صفحه 4 از 265 نخستنخست 123456789101112131454104 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 31 تا 40 , از مجموع 2641

موضوع: آرشیو شده : شانس گرفتن پذیرش و اسکالرشیپ از دانشگاه های استرالیا ( تا سال 2012 )

Member macula_densa آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    UQ- Pathology

پیش فرض پاسخ : شانس پذیرش از دانشگاه های استرالیا

نقل قول نوشته اصلی توسط reza.82 نمایش پست ها
    با سلام . مي خوام از curtin واسه دكتري پذيرش بگيرم... لطفا راهنمائيم كنيد.. چقدر شانس دارم؟
    ليسانس صنايع سراسري تهران-14.79
    فوق صنايع آزاد شهرستان .مديريت سيستم-18.27
    تافل 86
    دو مقاله داخلي كنفرانسي
    ا مقاله خارجي كنفرانسي
    تشكر
    سلام
    به نظرم با این رزومه واسه پذیرش شانستون خوبه اما واسه فاند، فکر نکنم زیاد احتمالش وجود داشته باشه.
    به یک دانشگاه بسنده نکنید و اگه از من می شنوید کانادا و امریکا رو هم مد نظر قرار بدین.
    موفق باشید
    متاسفانه حساب کاربری من غیرفعال هست.

پیش فرض پاسخ : شانس رفتن به دانشگاه هاي TOP از دانشگاه هاي استراليا

سلام دوستان
    نمی دونم این سوال من واقعاً به این تاپیک مربوط هست یا نه میخواستم بدونم که دانشگاه ولونگانگ (University of Wollongong) از لحاظ اعتبار دانشگاههای استرالیا در چه سطحی است.
    من برای دکترا برق آفر دارم. لطفاً اگر کسی در آن دانشگاه درس میخونه من رو راهنمایی کنه.
    ممنون

Junior Member

سلام من دانشجوی کارشناسی ارشد معماری دانشگاه علم وصنعت با معدل 17.20 هستم مشکلی در زبان ندارم اصلا می خوام بدونم واسة بورس برای دکتری مشکلی ندارم؟کدوم دانشگاه ها این رشته معماری دارند؟ وپوزیشن های فعال رو چه جورس می تونم پیدا کنم؟

رشته و دانشگاه
    UQ- Pathology

نقل قول نوشته اصلی توسط hgh نمایش پست ها
    سلام من دانشجوی کارشناسی ارشد معماری دانشگاه علم وصنعت با معدل 17.20 هستم مشکلی در زبان ندارم اصلا می خوام بدونم واسة بورس برای دکتری مشکلی ندارم؟کدوم دانشگاه ها این رشته معماری دارند؟ وپوزیشن های فعال رو چه جورس می تونم پیدا کنم؟
    فاند گرفتن تو استرالیا تابعی هست از معدل و مقاله و نمره زبان و چند تا چیز دیگه که مثلا یکیش شانسه. اما مقاله داشتن خیلی مهمه و تعیین کننده واسه فاند.
    استرالیا زیاد به صورت پوزیشن فعال دانشجو نمی گیره. باید به صورت معمول اپلای کنید.
    موفق باشید

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط application نمایش پست ها
    سلام دوستان
    نمی دونم این سوال من واقعاً به این تاپیک مربوط هست یا نه میخواستم بدونم که دانشگاه ولونگانگ (University of Wollongong) از لحاظ اعتبار دانشگاههای استرالیا در چه سطحی است.
    من برای دکترا برق آفر دارم. لطفاً اگر کسی در آن دانشگاه درس میخونه من رو راهنمایی کنه.
    ممنون
    دوست عزيز من شنيده هامو ميگم
    ظاهر اين دانشگاه تو زمينه مهندسي برق و كامپيوتر دانشگاه خيلي خوبيه
    يكي از دوستانم كه ليسانس و فوق برقشو از شريف گرفته اونجا داره دكترا ميخونه

استرالیا زیاد به صورت پوزیشن فعال دانشجو نمی گیره. باید به صورت معمول اپلای کنید: اگه ميشه راجع به اين جمله يه توضيح بدين من دقيقا متوجه نشدم
    تشكر

رشته و دانشگاه
    UQ- Pathology

نقل قول نوشته اصلی توسط reza.82 نمایش پست ها
    استرالیا زیاد به صورت پوزیشن فعال دانشجو نمی گیره. باید به صورت معمول اپلای کنید: اگه ميشه راجع به اين جمله يه توضيح بدين من دقيقا متوجه نشدم
    تشكر
    یعنی مثل نروژ نیست که پوزیشن اعلام کنه و برای پوزیشن اپلای کنید؛ اینجوریه که همه به صورت معمول از وبسایت دانشگاه اپلای می کنند و از بین اپلای کنندگان متقاضی ، به واجدین شرایط فاند می دن.

