صفحه 57 از 265 نخستنخست ... 7474849505152535455565758596061626364656667107157 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 561 تا 570 , از مجموع 2641

موضوع: آرشیو شده : شانس گرفتن پذیرش و اسکالرشیپ از دانشگاه های استرالیا ( تا سال 2012 )

Member
    رشته و دانشگاه
    Civil engineering - University of Melbourne

پیش فرض پاسخ : شانس گرفتن پذیرش و اسکالرشیپ از دانشگاه های استرالیا

Hi,
    I think both your BS and Master's GPA are so low, but because of your good research experience and papers, strongly suggest u to apply and try ur chance.
    نقل قول نوشته اصلی توسط rezaaliverdi نمایش پست ها
    سلام به دوستان به نظرتون من با شرایط میتونم تو کانادا در دانشگاه کلگری یا آلبرتا و یا استرالیا در دانشگاه های G8 مثل نیو سالز ولز پذیرش بگیریم:
    فوق لیسانس مدیریت ساخت امیرکبیر معدل:15.8
    لیسانس عمران امیرکبیر معدل :12 معدلم به خاطر بیماری پدرم صفر های متعددی دارد که در صورت حذف آن ها معدلم 12/14 می شود
    5 تا مقاله isi اکسپت شده که 2 تای آن ها در ژورنال های بسیار معتبر asce و 1 مورد از آن ها در یکی از ژورنال های الزویر می باشد
    3 مقاله اکسپت شده در کنفرانس های بسیار معتبر آمریکا و کانادا و 2 سال سابقه تدریس حل تمرین در دانشگاه و مسلط به نرم افزار های خاص شبیه سازی و مدیریتی
    آیلتس: 7
    Mostafa

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    اکتشاف معدن، امیر کبیر

پیش فرض پاسخ : شانس پذیرش از دانشگاه های استرالیا

امروز من یه ایمیل از دانشگاه آدلاید داشتم که مدارکت ناقصه و توصیه نامه یکی از اساتید به دست ما نرسیده، اون رو کامل تا مدارکت بره به Academic department. می خواستم بدونم از اینجا به بعدش چقدر طول میکشه تا تو academic department بهم جواب بدن؟ در ضمن گفتن چون مدارک ناقصه دیگه برای فاند بررسی نمیشه! ولی من مدارکمو قبل از deadline فرستاده بودم. میشه ازشون درخواست کنم چون من به موقع مدارک رو فرستادم، فاندم رو هم بررسی کنن؟
    با تشکر

Junior Member

سلام
    يه استاد به من اوكي داده و موضوع پروژه رو هم برام فرستاده و گفته منو سوپروايزور معرفي كن و اپلاي كن.
    مشكل من اينه كه من تا اواسط اكتبر (مهر) فوقم رو دفاع مي كنم و نمي تونم تا ددلاين كه آخر اكتبره نمره هاي رسمي ترجمه شده رو دستشون برسونم. امكان داره كه نمرات رو بدون نمره پروژم بگيرم و ترجمه كنم و بفرستم براشون؟ قبول دارن اينجور؟
    ممنون

نقل قول نوشته اصلی توسط fcbavaria نمایش پست ها
    سلام
    يه استاد به من اوكي داده و موضوع پروژه رو هم برام فرستاده و گفته منو سوپروايزور معرفي كن و اپلاي كن.
    مشكل من اينه كه من تا اواسط اكتبر (مهر) فوقم رو دفاع مي كنم و نمي تونم تا ددلاين كه آخر اكتبره نمره هاي رسمي ترجمه شده رو دستشون برسونم. امكان داره كه نمرات رو بدون نمره پروژم بگيرم و ترجمه كنم و بفرستم براشون؟ قبول دارن اينجور؟
    ممنون
    بله قبول میکنن به احتمال خیلی زیاد. حداقل UNSW که قبول کرد از من. با دو ماه تاخیر نمره پروژه و مدرک فوق رو فرستادم. پذیرش و بورس رو به صورت مشروط میدن تا مدرک نهایی و نمره هاتون آماده بشه.

