صفحه 8 از 265 نخستنخست 12345678910111213141516171858108 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 71 تا 80 , از مجموع 2641

موضوع: آرشیو شده : شانس گرفتن پذیرش و اسکالرشیپ از دانشگاه های استرالیا ( تا سال 2012 )

Member doublin2000 آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    BS -GIS- MBA

پیش فرض شانس گرفتن پذیرش و اسکالرشیپ از دانشگاه های استرالیا

از دوستای با تجربه می خوام به کسایی که رزومه می دن کمک کنن

من مهندسی معدن خوندم برای استرالیا می خواستم بیام ولی معدلم خوب نبود و زبان هم نداشتم برای اینکه رزومم خوب شه اول گفتم ارشد MBA فیلیپین بخونم تا هم معدل خوب بگیرم هم ielts va GMAT بالا بگیرم آیا کار خوبی می کنم و شانس پدیرش دکترام استرالیا (فاند یا غیر فاند) بیشتر می شه؟ لطفا نظر بدید

ApplyAbroad Veteran
    Mehdi.Chem.Eng آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Chemical Engineering, Australia

پیش فرض پاسخ : شانس پذیرش از دانشگاه های استرالیا

نقل قول نوشته اصلی توسط doublin2000 نمایش پست ها
    من مهندسی معدن خوندم بره استرالیا می خوام اقدام کنم ولی معدلم خوب نبود و زبان هم نداشتم برای اینکه رزومم خوب شه اول گفتم ارشد MBA فیلیپین بخونم تا هم معدل خوب بگیرم هم ielts va GMAT بالا بگیرم آیا کار خوبی می کنم و شانس پدیرش دکترام استرالیا (فاند یا غیر فاند) بیشتر می شه؟ لطفا نظر بدید
    اگه واقعا دنبال پیشرفت توی رشته خودتی سعی کن تو ایران فوق رشته خودتو بگیری و اونجا جبران کنی بعد اپلای کنی
    اگرم که صرفا میخوای خارج بری که حرفی جداست

رشته و دانشگاه
    BS -GIS- MBA

پیش فرض پاسخ : شانس پذیرش از دانشگاه های استرالیا

مگه MBA چشه؟ بازار کارش مگه استرالیا بده؟ من گفتم ارشد یه چیزه دیگه بگیرم که دکترا تو استرالیا از طریق هر کدوم که شد اقدام کنم و 2تا شانس باشه مخصوصا بره فاند . تو ایرانم اگه بعد کلی خوندن شهرستان قبول نشی و مثلا یه جا خوب تهران قبول شی باید بازم کلی پول بدی اگه روزانه هم باشی بازم اخرش موقه خروج از کشور باید تصفیه کنی خوب یکم بیشتر می ده آدم می ره یک کشور ارزون زبانم بهتر می شه بعد که رزومه خوب شد بره استرالیا اقدام می کنه
    ویرایش توسط doublin2000 : November 8th, 2010 در ساعت 01:47 PM

رشته و دانشگاه
    BS -GIS- MBA

پیش فرض پاسخ : شانس گرفتن فاند از دانشگاه های استرالیا

شانس گرفتن فاند در کدام رشته ها و دانشگاه ها در استرالیا بیشتره؟

Junior Member

پیش فرض پاسخ : آشنایی دانشجویان پذیرفته شده در دانشگاههای استرالیا

سلام خدمت دوستان عزیز
    من تو فروم سوئد برای پذیرش تحقیق کردم تا ببینم با شرایط زیر پذیرش میدن یانه . ولی مثل اینکه دانشگاه های سوئد پولی شده - اونم باشهریه های بالا که اصلا نمی ارزه-
    میخواستم بدونم با شرایط زیر میتونم از دانشگاه های استرالیا پذیرش بگیرم؟ (زبانو حل شده در نظر بگیرین)
    مهندسی تکنولوژی الکترونیک
    از یک دانشگاه غیر انتفاعی نسبتا معتبر
    معدل: 17.05
    توصیه نامه یک استاد
    "ممنون"

Junior Member

پیش فرض پاسخ : نتايج پذيرش استراليا

سلام دوستان
    من با یکی از اساتید دانشگاه ملبورن ارتباط دارم و می خواهم برای PhD by research در رشته Philosophy اقدام کنم. (فوق لیسانس از داشگاه تبریز، معدل:17.16، 105:Toefl، دو مقاله داخلی) آیا برای پذیرش شانسی هست؟ در فرم ثبت نام به نظر شما برای کدام ترم 2011 اپلای کنم؟ (با توجه با اینکه از ددلاین بورسهای ترم اول گذشته است)
    با تشکر

