صفحه 13 از 18 نخستنخست ... 3456789101112131415161718 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 121 تا 130 , از مجموع 174

موضوع: مجوز الکترونیکی ثبت نام دانشگاه (eCoE) و مسائل مرتبط

Junior Member

پیش فرض پاسخ : مجوز الکترونیکی ثبت نام دانشگاه (eCoE) و مسائل مرتبط

ببینید من کمیته تحریم رو رد کردم و حتی پرداخت هم کردم ومنتظر coe هستم دانشگاه میگه برای مبادله این مبلغ پول permition form باید باشه که dfat باید صادر کنه که من درخواست این فرم رو هم به dfat پست کردم. و الان در انتظار اجازه dfat هستم و خیلی نگرانم نمیدونم چقدر طول می کشه dfat جواب بده. وکیلم میگه اولین باره که همچین چیزی خواستن. منظور شما اینه که استاد میتونه مدت زمان این پروسه رو کوتاه کنه؟ با سپاس از لطفتون
    ویرایش توسط Armin65 : August 25th, 2014 در ساعت 01:48 PM دلیل: حذف نام شرکت

ApplyAbroad Veteran

نقل قول نوشته اصلی توسط toleration نمایش پست ها
    ببینید من کمیته تحریم رو رد کردم و حتی پرداخت هم کردم ومنتظر coe هستم دانشگاه میگه برای مبادله این مبلغ پول permition form باید باشه که dfat باید صادر کنه که من درخواست این فرم رو هم به dfat پست کردم. و الان در انتظار اجازه dfat هستم و خیلی نگرانم نمیدونم چقدر طول می کشه dfat جواب بده. وکیلم میگه اولین باره که همچین چیزی خواستن. منظور شما اینه که استاد میتونه مدت زمان این پروسه رو کوتاه کنه؟ با سپاس از لطفتون
    اگر پروژه شما تایید شده و در شرایطی که گفتید؛ خیر، استاد نمیتونه کاری بکنه... از همون مسئولین دانشگاه پیگیری کنید

Junior Member

با سپاس از اینکه جواب دادین،
    شما تا حالا با این مورد برخورد داشتین که درحالیکه من پول و پرداخت کردم و منتظر eCOE هستم بگن نمیشه تا اینکه اجازه dfat بیاد؟

ApplyAbroad Veteran

نقل قول نوشته اصلی توسط toleration نمایش پست ها
    با سپاس از اینکه جواب دادین،
    شما تا حالا با این مورد برخورد داشتین که درحالیکه من پول و پرداخت کردم و منتظر eCOE هستم بگن نمیشه تا اینکه اجازه dfat بیاد؟
    خیر
    موردی که من دیدم این بوده که متقاضی، بورس رو بخاطر ساپورت استاد بصورت conditional گرفته و coe رو دانشگاه صادر نکرده تا زمانی که تایید dfat برسه به دانشگاه

سلام دوستان عزیز ممنون میشم کسی جواب من رو بده
    من از دانشگاه دیکین مستر معماری ترم پیش پذیرش گرفتم و چون زمان برا دریافت ویزا نبود دیفر کردم برا مارچ 2015 و حدود 2 ماه پیش مجددا firm offer بهم دادن و پول هم ریختم و همه مدارک از چمله گواهی بانکی رو هم فرستادم اما هنوز بعد از 1/5 ماه coe صادر نکردن کسی تجربه مشابه داره؟
    Dear Fatemeh,

We have been advised by the Compiance division to hold off on processing applications from Iran, as there will be some changes in procedure.
    They are working on this at the moment, and shouldn't be taking too long.
    I will inform you of the specific changes as soon as i hear a confirmation from them.
    اینم متن ایمیلشون هست هفته پیش هم تماس گرفتیم گفتن خبری نیست واقعا نگران هستم کسی بتونه کمک کنه ممنون می شم

سلام دوستان
    من الان منظر ویزا هستم یک سوال داشتم شاید شما بتونید کمک کنید .کورسی که من الان اپلای کردن فقط سالی یک بار ارایه می شه . می خواستم بدونم اگه ویزام تا شروع کورس نرسه و حتی بعد از extention هم نرسه من مجبور میشم کورس رو دیفر کنم چون سالی یکبار ارایه میشه عملا یک سال کارم عقب میوفته.من از 3 تا دانشگاه دیگه هم offer دارم می خواستم بدونم اگه دانشگاهم رو عوض کنم چه اتفاقی میوفته.آیا با coeجدید باید مسیر لاج پرونده و فایل نامبر و بقیه مسایل رو از اول طی کنم و اینکه دوباره پرونده میره برای security check و همچنین مدارک مالی رو باید دوباره ارایه بدن؟

