صفحه 10 از 18 نخستنخست 123456789101112131415161718 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 91 تا 100 , از مجموع 174

موضوع: مجوز الکترونیکی ثبت نام دانشگاه (eCoE) و مسائل مرتبط

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    Swinburne university - PhD of Eng

پیش فرض پاسخ : eCoE

سلام دوستان
    دانشگاه به من یه COE داد تاربخ روش و مقدار پولی که من دادم رو اشتباه نوشت ،من متوجه این اشتباه نشدم و دادم به سفارت!
    الان دانشگاه میل زده که اون اشتباه بود و اینم جدیدش!
    حالا چی کار کنم؟! ببرم سفارت! ؟ مشکلی پیش نمیاد!؟

ApplyAbroad Veteran

نقل قول نوشته اصلی توسط ugik نمایش پست ها
    سلام دوستان
    دانشگاه به من یه COE داد تاربخ روش و مقدار پولی که من دادم رو اشتباه نوشت ،من متوجه این اشتباه نشدم و دادم به سفارت!
    الان دانشگاه میل زده که اون اشتباه بود و اینم جدیدش!
    حالا چی کار کنم؟! ببرم سفارت! ؟ مشکلی پیش نمیاد!؟

نه دوباره بفرست ....فقط عجله کن..چون از روی همین نامه هست که روادید صادر میشه ...کمترین اشتباه کار دستت میده...حتا ممکنه رد شه ..پس تماس بگیر یا ایمیل بزن....بگو این درسته...خودشون حالش میکنن...فقط تندی !
    "به هوش بودم از اول که دل به کس نسپارم / شمایل تو بدید م نه عقل ماند و نه هوشم"

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    Swinburne university - PhD of Eng

نقل قول نوشته اصلی توسط mani2541 نمایش پست ها
    نه دوباره بفرست ....فقط عجله کن..چون از روی همین نامه هست که روادید صادر میشه ...کمترین اشتباه کار دستت میده...حتا ممکنه رد شه ..پس تماس بگیر یا ایمیل بزن....بگو این درسته...خودشون حالش میکنن...فقط تندی !
    مرسی بابت جواب، الان که تعطیل هستن(یکشنبه)، فردا اول صبح هم زنگ میزنم هم میرم ویزا سنتر!
    شانس نداریم ما مثل اینکه
    بازم ممنون،

من COE جدید گرفتم و دیفرکردم حالا باید COE را به کجا بفرستم؟ { studentvisas.amman@dfat.gov.au که اصلا جواب ایمیل نمیده }

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط behnams نمایش پست ها
    من COE جدید گرفتم و دیفرکردم حالا باید COE را به کجا بفرستم؟ { studentvisas.amman@dfat.gov.au که اصلا جواب ایمیل نمیده }
    اگر فایل نامبر گرفتی به همون ایمیل بفرست و بعد زنگ بزن مطمین شو که به دستشون رسیده و یا دیدن ایمیلت رو
    و حتما شماره پرونده رو هم توی موضوع نامه (sunbject) به همراه سابکلاست قید کن

میشه با پست هم فرستاد که نفریکه رسید کرده رو هم بدونی کیه ولی اول با این روش برو ببین چی میگن.
    Subclass 573 - lodged date: 20/03/2013 - File Number: 24/03/2013 - Medical letter: 05/04/2013 - Medical Test: Dey 06/04/2013
    Ir Embsy to Amman Embsy:11/04/2013, Grant visa: 23/04/2013

نقل قول نوشته اصلی توسط iman1718 نمایش پست ها
    ‍COE توسط International Office‌صادر ميشه اما Graduate Research and Scholarship Office واسه شما ايميل ميكنه. صادر كردنش هم زود ميشه. البته وقتي نتايج بورس اعلام ميشه چون تعداد افراد زياد هست يك كم طول ميكشه. اما باز هم بايد زود بدن. من بار اول كه COE گرفتم يك اشتباه تو بيمه داشت و ايميل زدم و نيم ساعت بعد از ايميلم واسم فرستادن.
    دوستان دقت داشته باشيد كه توي COE بايد بيمه شما واسه PhD بايد 4سال و 6 ماه رد بشه واسه سفارت.

اگر زنگ هم بزني ضرر نداره. شماره دانشجوييت را بگو و زود جواب ميدن.

اگر بیمه رو 4 سال و 6 ماه رد نکنند چی؟ اونوقت باید هزینه اضافی بدیم بیمه بخریم؟ و حتما دانشگاه هم این هزینه رو بهمون برنمیگردونه دیگه ؟

نقل قول نوشته اصلی توسط mojtabamostafa نمایش پست ها
    با سلام
    یه سوال داشتم. eCoE اول به ما ارسال میشه بعد میره سفارت؟ یا ما باید ببریم؟ یکی از دوستانم میگفت به ما و سفارت با هم ارسال میشه؟
    درسته؟
    چطور؟

مهم اون کد توی CoE هست. سفارت اون کد رو داشته باشه، کل اطلاعاتت میاد رو مانیتور!

Member
    رشته و دانشگاه
    MA student

یه کالج تو ملبورن برای کورس زبان 40 هفته ای می خواد بهم coe بده. فکر میکنید با این COE سفارت ویزا میده؟

ApplyAbroad Veteran

نقل قول نوشته اصلی توسط mara نمایش پست ها
    یه کالج تو ملبورن برای کورس زبان 40 هفته ای می خواد بهم coe بده. فکر میکنید با این COE سفارت ویزا میده؟
    این کاملن به این بستگی داره که شما بتونید سفارت رو قانع کنید که بعد از اتمام دوره از استرالیا خارج خواهید و قصد موندن در اونجا رو ندارید .... حالا چه قانونی و چه غیر قانونی .... البته در این مرحله گرفتن روادید... حالا بعدش که اومدین این جا ممکنه شرایط به گونه ای باشه که بخواید برای مثال ادامه تحصیل بدید در استرالیا....
    "به هوش بودم از اول که دل به کس نسپارم / شمایل تو بدید م نه عقل ماند و نه هوشم"

Member
    رشته و دانشگاه
    MA student

نقل قول نوشته اصلی توسط mani2541 نمایش پست ها
    این کاملن به این بستگی داره که شما بتونید سفارت رو قانع کنید که بعد از اتمام دوره از استرالیا خارج خواهید و قصد موندن در اونجا رو ندارید .... حالا چه قانونی و چه غیر قانونی .... البته در این مرحله گرفتن روادید... حالا بعدش که اومدین این جا ممکنه شرایط به گونه ای باشه که بخواید برای مثال ادامه تحصیل بدید در استرالیا....
    میشه راهنمایی کنید چطوری میشه سفارت رو قانع کرد؟پس احتمالش خیلی کمه اگه همسرمم بخواد همراه من بیاد درسته؟ مثلا نشون بدیم که ما جفتمون کارمندیم.مثلا من زبان تدریس میکنم و این کورس به من کمک میکنه به تدریس بهترم و .....

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)