Senior Member krig1960 آواتار ها

پیش فرض پاسخ : آشنایی دانشجویان پذیرفته شده در دانشگاههای استرالیا

نقل قول نوشته اصلی توسط micro-m نمایش پست ها
    سلام خدمت دوستان عزیز
    من تو فروم سوئد برای پذیرش تحقیق کردم تا ببینم با شرایط زیر پذیرش میدن یانه . ولی مثل اینکه دانشگاه های سوئد پولی شده - اونم باشهریه های بالا که اصلا نمی ارزه-
    میخواستم بدونم با شرایط زیر میتونم از دانشگاه های استرالیا پذیرش بگیرم؟ (زبانو حل شده در نظر بگیرین)
    مهندسی تکنولوژی الکترونیک
    از یک دانشگاه غیر انتفاعی نسبتا معتبر
    معدل: 17.05
    توصیه نامه یک استاد
    "ممنون"
    سلام دوست عزیز.
    استرالیا از نظر هزینه تحصیل (به خصوص مقطع ارشد) به مراتب از سوئد گرانتر است. با توجه به این که دریافت کمک هزینه تحصیلی برای رزومه شما متصور نیست، بهتر است به فکر کشورهای ارزانتر (مثل مالزی یا بقیه کشورهای اسکاندیناوی که در آنها مقطع ارشد هنوز پولی نشده است) باشید که هزینه ها کمی منطقی تر است.
    موفق باشید.
    سلام دوستان، متاسفانه من نمیرسم تاپیکهای اینجا رو چک کنم، ضمن این که خیلی وقته اطلاعاتم به روز نیست، لطفاً سوالاتتون رو به صورت پیام خصوصی برای من نفرستین چون نمیتونم پاسختون رو بدم، با سپاس.

Senior Member krig1960 آواتار ها

پیش فرض پاسخ : نتايج پذيرش استراليا

نقل قول نوشته اصلی توسط rojfateh نمایش پست ها
    سلام دوستان
    من با یکی از اساتید دانشگاه ملبورن ارتباط دارم و می خواهم برای PhD by research در رشته Philosophy اقدام کنم. (فوق لیسانس از داشگاه تبریز، معدل:17.16، 105:Toefl، دو مقاله داخلی) آیا برای پذیرش شانسی هست؟ در فرم ثبت نام به نظر شما برای کدام ترم 2011 اپلای کنم؟ (با توجه با اینکه از ددلاین بورسهای ترم اول گذشته است)
    با تشکر
    سلام دوست عزیز،
    شما برای اخذ پذیرش و بورس شانس دارید، منتهی در مورد بورس بهتر است برای ترمی اقدام کنید که زمان اقدام برای بورسهای اصلی مثل IPRS هنوز نگذشته باشد. (یعنی ممکن است مجبور باشید کمی صبر کنید البته اگر محدودیت زمانی ندارید.)
    موفق باشید.
    سلام دوستان، متاسفانه من نمیرسم تاپیکهای اینجا رو چک کنم، ضمن این که خیلی وقته اطلاعاتم به روز نیست، لطفاً سوالاتتون رو به صورت پیام خصوصی برای من نفرستین چون نمیتونم پاسختون رو بدم، با سپاس.

Junior Member

پیش فرض پاسخ : نحوه گرفتن پذیرش از دانشگاه‌های استرالیا

من یا لیسانس برق و ارشد پرتو پزشکی می تونم واسه P.hD. برق اینجا اپلای کنم؟ یا باید دوباره از MASTER برق رو شروع کنم؟

ApplyAbroad Veteran
    qwerty123456 آواتار ها

پیش فرض پاسخ : نحوه گرفتن پذیرش از دانشگاه‌های استرالیا

نقل قول نوشته اصلی توسط nedajoon نمایش پست ها
    من یا لیسانس برق و ارشد پرتو پزشکی می تونم واسه P.hD. برق اینجا اپلای کنم؟ یا باید دوباره از MASTER برق رو شروع کنم؟
    به احتمال زیاد میتونید.
    باید برید به دپارتمان برق ببینید کدوم استاد برق، زمینه کاری و تحقیقاتیش با دانش شما نزدیکتره و برای دکترا اپلای کنید.
    برای برآوردن میزان هوشمندی یک حاکم، نخستین روش این است که ببینید چه افرادی را به دور خود گرد آورده است.

- جان ماکسول

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)