صفحه 210 از 265 نخستنخست ... 110160200201202203204205206207208209210211212213214215216217218219220260 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 2,091 تا 2,100 , از مجموع 2641

موضوع: آرشیو شده : شانس گرفتن پذیرش و اسکالرشیپ از دانشگاه های استرالیا ( تا سال 2012 )

Member
    رشته و دانشگاه
    Mechanical Engineering

پیش فرض پاسخ : شانس رفتن به دانشگاه هاي TOP از دانشگاه هاي استراليا

نقل قول نوشته اصلی توسط hamzool نمایش پست ها
    دوستان کار بلد!
    من یکم این جا رو خوندم ترسیدم و نا امید شدم!
    میشه شانس منو واسه اسکالرشیپ پی اچ دی یه بررسی بکنید؟
    لیسانس مکانیک اکیرکبیر 13.96
    فوق لیسانس شریف 16.83
    مقاله ISI قراره تو همین هفته اکسپتش بیاد
    دوتا کنفرانس خارجی
    واسه دانشگاه های غیر جی 8 (QUT RMIT Swinburne UniSA CUQ Griffith) با کمک استادا پروپوزال نوشتم و اپلای کردم و میکنم! طبیعتا بدن اسکالرشیپ هم که نمیتونم برم! شانسم چقدره؟
    به نظ من شانستون بد نيست. من كساني را مي شناسم كه رزومه شون مثل شماست و الان UWA هستن
    آنكه پرنقش زد اين دايره مينايي كس ندانست كه در گردش پرگار چه كرد

Junior Member

سلام.
    یه سوال واسم پیش اومد. من همه شرایطم از ایشون بهتر بود جز دو مورد:[
    فوق لیسانس امیرکبیر
    2تاisi . سابمیت
    البته رشتم هم civil هستش. یعنی 1 isi اکسبت اینقدر شرایط رو عوض می کنه؟ من استادم خدای موضوعیه که من کار کردم و همه دانشجوهاش isi میدن و هیچ کدوم از paperهاش تا حالا ریجکت نشده (4سال دیگه بازنشست مسشه) این که استادم همچین کسی بوده هم واسه scholarship بی فایدس؟):
    نقل قول نوشته اصلی توسط iman1718 نمایش پست ها
    به نظ من شانستون بد نيست. من كساني را مي شناسم كه رزومه شون مثل شماست و الان UWA هستن

Member
    رشته و دانشگاه
    Mechanical Engineering

نقل قول نوشته اصلی توسط peyrovi نمایش پست ها
    سلام.
    یه سوال واسم پیش اومد. من همه شرایطم از ایشون بهتر بود جز دو مورد:[
    فوق لیسانس امیرکبیر
    2تاisi . سابمیت
    البته رشتم هم civil هستش. یعنی 1 isi اکسبت اینقدر شرایط رو عوض می کنه؟ من استادم خدای موضوعیه که من کار کردم و همه دانشجوهاش isi میدن و هیچ کدوم از paperهاش تا حالا ریجکت نشده (4سال دیگه بازنشست مسشه) این که استادم همچین کسی بوده هم واسه scholarship بی فایدس؟):
    معذرت مي خوام. من منظور شما را كامل متوجه نشدم.

Junior Member

دوستمون همه شرایطش به جز دو موردی که ذکر کردم، از من پایین تر. می خوام بدونم که یه مقاله اکسپ اینقدر تاثیر برانگیزه):

معذرت مي خوام. من منظور شما را كامل متوجه نشدم.

Junior Member

ممنون! فقط یک سوال!
    مقاله من امروز اکسپت شد و دیگه باید پول چاپش رو بدم! ولی آیا دانشگاه ها ایمیل میزنند که اکسپت شدن مقاله رو چک کنند؟ چون هنوز پابلیش نشده این مقاله!
    خوشحال هم میشم اگه بقیه دوستان نظرشون را راجع به شانس فول فاند شدنم بگند! آیلتسمم 6.5

ApplyAbroad Veteran
    vahid.chem آواتار ها

پیش فرض پاسخ : شانس گرفتن پذیرش و اسکالرشیپ از دانشگاه های استرالیا

شانس فول فاند شدن هر کسی علاوه بر داشتن Educational Background بستگی به این داره که تا چه حد اون شخص تو این کار واقع بین و مصمم هست. منظورم اینه که شما و یا هرشخص دیگه ای که بخواد خودش رو پایبند به 1-2 کشور کنه و یا فقط به دانشگاهایی با رنکینگ خاصی ایمیل بده، داره ریسک بالایی رو می پذیره چون شما با هر رزومه ای نمیتونی مطمئم باشی که حتما تو فلان کشور یه استاد پیدا میکنی که از رزومه تو خوشش بیاد،حتما اون دانشگاه بهت ادمیشن بده، حتما غول فاند بهت بدن، ور پایان سفارت اون کشور حتما بهت ویزا بده.
    واقع بین و مصمم بودن از نظر من به مهنی ایمیلزدن به اساتید در دانشگاه های مختلف در کشور های مختلفه. با 50-60 ایمیل زدن هم انتظار پاسخ مثبت گرفتن رو نداشته باشید. فقط با پشتکار، پشتکار و باز هم پشتکار میتونید حتما حتما حتما موفق بشید.

