی مثل شما حساب باز می کنند.
    پ.ن.این تاپیک پر از نظرات ضدونقیض........جالب اینه که هرکسی می یاد با قطعیت یه جوابی میده و میره.... بعد دوباره نفر بعد میاید چیز برعکس رو با قطعیت میگه .

Banned
    رشته و دانشگاه
    مهندسی مواد

نقل قول نوشته اصلی توسط samane1985 نمایش پست ها
    دوست عزیز می تونم بپرسم بر چه اساسی می گید که:
    1- برای بورس استرالیا مقاله نیاز هست.
    یعنی چون این دوستمون مقاله ندارند برای بورس در نظر گرفته نمیشند؟....... حداقل نتیجه پذیرش با بورس یکی از بچه های این فروم چیز دیگه ای رو نشون می ده. لطفا اینجا رو نگاه کنید.
    2- اینکه معدل مهم هست یا نه خودم هم نمی دونم ولی این بخشی از ایمیل یه استاد از دانشگاه گروه 8 به من هست:
    You should be within the top 5% or so to warranty a scholarship from ..........
    3- به هیچ عنوان قصد ندارم کروکی بکشم ببینم که شما درست می گید یا نه.......چون واقعا خودم که یه مدت پیگیر بودم به هیچ نتیجه ای توی استرالیا نرسیدم، هم دیدم بچه هایی با معدل نه چندان خوب ولی مقاله های خوب موفق بودن و هم بچه هایی با معدل عالی ولی بدون مقاله.مساله اینه که گاهی وقت ها نظرات ما خیلی راحت مسیر زندگی یه ادم رو عوض می کنه و ما اصلا بهش توجه نمی کنیم ...............چون واقعا بعضی از دوستان کم تجربه (مثل خودم) رو حرف عزیزانی مثل شما حساب باز می کنند.
    پ.ن.این تاپیک پر از نظرات ضدونقیض........جالب اینه که هرکسی می یاد با قطعیت یه جوابی میده و میره.... بعد دوباره نفر بعد میاید چیز برعکس رو با قطعیت میگه .
    سلام. یه اصل کلی وجود داره اونم اینه که جاهایی که بای کورس هست معدل خیلی مهم میشه. جاهایی که بای ریسرچ هست مقاله مهم میشه. اگه کسی رو دیدید که تونست از استرالیا و انگلیس که هر دو بای ریسرچ هستن بورس بگیره و هیچ مقاله ای نداشته باشه لطف کنید بهم خبر بدید. اما من کسای زیادی رو میشناسم که رفتن کانادا بدون مقاله.

Member
    رشته و دانشگاه
    Civil engineering - University of Melbourne

باید شانستو امتحان کنی.
    اگه شما با این معدل ها مثلا از ملبورن بورس بگیرم، ممکنه من با معدل بهتر نتونم، چون:
    1- رشته به رشته فرق میکنه که طرف معدلش چند باشه
    2- بسته به تعداد اپلیکنت های اون سال داره.

باید شانستو امتحان کنی.
    نقل قول نوشته اصلی توسط reza00 نمایش پست ها
    سلام دوستان
    Mostafa

Junior Member

i had a question that i don't know ask it where
    which topic is worthy for it:
    say me which uni is in my level with my resume?

Member
    رشته و دانشگاه

Hi there,
    You said nothing about your resumeh. How are we supposed to say which one is better to apply?

نقل قول نوشته اصلی توسط zna نمایش پست ها
    i had a question that i don't know ask it where
    which topic is worthy for it:
    say me which uni is in my level with my resume?
    Mostafa

Member
    رشته و دانشگاه

Also, as I know, there are a topic about application outcome. You will find more useful information over there. The students have explained their CV as well as the university they have been accepted

نقل قول نوشته اصلی توسط m.asadi82 نمایش پست ها
    Hi there,
    You said nothing about your resumeh. How are we supposed to say which one is better to apply?
    Mostafa

Junior Member

پیش فرض پاسخ : شانس گرفتن پذیرش و اسکالرشیپ از دانشگاه های استرالیا

سلام،
    من برای دانشگاه UTS اقدام کردم، از یکی از استادها هم OK گرفتم، گفت پروپورالت هم واسه ADMISSION و SCHOARSHIP کاملا خوبه، من لیسانس و فوق لیسانسم رو از دانشگاه تبریز گرفتم، معدل لیسانسم 14.13 و معدل فوق ام 16.31 شده، یه مقاله ISA دارم و یکی هم submit کردم، 3 تا کنفرانس داخلی دارم(داوری شده)، یه patent دارم و یه award و 4 تا پروژه کارکردم.
    می خوام بدونم با این شرایط شانسم واسه گرفتم IPRS و یا Scholarship خود دانشگاه به نظرتون چقدره؟ این خیلی برام مهم ، آخه چند تا offer دیگه هم دارم، باید بدونم چقدر می شه رو این option حساب کنم. ممنون

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)