صفحه 2 از 265 نخستنخست 12345678910111252102 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 11 تا 20 , از مجموع 2641

موضوع: آرشیو شده : شانس گرفتن پذیرش و اسکالرشیپ از دانشگاه های استرالیا ( تا سال 2012 )

پیش فرض پاسخ : شانس رفتن به دانشگاه هاي TOP از دانشگاه هاي استراليا

نقل قول نوشته اصلی توسط samaneh_f
    نقل قول نوشته اصلی توسط Abtin.
    نقل قول نوشته اصلی توسط Nice_Guy
    دوستان من يه سئوالاتي دارم كه نمي دونم اصلا كسي هست بتونه جواب بده يا نه!

1) من شايد بتونم از RMIT يا Tasmania پذيرش بگيرم. به نظر شما با فرض خوب كار كردن و مقاله دادن تو اين مدت اميدي به گرفتن پذيرش در مقطع دكترا از TOP 20 آمريكا هست؟ دوستاني كه احيانن آمريكا درس مي خونن كسي رو ميشناسن كه از دانشگاه هاي استراليايي اومده باشه؟

2) من شنيدم عوض كردن دانشگاه تو استراليا به نسبت آسونتر از بقيه كشورهاست. من براي مقطع فوق ليسانس مي خوام برم. كسي در اين مورد اطلاعي داره؟ يا كسي رو ميشناسه كه همچين كاري كرده باشه؟

تو اين فرم ظاهرا به غير از سه چهار نفر(رومئو، آبتين، رويا) ديگران ميونه اي با استراليا ندارن!
    درود
    استراليا پذيرش خيلي بهتر ميده ولي بيتشر ماني مي خواد
    ولي اين را بگم كه اگر شما اول يك ترم رفتي و از رشته مورد نظر خوشت نيومد پول اون ترمت رفته ولي مي توني 100 بار رشتت را عوض كني
    بدرود
    يعني حتي اگه يك رشته اي پذيرش گرفته باشي كه طول دورش 1.5 سال هستش بازم امكانش هست بعد از 1 ترم رشته رو عوض كرد؟ راستش من MSc رشته خودم و اپلاي كردم ولي تو اون رشته قبولم نكردن بجاش يك رشته پايين تر و زير شاخه رشته خودم و به من offer دادن. منم نمي دونم قبول كنم يا نه چون اون رشته اي كه من مي خواستم نيست.

درود
    بله امكانش هست
    اگر رشته را دوست داريد به نظر من برويد
    چون بعد از فارق التحصيلي مي توانيد مهاجرت گرفته ( البته بعد 2 سال) و از نظر كاري هم كه خوب هست
    بدرود

Member
    رشته و دانشگاه
    Tsukuba-Japan

سلام دوستان

من چند وقت پیش که تو این زمینه یک پست گذاشتم، تو ژاپن بودم.

اونجا، یک دوست ایرونی (از طرف دانشگاه Deakin تو استرالیا-ملبورن) اومده بود تو Institueای که من رفته بودم، برای یک فرصت تحقیقاتی 4 ماهه.

اون بنده خدا مدرکش PhD بود و تو Deakin یک Researcher fellow بود. یعنی کسی که مثل استادا تو یک دانشگاه فعالیت می کنه ولی خودش fund نداره. بنابراین نمی تونه شخصا دانشجو بگیره.
    از قضا همونطور که قبلا هم گفتم، من خودم از Deakin هم پذیرش دارم (چون تو رشته من یک مرکز تحقیقاتی داره خیلی تو دنیا معتبره).

اولا: برای PhD اگه بورس کامل بگیری، ماهی 1800$ بهت می دن.

ثانیا: می گفت با این مبلغ یک زندگی خیلی خوب می تونین توی Melbourn داشته باشی

ثالثا: درسته که اقامت می تونی راحت بگیری. ولی، می گفت اینطور که تو ایران تبلیغ کردن، اصلا برای یک آدم تحصیل کرده کار درست و حسابی گیر نمی یاد. می گفت می تونی تو رستوران کار کنید.