.Success is to get what you want,Luck is to keep what you get

Junior Member

منظورتون از اکسپ under eview هستش یا اینکه منتظری تو ژورنال بیاد؟

ممنون! فقط یک سوال!
    مقاله من امروز اکسپت شد و دیگه باید پول چاپش رو بدم! ولی آیا دانشگاه ها ایمیل میزنند که اکسپت شدن مقاله رو چک کنند؟ چون هنوز پابلیش نشده این مقاله!
    خوشحال هم میشم اگه بقیه دوستان نظرشون را راجع به شانس فول فاند شدنم بگند! آیلتسمم 6.5

Junior Member

پیش فرض پاسخ : شانس پذیرش از دانشگاه های استرالیا

سلام دوستان
    کسی اینجا هست ک بتونه ب من کمک کنه

فارغ التحصیل کارشناس ارشد حشره شناسی هستم. الان دنبال ی دپارتمان حشره شناسی در دانشگاه های استرالیا میگردم اما متاسفانه نمیتونم پیدا کنم یعنی چطوریه ک دپارتمان های حشره شناسی توی آمریکا براحتی پیدا میشن اما تو استرالیا خیر!!!
    یعنی باید کجای سایت دنبال ش بگردم!!!
    متشکرم

Member
    رشته و دانشگاه
    Mechanical Engineering

ممنون! فقط یک سوال!

شايد برن تواينترنت يك چك كنن، البته شايد، اما ايميل نمي زنند. شما حتي ايميل اكسپت مقاله هم داشته باشي كه تو اينترنت هم نباشه، اينا قبول دارند. چونكه اين استادها ديدشون به همه چيز مثبته تا اين كه خلافش ثابت بشه.

يك نكته ديگه هم اينجا بگم و اينكه كليه دوستاني كه رزومه خودشون را مي گذارند و و اينكه مي خوان شانسشونو بدونند، خوب كار بسيار خوبيه و دوستان هم كمك كي كنند. اما مي خوام اين هم اضافه كنم كه كليه اين جوابها بر اساس تجربيات هست و جواب آخر نيست. شما بايد با همه جا مكاتبه كني، كافيه يك استاد از زمينه كاري شما خوشش بياد. ديگه همه چيز تقريبا تمامه. حتي اگر مقاله هم نداشته باشي. من با اين خاطر اينونو ميگم كه دوستان نااميد نباشند.

ApplyAbroad Veteran
    shahrouz آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    PhD, Chemical Engineering- Monash Uni- Aus

شايد برن تواينترنت يك چك كنن، البته شايد، اما ايميل نمي زنند. شما حتي ايميل اكسپت مقاله هم داشته باشي كه تو اينترنت هم نباشه، اينا قبول دارند. چونكه اين استادها ديدشون به همه چيز مثبته تا اين كه خلافش ثابت بشه.

يك نكته ديگه هم اينجا بگم و اينكه كليه دوستاني كه رزومه خودشون را مي گذارند و و اينكه مي خوان شانسشونو بدونند، خوب كار بسيار خوبيه و دوستان هم كمك كي كنند. اما مي خوام اين هم اضافه كنم كه كليه اين جوابها بر اساس تجربيات هست و جواب آخر نيست. شما بايد با همه جا مكاتبه كني، كافيه يك استاد از زمينه كاري شما خوشش بياد. ديگه همه چيز تقريبا تمامه. حتي اگر مقاله هم نداشته باشي. من با اين خاطر اينونو ميگم كه دوستان نااميد نباشند.
    جواب از استاد اصلا دلیل بر اسکالرشیپ نیست البته. وگرنه من از 15 دانشگاه جواب از استاد گرفتم و برای 8 تاشون اپلای کردم.
    از میان دو واژه انسان و انسانیت؛ ‬‫اولی در میان کوچه ها‬،‫و دومی در لابلای کتابها سرگردان است‬...
    PhD positions:Switzerland*** Netherlands***Norwa

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)