نقل قول نوشته اصلی توسط v_vahidi نمایش پست ها
    دوست عزيز من شنيده هامو ميگم
    ظاهر اين دانشگاه تو زمينه مهندسي برق و كامپيوتر دانشگاه خيلي خوبيه
    يكي از دوستانم كه ليسانس و فوق برقشو از شريف گرفته اونجا داره دكترا ميخونه

V_Vahidi عزیز
    ممنون از پاسخ شما. اونطوری که من تو webometric دیدم رتبه این دانشگاه حدوداً 530 است. اما دوست دیگه ای که من ازشون سوال کردم (مشغول به تحصیل در UOW) عقیده داشت که UOW رو میشه جزء 200 تا حساب کرد. دغدغه دیگه من اینه که فردا پس از شروع به تحصیل بهم نگن که UOW چندان معتبر نیست ):
    من برای فوریه 2011 از UOW و اکتبر 2011 از WARWICK Uni آفر دارم با توجه به اینکه استرالیا بهم بورس میده میخواستم از جهت اعتبار دانشگاه (حداقل در زمینه مهندسی برق) مطمئن باشم.

Junior Member

V_Vahidi عزیز
    ممنون از پاسخ شما. اونطوری که من تو webometric دیدم رتبه این دانشگاه حدوداً 530 است. اما دوست دیگه ای که من ازشون سوال کردم (مشغول به تحصیل در UOW) عقیده داشت که UOW رو میشه جزء 200 تا حساب کرد. دغدغه دیگه من اینه که فردا پس از شروع به تحصیل بهم نگن که UOW چندان معتبر نیست ):
    من برای فوریه 2011 از UOW و اکتبر 2011 از WARWICK Uni آفر دارم با توجه به اینکه استرالیا بهم بورس میده میخواستم از جهت اعتبار دانشگاه (حداقل در زمینه مهندسی برق) مطمئن باشم.
    بهترين راه اينه برين وزارت علوم و ببينيد در چه سطحي ارزيابي ميشه اين دانشگاه فكر كنم يه ليست دارن
    توي خود استراليا جزو 20 دانشگاه برتره
    حتي اگه 500 هم باشه خيلي خوبه شايد ايران 2-3 تا دانشگاه باشه كه توي 500تاي اول دنيا باشن

Junior Member fathi_engineer آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Master of Engineering Management - University of Queensland

V_Vahidi عزیز
    دوست عزیز به لینک زیر یه سری بزن که دانشگاه ها رو براساس Subject مثلاً همون Engineering یا غیره Rank میکونه اونطوری که من توی این سایت دیدم رنک داشگاه شما در زمینه IT و مهندسی 192 هستش که البته این دانشگاه World Ranking 267 رو داره اینم لینک:

http://www.topuniversities.com/unive...-of-wollongong

و طبق Rank دانشگاهی استرالیا دارای رتبه 15 بین دانشگاه های استرالیا بعد از QUT و بالاتر از Griffith هستش و طبق این سایت World Rank 251 داره پس نباید دانشگاه بدی باشه.

http://www.australian-universities.com/rankings/

و این Statistics هارو با دانشگاه شریف تو سایت اولی مقایسه کن که میگه در زمینه IT و مهندسی 183 هستش و World Ranking بالای 500 رو داره

اینم سایت وزارت علوم که دوستمون میگفت Rank 8 دانشگاه های استرالیا داره از نظر آقای وزارت علوم (هرچند نظرش برام خیلی اهمیتی نداره) : http://www.msrt.ir/sites/Grad_Dept/DocLib/استراليا.htm

به نظر میاد دانشگاه خوبی ولی خوب مسلماً باید بیشتر تحقیق کنی ولی بورس خیلی مهم و دیگه شما دغدغه هزینه هارو نداری و انیکه تو استرالیاست و این خودش امتیاز مهمی.

کلاً دانشگاه هارو براساس معیارهای مختلفی میشه Rank کرد و غالباً مقالات و بزرگی دانشگاه توی این معیارها هست و یه چیز دیگه کلاً نباید روی Rank دانشگاه حساس بود معیارهای دیگه وجود داره که اگه مهمتر نباشه بی اهمیت تر نیستن. حالا فرض کن که از MIT فارغ التحصیل شدی. خوب که چی؟! باید دانشگاه در حد قابل قبول باشه همین

کشوری که داری توش درس میخونی یا زبان اون کشور یا هزینه تحصیل و زندگی (برای اونایی که بورس نیستن) یا مهاجر و خارجی پذیر بودن اون کشور یا میزان پیشرفته بودن و آینده اون کشور رو هم باید در نظر گرفت. اونایی میگن مهم نیست احتمالاً آدم آهنی هستن.
    ویرایش توسط fathi_engineer : September 12th, 2010 در ساعت 04:20 PM
    اگه داری زبان میخونی برا امتحان IELTS که بیای استرالیا برو به این سایت ( a u s t r a l i a n e t w o r k . c o m ) یه سری بزن که قسمت Learning English اساساً برای IELTS طراحی شده و با Video و Transcript که داره موقع خوندن خیلی بهت حال میده.

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)