رابعا: اگه، اگه، اگه حین تحصیل درخواست ویزای آمریکا بدین (نه اینکه صبر کنین اقامت بگیرین)، سفارت آمریکا اولین کاری که می کنه با استادتون تو دانشگاه تماس می گیره و از شما پیشش تحقیق می کنه. حالا شما کلاتو قاضی کنید: یارو استاده پیش خودش چی فک می کنه وقتی از این قضیه بو ببره.

یا حق
    فراموش شدگان، فراموش کنندگان را فراموش نمی کنند.....

ApplyAbroad Veteran

من خودم از Deakin هم پذیرش دارم (چون تو رشته من یک مرکز تحقیقاتی داره خیلی تو دنیا معتبره).
    میشه بگید رشته تون چیه و توی چه رشته ای پذیرش گرفتید؟
    بدون مرز و محدوده / وطن یعنی همه دنیا...

نقل قول نوشته اصلی توسط mysm
    سلام دوستان

اونجا، یک دوست ایرونی (از طرف دانشگاه Deakin تو استرالیا-ملبورن) اومده بود تو Institueای که من رفته بودم، برای یک فرصت تحقیقاتی 4 ماهه.

اون بنده خدا مدرکش PhD بود و تو Deakin یک Researcher fellow بود. یعنی کسی که مثل استادا تو یک دانشگاه فعالیت می کنه ولی خودش fund نداره. بنابراین نمی تونه شخصا دانشجو بگیره.
    از قضا همونطور که قبلا هم گفتم، من خودم از Deakin هم پذیرش دارم (چون تو رشته من یک مرکز تحقیقاتی داره خیلی تو دنیا معتبره).

ثالثا: درسته که اقامت می تونی راحت بگیری. ولی، می گفت اینطور که تو ایران تبلیغ کردن، اصلا برای یک آدم تحصیل کرده کار درست و حسابی گیر نمی یاد. می گفت می تونی تو رستوران کار کنید.

رابعا: اگه، اگه، اگه حین تحصیل درخواست ویزای آمریکا بدین (نه اینکه صبر کنین اقامت بگیرین)، سفارت آمریکا اولین کاری که می کنه با استادتون تو دانشگاه تماس می گیره و از شما پیشش تحقیق می کنه. حالا شما کلاتو قاضی کنید: یارو استاده پیش خودش چی فک می کنه وقتی از این قضیه بو ببره.

یا حق
    ممنون از توضيحات شما.

ولي من اون قسمتي رو كه قرمز كردم متوجه نشدم. قرار نيست من نوعي بعد از اتمام فوق براي PhD يواشكي و در خفا اقدام كنم كه. احتمالا از همون استاد خودم توصيه نامه هم بگيرم. كسي كه براي فوق ميره استراليا كه تعهد اخلاقي نداره كه تا آخر عمرش شاگرد اون استاد بمونه كه.

به هر حال اطلاعات مفيدي بود و استفاده كرديم ممنون.

موفق باشيد

Member
    رشته و دانشگاه
    Tsukuba-Japan

نقل قول نوشته اصلی توسط Roya82
    من خودم از Deakin هم پذیرش دارم (چون تو رشته من یک مرکز تحقیقاتی داره خیلی تو دنیا معتبره).
    میشه بگید رشته تون چیه و توی چه رشته ای پذیرش گرفتید؟
    من مهندسی مواد می خونم. برای PhD می خوام برم.
    اگه برم، ترم جدیدشون خرداد ماه (June) شروع میشه.
    مرکز هم اسمش: Centre for Material and Fibre Innovation هست. تو زمینه ای به اسم Thermomechanical کار می کنند (زمینه کاری خودم)

Member
    رشته و دانشگاه
    Tsukuba-Japan

نقل قول نوشته اصلی توسط Nice_Guy
    نقل قول نوشته اصلی توسط mysm
    سلام دوستان

یا حق
    ممنون از توضيحات شما.

ولي من اون قسمتي رو كه قرمز كردم متوجه نشدم. قرار نيست من نوعي بعد از اتمام فوق براي PhD يواشكي و در خفا اقدام كنم كه. احتمالا از همون استاد خودم توصيه نامه هم بگيرم. كسي كه براي فوق ميره استراليا كه تعهد اخلاقي نداره كه تا آخر عمرش شاگرد اون استاد بمونه كه.