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    Cvil Eng

سلام به دوستان این سایت، ببخشین من یه سوالی داشتم که جوابش برام تا فردا ظهر خیلی حیاتی، یکمی گیج شدم
    تو یکی از مکاتبه هام با یکی از اساتید استرالیا من رو خیلی تشویق کرد که اپلای کنم برای حالت اسکولارشیپ و تو نامه نگاری هایی امیدواری داد، حالا مشکل اصلی من این وسط اینه که اگر بخوام رو حساب این دانشگاه برم جلو باید امتحان زبانمو ناچارن یک ماه بندازم جلوتر ! نمی دونم ارزششو داره این کارو بکنم یا نه، چون رنکینگ این دانشگاه تو دنیا حدودای 350 هستش و تو رشته تخصصی زده 100-150 (http://www.topuniversities.com)
    حالا به نظر شما چه کار کنم؟ آیا گرفتن اسکلارشیپ(به فرض) تو استرالیا حالا با همچین دانشگاهی ارزششو داره ؟!
    پیشاپیش مرسی از جوابتون

ApplyAbroad Hero

دوستان این لیست دانشگاههای گروه 8 که رشته Petroleum Engineering رو داشته باشن رو کجا میتونم پیدا کنم؟

ApplyAbroad Hero dexoey آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    HTW Berlin - Construction and Real Estate Management

معدل کل من 15.77 هستش , اگر از سایت wes.org برای ارزیابی مدارک استفادهک نم , چون دروس افتاده رو در معدل حساب نمی کنه, معدلم میشه 16.10 .حالا برای دانشگاه های استرالیا, ریپورت wes قابل قبوله؟
    از ایرانی بودنم بسیار متنفرم.
    به علت جو حاکم بر این سایت، حضور من بسیار کمرنگ می باشد.

Member
    رشته و دانشگاه
    Civil engineering - University of Melbourne

Absolutely. If you had more options, you can pick another one after getting scholarship from all of them ;D dont miss any chance.

نقل قول نوشته اصلی توسط amir_gomnam نمایش پست ها
    سلام به دوستان این سایت، ببخشین من یه سوالی داشتم که جوابش برام تا فردا ظهر خیلی حیاتی، یکمی گیج شدم
    تو یکی از مکاتبه هام با یکی از اساتید استرالیا من رو خیلی تشویق کرد که اپلای کنم برای حالت اسکولارشیپ و تو نامه نگاری هایی امیدواری داد، حالا مشکل اصلی من این وسط اینه که اگر بخوام رو حساب این دانشگاه برم جلو باید امتحان زبانمو ناچارن یک ماه بندازم جلوتر ! نمی دونم ارزششو داره این کارو بکنم یا نه، چون رنکینگ این دانشگاه تو دنیا حدودای 350 هستش و تو رشته تخصصی زده 100-150 (http://www.topuniversities.com)
    حالا به نظر شما چه کار کنم؟ آیا گرفتن اسکلارشیپ(به فرض) تو استرالیا حالا با همچین دانشگاهی ارزششو داره ؟!
    پیشاپیش مرسی از جوابتون
    Mostafa

Junior Member

من رشته کامپیوتر هستم و معدلم ۱۶.۱۰ هست و کلا زبان ۶.۵ و یک کتاب قابل قبول و مرتبط با IT (مولف کتاب) کلی کنفرانس کلاسی و نفر اول رشته در ۳ ترم متوالی. جزو ۵٪ خوب گرایش کارشناسی- معدلم تو دروس تخصصی(دو سال آخر) بالای ۱۷ هست. توصیه نامه خوب. برای فوق لیسانس می خوام اقدام کنم.
    به نظرتون چقدر شانس دارم برای گرفتن اسکالرشیپ؟ (البته اگر تمام هزینه هامو پوشش نده ایرادی نداره ولی حداقل نصف هزینه هامو پوشش بده)

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط Mehdi.Chem.Eng نمایش پست ها
    Dear Pejman,
    I hope u're doing well.
    First of all, he/she's got his/ bachelor & master in different topics in when usually supervisors prefer to select the candidates among those who have more relevant background in the field and just consider the crazy huge number of applicants from all around the world.
    However, such applicant could still get through with a high bachelor GPA and/or with a few ISI-listed journal papers which he/she have none.
    The scholarship evaluation and competition in AUS is quite different with the RA/TAs in US/CA as it's considered as Award which is not usually provided by the supervisor. So you may expect how competitive they might be as the number of such scholarships and positions may also be limited too.
    Having some years of relevant work experience may also be a determining factor and in some cases as effective as ISI-listed journal papers, which he/she didn't mention to have.
    All in all, as I mentioned he/she may still have a little chance but obviously not a good chance.
    Cheers

ممنون از دوستان كه جواب سوال منم دادن .در مورد مقاله من حداقل دو تا واسه ژورنال درمياد و درمورد سابقه كار هم من 5 سال سابقه تدريس و كار اجرايي حين تحصيل دارم . ومي خوام امتحان GRE هم بدم به نظر دوستان با زهم شانس پذيرش كمتر براي دانشگاههاي استراليا با فاند دارم ؟

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)