صفحه 12 از 18 نخستنخست ... 23456789101112131415161718 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 111 تا 120 , از مجموع 174

موضوع: مجوز الکترونیکی ثبت نام دانشگاه (eCoE) و مسائل مرتبط

ApplyAbroad Veteran

پیش فرض پاسخ : eCoE

نقل قول نوشته اصلی توسط orang نمایش پست ها
    در مورد coe جدید دانشگاه دیکین به من گفته واسه دیفر کردن (در صورتی که ویزا دیر بیاد) باید 2 هفته قبل از شروع commencement date که واسه من 24 فوریه هست بهشون اطلاع بدم تا coe بدن....و تاریخ جدید هم واسه 31 مارچ هست طبق جوابی که به من دادن.....لین لینک رو ببینید:http://www.deakin.edu.au/current-stu...tant-dates.php
    واسه ترم تحصیلی اول یک International students on-campus orientation and enrolment داره که همون تاریخ coe الان من هست و در صورت تاخیر 31 مارچ میشه Census date
    حالا سوال من اینکه فرضا ویزای من هم برای 24 فوریه و هم 31 مارچ نرسید دانشگاه قبول میکنه که کلا برای ترم 2 برام coe دوباره بده که تاریخش 8 جولای هست؟

خلاصه شده سوالم اینکه دانشگاه قبول میکنه که دانشجو با یک ترم تاخیر بره برای ثبت نام؟
    My Friend...you are not the first person who has encountered visa issues....As far as I know there shouldn't be a problem for you to defer your offer and scholarship to the next semester....there are some issues associated with your scholarship type which do not permit you to transfer your scholarship.......the best way to figure out is to ask international section
    "به هوش بودم از اول که دل به کس نسپارم / شمایل تو بدید م نه عقل ماند و نه هوشم"

Junior Member

سلام دوست عزیز، بله دانشگاه همه چیو قبول می کنه به شرطی که استادت قبول کنه
    در واقع دانشگاه هیچ محدودیتی برای دیفر کردن به هر مدتی نداره، اما استادت باید موافق باشه و همینطور دانشکده
    من هم یک ترم دیفر کردم و همه چی بعدش اکی شد!

نقل قول نوشته اصلی توسط orang نمایش پست ها
    در مورد coe جدید دانشگاه دیکین به من گفته واسه دیفر کردن (در صورتی که ویزا دیر بیاد) باید 2 هفته قبل از شروع commencement date که واسه من 24 فوریه هست بهشون اطلاع بدم تا coe بدن....و تاریخ جدید هم واسه 31 مارچ هست طبق جوابی که به من دادن.....لین لینک رو ببینید:http://www.deakin.edu.au/current-stu...tant-dates.php
    واسه ترم تحصیلی اول یک International students on-campus orientation and enrolment داره که همون تاریخ coe الان من هست و در صورت تاخیر 31 مارچ میشه Census date
    حالا سوال من اینکه فرضا ویزای من هم برای 24 فوریه و هم 31 مارچ نرسید دانشگاه قبول میکنه که کلا برای ترم 2 برام coe دوباره بده که تاریخش 8 جولای هست؟

خلاصه شده سوالم اینکه دانشگاه قبول میکنه که دانشجو با یک ترم تاخیر بره برای ثبت نام؟

Junior Member

بله، شما باید بیمه رو مطابق با هر چی دانشگاه خواسته خریداری کنی، مثلاً دانشگاه کوئینزلند برای دوره دکتری از من 56 ماه خواست. و من چون دیفر کرده بودم، یک ماه کم داشتم اما تا اون یک ماه رو نخریدم برام COE رو نفرستادن!
    به اندازه طول تحصیل و یک سال اضافه شما باید بیمه داشته باشی، معمولاً بورسها فقط طول مدت تحصیل رو پرداخت می کنند. یادتون باشه که طول مدت ویزا برابر با طول مدت بیمه است و هر چه بیشتر بخری یعنی بیشتر می تونی اونجا بمونی

نقل قول نوشته اصلی توسط hamed23 نمایش پست ها
    بچه ها من باید یکسال از 4 سال بیمه رو پرداخت کنم. آیا تا این مبلغ رو ندم COE نمیاد؟ لازم بذکر است که این جز نامه کاندیشنال من نبوده و بعدش ازم خواستن

ApplyAbroad Hero

نقل قول نوشته اصلی توسط Elnaziran نمایش پست ها
    سلام دوست عزیز، بله دانشگاه همه چیو قبول می کنه به شرطی که استادت قبول کنه
    در واقع دانشگاه هیچ محدودیتی برای دیفر کردن به هر مدتی نداره، اما استادت باید موافق باشه و همینطور دانشکده
    من هم یک ترم دیفر کردم و همه چی بعدش اکی شد!
    خوب سوال من اینکه در صورت موافقت استاد (که میدونم موافقه) آیا دانشکده هم موافقت میکنه؟ شما در مورد همین دانشگاه دیکین صحبت میکنین یا دانشگاه دیگه؟
    دستهای خدا پراز معجزه است... آرزوئی کن ... شاید بزگترین آرزوی تو کوچکترین معجزه او باشد...