ApplyAbroad Veteran
    vahidet آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    University of Western Australia

نقل قول نوشته اصلی توسط mahyarmasaeli نمایش پست ها
    سلام دوستان
    من الان منظر ویزا هستم یک سوال داشتم شاید شما بتونید کمک کنید .کورسی که من الان اپلای کردن فقط سالی یک بار ارایه می شه . می خواستم بدونم اگه ویزام تا شروع کورس نرسه و حتی بعد از extention هم نرسه من مجبور میشم کورس رو دیفر کنم چون سالی یکبار ارایه میشه عملا یک سال کارم عقب میوفته.من از 3 تا دانشگاه دیگه هم offer دارم می خواستم بدونم اگه دانشگاهم رو عوض کنم چه اتفاقی میوفته.آیا با coeجدید باید مسیر لاج پرونده و فایل نامبر و بقیه مسایل رو از اول طی کنم و اینکه دوباره پرونده میره برای security check و همچنین مدارک مالی رو باید دوباره ارایه بدن؟
    فکر میکنم اگر تا قبل از صدور ویزا، COE جدید رو برای آفیسر بفرستین دیگه لازم نباشه که کل مدارک رو دوباره بفرستین و آفیسر میتونه روی همون مدارکی که فرستادین پرونده رو جلو ببره. اما در مورد securtiy check مطمئن نیستم.

[QUOTE=Armin65;1729929]خیر
    موردی که من دیدم این بوده که متقاضی، بورس رو بخاطر ساپورت استاد بصورت conditional گرفته و coe رو دانشگاه صادر نکرده تا زمانی که تایید dfat برسه به دانشگاه[/QUOTE
    پس ممکنه دلیل تاخیر صدور coe هم اجازه defat باشه برا من هم یا اینکه این فقط برای دکتراست و برا مستر نیست

Junior Member

سلام دوستان
    من از دانشگاه griffith فرم ecoe رو گرفتم ولی تاریخ ثبت نامم رو حدود 2 ماه defer کردم و هنوز برای ویزا اقدام نکردم. چون منتظر نتیجه بورس unsw هستم و اگه بتونم بورس unsw رو بگیرم griffith رو کنسل می کنم. می خوام بدونم صادر شدن این فرم ecoe تا چه اندازه برای دانشجو نسبت به دانشگاه تعهد ایجاد می کنه؟ دانشگاه مستقیما این فرم رو برای سفارت یا ارگان دولتی دیگه ای می فرسته و این فرم جایی ثبت میشه که بعدا برای داشنجو تعهد قانونی ایجاد کنه و برای کنسل کردنش و قبول کردن بورس یک دانشگاه دیگه مشکل بوجود بیاره یا نه؟ یا اینکه خیلی راحت میشه به دانشگاه ایمیل زد و کنسلش کرد و مشکلی هم پیش نمیاد؟
    ممنون میشم راهنماییم کنید.

ApplyAbroad Veteran
    vahidet آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    University of Western Australia

نقل قول نوشته اصلی توسط aakaash نمایش پست ها
    سلام دوستان
    من از دانشگاه griffith فرم ecoe رو گرفتم ولی تاریخ ثبت نامم رو حدود 2 ماه defer کردم و هنوز برای ویزا اقدام نکردم. چون منتظر نتیجه بورس unsw هستم و اگه بتونم بورس unsw رو بگیرم griffith رو کنسل می کنم. می خوام بدونم صادر شدن این فرم ecoe تا چه اندازه برای دانشجو نسبت به دانشگاه تعهد ایجاد می کنه؟ دانشگاه مستقیما این فرم رو برای سفارت یا ارگان دولتی دیگه ای می فرسته و این فرم جایی ثبت میشه که بعدا برای داشنجو تعهد قانونی ایجاد کنه و برای کنسل کردنش و قبول کردن بورس یک دانشگاه دیگه مشکل بوجود بیاره یا نه؟ یا اینکه خیلی راحت میشه به دانشگاه ایمیل زد و کنسلش کرد و مشکلی هم پیش نمیاد؟
    ممنون میشم راهنماییم کنید.
    تعهدی برای شما ایجاد نمیکنه. هر موقع بخواین میتونین به دانشگاه ایمیل بزنین و بخواین که کنسلش کنن. اگر از unsw آفر بگیرین و accept بکنین فکر میکنم خود دانشگاه unsw هم بتونه coe دانشگاه griffith رو کنسل کنه و یک coe جدید صادر کنه.

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)