صفحه 11 از 18 نخستنخست ... 23456789101112131415161718 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 101 تا 110 , از مجموع 174

موضوع: مجوز الکترونیکی ثبت نام دانشگاه (eCoE) و مسائل مرتبط

ApplyAbroad Veteran

پیش فرض پاسخ : eCoE

نقل قول نوشته اصلی توسط mara نمایش پست ها
    میشه راهنمایی کنید چطوری میشه سفارت رو قانع کرد؟پس احتمالش خیلی کمه اگه همسرمم بخواد همراه من بیاد درسته؟ مثلا نشون بدیم که ما جفتمون کارمندیم.مثلا من زبان تدریس میکنم و این کورس به من کمک میکنه به تدریس بهترم و .....
    در این زمینه باید شما مدارکی رو ارایه بدید که مامور پرونده شما یقین حاصل کنه که شما برمیگردین .. مثلن یه گردش مالی خوب در یا درخواست کار بعد از اتمام دوره .... البته یه کار دیگه هم می شه کرد.... شما میتونی برای خودتون به تنهایی درخواست روادید بدید و در مدارک خودت بگی که همسرت در ایران مونده و شما بعد از اتمام دوره به ایران بر می گردی .... من نمیدونم که این گزینه برای شما منطقی هست یا نه اما ظاهرن جواب میده ... حالا بعد از اتمام دوره ممکنه شرایط جوری پیش بره که شما موندگار بشی و در این صورت همسرتون هم میتونه به شما بپیونده ....
    "به هوش بودم از اول که دل به کس نسپارم / شمایل تو بدید م نه عقل ماند و نه هوشم"

من همسر و دخترم ایران می مونند البته فعلا. مسایل مالی و نگرانی های اولیه باعث شد که من تصمیم بگیرم اول خودم برم و بررسی کنم.

Junior Member

دوستان، من مدارک رو می تونم زودتر بفرستم سفارت و بعد که COE اومد اون رو ایمیل کنم؟ یا منتظر اومدن COE باشم؟ و اینکه سفارت اردن چه روزهایی تعطیله؟ جمعه وشنبه؟

ApplyAbroad Veteran
    vahidet آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    University of Western Australia

نقل قول نوشته اصلی توسط Elnaziran نمایش پست ها
    دوستان، من مدارک رو می تونم زودتر بفرستم سفارت و بعد که COE اومد اون رو ایمیل کنم؟ یا منتظر اومدن COE باشم؟ و اینکه سفارت اردن چه روزهایی تعطیله؟ جمعه وشنبه؟
    حتما منتظر بشید که CoE بیاد تا اون رو هم همراه بقیه مدارک بفرستین (اینجا رو ببینین). بله روزهای جمه و شنبه تعطیله.

نقل قول نوشته اصلی توسط Elnaziran نمایش پست ها
    شما میتونید مدارک رو بدون CoE بفرستید، اما انگار تا اون نباشه، چیزی توی سفارت بررسی نمیشه و کارتون پیش نمیره (تجربه خودمه). پس بهتره صبر کنید تا با CoE بفرستید.

دوستان یک سوال:
    آیا توی COE باید بنویسه که همسرم هم بیمه هست؟
    اصلا کلا توی این نامه معمولا چه اطلاعاتی هست؟ واسه من فقط یک صفحه است! خلاصه و مفید! این کم نیست؟ انتظار یه نامه 7-8 صفحه ای داشتم!

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط mahdi1366 نمایش پست ها
    دوستان یک سوال:
    آیا توی COE باید بنویسه که همسرم هم بیمه هست؟
    اصلا کلا توی این نامه معمولا چه اطلاعاتی هست؟ واسه من فقط یک صفحه است! خلاصه و مفید! این کم نیست؟ انتظار یه نامه 7-8 صفحه ای داشتم!
    بر اساس مبلغ بیمه ذکر شده مشخصه چند نفر بیمه شدن!

Member
    رشته و دانشگاه
    PhD, The University of Newcastle

بچه ها من باید یکسال از 4 سال بیمه رو پرداخت کنم. آیا تا این مبلغ رو ندم COE نمیاد؟ لازم بذکر است که این جز نامه کاندیشنال من نبوده و بعدش ازم خواستن

ApplyAbroad Veteran

QUOTE=hamed23;1502661]بچه ها من باید یکسال از 4 سال بیمه رو پرداخت کنم. آیا تا این مبلغ رو ندم COE نمیاد؟ لازم بذکر است که این جز نامه کاندیشنال من نبوده و بعدش ازم خواستن[/QUOTE]

Yes...you have to pay the money for insurance completely, till your coe will be processed..........that's a universal rule in all australian universities since you must have insurance before coming to Australia
    "به هوش بودم از اول که دل به کس نسپارم / شمایل تو بدید م نه عقل ماند و نه هوشم"

ApplyAbroad Hero

در مورد coe جدید دانشگاه دیکین به من گفته واسه دیفر کردن (در صورتی که ویزا دیر بیاد) باید 2 هفته قبل از شروع commencement date که واسه من 24 فوریه هست بهشون اطلاع بدم تا coe بدن....و تاریخ جدید هم واسه 31 مارچ هست طبق جوابی که به من دادن.....لین لینک رو ببینید:http://www.deakin.edu.au/current-stu...tant-dates.php
    واسه ترم تحصیلی اول یک International students on-campus orientation and enrolment داره که همون تاریخ coe الان من هست و در صورت تاخیر 31 مارچ میشه Census date
    حالا سوال من اینکه فرضا ویزای من هم برای 24 فوریه و هم 31 مارچ نرسید دانشگاه قبول میکنه که کلا برای ترم 2 برام coe دوباره بده که تاریخش 8 جولای هست؟

خلاصه شده سوالم اینکه دانشگاه قبول میکنه که دانشجو با یک ترم تاخیر بره برای ثبت نام؟
    دستهای خدا پراز معجزه است... آرزوئی کن ... شاید بزگترین آرزوی تو کوچکترین معجزه او باشد...

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)