به هر حال اطلاعات مفيدي بود و استفاده كرديم ممنون.

موفق باشيد
    ببینید منظورم این نبود که آدم یواشکی کاری می خواد کنه
    یه فکری تو سر خودم بود، که دوستان تو ژاپن منو ازش نهی کردن

گفتم شاید شما هم اینجوری می خوای عمل کنی

فکرم این بود که: برم ژاپن، یکماهی بمونم، دانشگاه من اونجا نزدیک توکیو هست. بعد برم سفارت آمریکا و درخواست ویزای آمریکا
    (البته به شرطی این کارو می خواستم انجام بدم که از جاهائی که تو آمریکا براشون اپلای کردم پذیرش می گرفتم. البته با بورس کامل )

ولی بچه ها گفتن چون تو تازه شروع کارته، اگه اینکارو کنی، بدلایلی که توضیح دادم، رابطه ات با استادت بهم می خوره
    ولی معلومه، حق هر کسی هست که آخرای دورش، بخواد هر جائی بره. این که عیبی نداره. استاد هم اگه دانشجوی خوبی بوده باشی، حتما کمک می کنه.
    ولی تو حالتی که توضیح دادم، استاده فکر می کنه داری ازش استفاده ابزاری می کنی.

Junior Member

سلام بجه ها من لیسانس برق گرایش کنترل از دانشگاه صنعتی شاهرود دارم و می خوام برای ادامه تحصیل به استرالیا برم (حتی با هزینه شخصی)
    میشه بگید برای پذیرش گرفتن از یه دانشگاه چه اقداماتی باید کرد؟
    ثانیا" بعد از گرفتن مدرک فوق لیسانس از یک دانشگاه استرالیا چقدر احتمال داره بتونی اقامت استرالیا رو هم بگیری؟
    حدود هزینه تحصیل و زندگی در استرالیا برای رشته برق در مقطع فوق لیسانس جقدره؟

با سلام
    من هم دانشجوي فوق برق و کنترل از اميرکبيرم. از Melbourne برا PhD پذيرش گرفتم. هزينه تحصيل براي دوره هاي مبتني بر research مثل PhD و Master of Engineering در اين دانشگاه ساليانه 29900 دلار استراليا هست. هزينه زندگي در ملبورن هم حدود 19000 دلاره. البته هزينه دانشگاههاي ديگه کمتره. مثلا دانشگاه ANU که بهترين دانشگاه هست هزينش 24000 دلاره. کلا از لحاظ مهندسي ANU و Melbourne بهترين دانشگاهها در استراليا هستند و کاملا هم در دنيا معتبرند به خصوص Melbourne که لينک خيلي خوبي با دانشگاههاي تاپ در US داره (البته دانشکده برقش).

موفق باشيد.

راستي

نمي دونم ميدونيد يا نه اگر شما citizen استراليا باشد زماني كه ميخواهيد به آمريكا برود ويزا نمي خواد

ولي بلعكس اگر بخواي از آمريكا بري به استراليا بايد ويزا داشته باشي

خوش باشي

شما مطمئن هستید که اگه citizen استرالیا باشید بدون ویزا میشه رفت آمریکا؟...ایا منبعی رو میشناسید که این قضیه رو تایید کنه؟
    [color=Blue]جاهلان را همه شربت ز گلاب و قند است قوته دانا همه از خون جگر ميبينم[color/]

نقل قول نوشته اصلی توسط nark
    راستي

نمي دونم ميدونيد يا نه اگر شما citizen استراليا باشد زماني كه ميخواهيد به آمريكا برود ويزا نمي خواد

ولي بلعكس اگر بخواي از آمريكا بري به استراليا بايد ويزا داشته باشي

خوش باشي
    شما مطمئن هستید که اگه citizen استرالیا باشید بدون ویزا میشه رفت آمریکا؟...ایا منبعی رو میشناسید که این قضیه رو تایید کنه؟
    درود
    بله، يكي از آشناهاي ما اونجا هستش كه راحت رفته آمريكا بدون ويزا
    بدرود

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)