Junior Member

پیش فرض پاسخ : مجوز الکترونیکی ثبت نام دانشگاه (eCoE) و مسائل مرتبط

سلام يه سوال من آفر رو از دانشگاه گرفتم به من گفتن بايد مداركم رو توسط نماينده هايي كه تو تهران دارم براشون تاييد كنم و بفرستم

اين موسسات هم پول ميكنن ديگه احتمالا آشنا هستيد....

از طرفي من براي endeavour اپلاي كردم به توجه به پيشنهاد استاد

ومنتظر جواب اون هستم اما دانشگاه تو ميلش گفته بايد تاييديه اي براي موارد زير هم بفرستم - كه توسط موسات داخلي انجام ميشن.

We will require your representative to certify to QUT that you:

Ø have satisfied them that you are a genuine student who intends to obtain a successful education outcome in Australia;
    Ø have been advised of the expected costs of study and living in Australia;
    Ø have satisfied them that you have sufficient financial capacity to fund your study and living costs for the duration of your proposed study, and that you will meet these financial commitments in a timely manner as required;
    Ø understand that you will be required to make a declaration regarding your financial capacity at the time you wish to accept an offer of study from Queensland University of Technology; and
    Ø understand that as a student of Queensland University of Technology you must meet your financial obligations to be able to continue your studies.
    اين تاييديه مدارك اصلا چي هست ؟ خودمون نميتونيم انجام بديم؟ سفارته؟

با تشكر

Junior Member

سلام دوستان
    من 56 ماه ُOSHCاز زمان تاریخ شروع دکترام خریدم و در فرم اکسپت پذیرشم تاریخ شروع رسیدنم به استرالیا رو 1 هفته زودتراز شروع دکترام نوشتم. ولی الان دانشگاه کوئینزلند برام CoE صادر نمیکنه تا اون 1 هفته بیمه رو نخرم. با توجه به اینکه شنیده بودم ،دوستان تاریخ رسیدنشون رو همینطوری مینویسند و حتی بدون داشتن بیمه دوستان زودتر از تاریخ شروع دکتراشون به استرالیا (1ماه زودتر)ویزاشون گرنت شده میخواستم بپرسم که ذوستان تجربه ای دارند به من کمک کنند؟ممنون

Junior Member

سلام
    من از دانشگاه rmit پذیرش گرفتم و مبلغ پولی که خواستن و کمتر از 20000 دلار بود رو پرداخت کردم الان 1 ماه و نیم گذشته ولی coe صادر نمی کنن می گن چون از ایرانی باید osas داشته باشی. کسی میدونه چقدر طول می کشه. خیلی نگرانم باید آبان اونجا باشم تا در کلاسهای زبان شرکت کنم. لطفا راهنمایی کنین. سپاس

ApplyAbroad Veteran

نقل قول نوشته اصلی توسط toleration نمایش پست ها
    سلام
    من از دانشگاه rmit پذیرش گرفتم و مبلغ پولی که خواستن و کمتر از 20000 دلار بود رو پرداخت کردم الان 1 ماه و نیم گذشته ولی coe صادر نمی کنن می گن چون از ایرانی باید osas داشته باشی. کسی میدونه چقدر طول می کشه. خیلی نگرانم باید آبان اونجا باشم تا در کلاسهای زبان شرکت کنم. لطفا راهنمایی کنین. سپاس
    سلام
    وابسته به رشته و پروژه ای که میخاید روش کار کنید، متغیر هست زمانش
    مدت زمانی که خودشون اعلام میکنند 3 ماه هست...اما مواردی که من دیدم حدود 2 ماه طول کشیده براشون
    بهترین کار تماس با استاد هست؛ چون بایستی فرم Risk assessment براتون پر بشه تا رو روال بیفته کارتون تو DFAT و بررسی بشه
    سابکلاس 574
    لاج و دریافت شماره پرونده: 17 ژانویه|درخواست مدیکال،رزومه،پروپوزال: 18 ژانویه|درخواست خلاصه تز لیسانس و فوق:21 ژانویه|انجام مدیکال: 22 ژانویه|ارسال مدیکال از تهران به امان: 7 فوریه|گرنت ویزا: 10 ژوئن

Junior Member

سلام
    ممنون که جواب دادین،با اینترنشنال تماس داشتم فقط گفتن اپلیکیشن فرم رو برای dfat بفرستم ولی در مورد این فرم risk assessment چیزی نگفتن. حتی گفتن برای اینکه کارم پیش بره خودشون با کسی صحبت می کنن . آیا لازمه بازم با استاد صحبت کنم؟؟ سپاس
    ویرایش توسط Armin65 : August 24th, 2014 در ساعت 01:35 PM دلیل: حذف نام شرکت

ApplyAbroad Veteran

نقل قول نوشته اصلی توسط toleration نمایش پست ها
    سلام
    ممنون که جواب دادین،با اینترنشنال تماس داشتم فقط گفتن اپلیکیشن فرم رو برای dfat بفرستم ولی در مورد این فرم risk assessment چیزی نگفتن. حتی گفتن برای اینکه کارم پیش بره خودشون با کسی صحبت می کنن . آیا لازمه بازم با استاد صحبت کنم؟؟ سپاس
    به نظر من بله؛
    استاد معمولا از شرایط سنکشن آگاهه و با توجه به پروژه ای ک براتون تعربف کرده؛ براحتی راهنماییتون میکنه برای پر کردن اپلیکیشن فرم

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)