صفحه 14 از 18 نخستنخست ... 456789101112131415161718 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 131 تا 140 , از مجموع 174

موضوع: مجوز الکترونیکی ثبت نام دانشگاه (eCoE) و مسائل مرتبط

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    Chemical Engineering/ Sharif University of Technology

پیش فرض پاسخ : مجوز الکترونیکی ثبت نام دانشگاه (eCoE) و مسائل مرتبط

سلام
    تبریک می گم دوست عزیز
    من هم منتظر فرم ecoe هستم. شما بعد از چند روز بعد از اکسپت آفر فرم رو دریافت کردید و چه تاریخی فرم رو فرستادند براتون؟

ممنون

نقل قول نوشته اصلی توسط aakaash نمایش پست ها
    سلام دوستان
    من از دانشگاه griffith فرم ecoe رو گرفتم ولی تاریخ ثبت نامم رو حدود 2 ماه defer کردم و هنوز برای ویزا اقدام نکردم. چون منتظر نتیجه بورس unsw هستم و اگه بتونم بورس unsw رو بگیرم griffith رو کنسل می کنم. می خوام بدونم صادر شدن این فرم ecoe تا چه اندازه برای دانشجو نسبت به دانشگاه تعهد ایجاد می کنه؟ دانشگاه مستقیما این فرم رو برای سفارت یا ارگان دولتی دیگه ای می فرسته و این فرم جایی ثبت میشه که بعدا برای داشنجو تعهد قانونی ایجاد کنه و برای کنسل کردنش و قبول کردن بورس یک دانشگاه دیگه مشکل بوجود بیاره یا نه؟ یا اینکه خیلی راحت میشه به دانشگاه ایمیل زد و کنسلش کرد و مشکلی هم پیش نمیاد؟
    ممنون میشم راهنماییم کنید.

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط nazimasih نمایش پست ها
    سلام
    تبریک می گم دوست عزیز
    من هم منتظر فرم ecoe هستم. شما بعد از چند روز بعد از اکسپت آفر فرم رو دریافت کردید و چه تاریخی فرم رو فرستادند براتون؟

ممنون
    سلام... ممنونم
    من فرمها رو برای دانشگاه فرستادم و 2 روز بعد دانشگاه ecoe رو برای من فرستاد. البته به فیر از فرمها شما باید پول بیمه دانشجویی رو هم همین الان واریز کنید. اگر پول بیمه رو ندید دانشگاه مراحل ارسال ecoe رو متوقف می کنه.
    موفق باشید.

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    Chemical Engineering/ Sharif University of Technology

خیلی ممنون.
    من هم نامه اجازه ثبت نام رو گرفتم. بله همونطور که در آفر گفته شده اول باید بیمه سال آخر رو واریز و به همراه فرم اکسپت برای دانشگاه بفرستیم تا فرم رو برامون بفرستند.

سلام... ممنونم
    من فرمها رو برای دانشگاه فرستادم و 2 روز بعد دانشگاه ecoe رو برای من فرستاد. البته به فیر از فرمها شما باید پول بیمه دانشجویی رو هم همین الان واریز کنید. اگر پول بیمه رو ندید دانشگاه مراحل ارسال ecoe رو متوقف می کنه.
    موفق باشید.

سلام

آقا من به راهنمایی سه فوریتی نیاز دارم.
    امروز این ecoe من اومد. دو تا بورس گرفتن که ذکر شدن ولی برای یکیشون بنفیتی که داره مثلا پوشش هزینه سفر رو ذکر نکرده. چه کنم؟به دانشگاه بگم درست کنه؟ یا با نامه های اسکالرشیپ که جزئیات بورس هست همین رو بدم سفارت؟

ApplyAbroad Hero
    رشته و دانشگاه
    Australia

مال همه همینه... چیزی نمی نویسه زودتر اپلای کنید واسه ویزا
    نقل قول نوشته اصلی توسط Babaii نمایش پست ها
    سلام

آقا من به راهنمایی سه فوریتی نیاز دارم.
    امروز این ecoe من اومد. دو تا بورس گرفتن که ذکر شدن ولی برای یکیشون بنفیتی که داره مثلا پوشش هزینه سفر رو ذکر نکرده. چه کنم؟به دانشگاه بگم درست کنه؟ یا با نامه های اسکالرشیپ که جزئیات بورس هست همین رو بدم سفارت؟

نقل قول نوشته اصلی توسط hamed_golden7 نمایش پست ها
    مال همه همینه... چیزی نمی نویسه زودتر اپلای کنید واسه ویزا
    آخه تو یکیشون ذکر شده که هزینه جابجایی رو بعد از رسیدن به اونجا میدن. پس من جواب سوال 22 در فرم 1220 مربوط به اینکه آیا هزینه سفرم رو خودم میدم یا اونا چی بنویسم؟

مرسی از کمکتون. راستش یه سری سوالهای ضروری دیگه راجع به پر کردن فرم ها دارم که در بخش مربوط به اون سوالها مطرح خواهم کرد(تا نیم ساعت دیگه همش لیست میشه) اگه اونا رو هم جئاب بدبن خیلی ممنون میشم.

ApplyAbroad Hero
    رشته و دانشگاه
    Australia

من سفارت بهم ایمیل زده که شما کرکتر چک شدی و ویزات در صورتی که CoE بدید صادر میشه (بعد از هفت ماه!)... من بورسم کنسل شده از بس پروسه ویزام طولانی شد و دانشگاه دیگه تاریخ CoE را ابدیت نمیکنه چون بورسم ددلاین داشته و دیگه دیفر نکردن برام....اما برای دانشگاه های دیگه هم اقدام کردم برای بورسیه و جوابشون توی اکتبر و نوامبر میادش... کسی اطلاع داره که سفارت پرونده من را در همین حالت نگه میداره تا CoE از دانشگاه دیگه بگیرم و بفرستم... منظورم اینه که سفارت براش محدودیت زمانی تعریف شده یا نه؟ که مثلا اگر جواب چک اومد و به هر دلیلی دانشجوتاریخ COE را ابدیت نکرد پروندش کلا رد بشه!

ایمیل زدم اما جواب ندادن بهم...

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    Chemistry

سلام... ممنونم
    موفق باشید.
    صدور coe هیچ ربطی نداره به بیمه
    من الان coe اومده برام توش نوشته ایشون بیمه ندارن
    بیمه رو فقط و فقط سفارت میخواد
    دانشگاه کاری به بیمه به اون صورت نداره
    اگه کسی خواست coe خودم رو براش میفرستم ببینه

ApplyAbroad Hero
    رشته و دانشگاه
    Australia

اگر بورس شما بیمه را شامل نشده باشه توی COE چیزی نمیزنه... و باید خودتون بخرید و همراه مدارک ضمیمه کنید و بفرستید برای سفارت... دانشگاه هم همونطوری که فرمودید کاری نداره دیگه به شما که از کجا و چی خریدید...
    نقل قول نوشته اصلی توسط ali_bahram نمایش پست ها
    صدور coe هیچ ربطی نداره به بیمه
    من الان coe اومده برام توش نوشته ایشون بیمه ندارن
    بیمه رو فقط و فقط سفارت میخواد
    دانشگاه کاری به بیمه به اون صورت نداره
    اگه کسی خواست coe خودم رو براش میفرستم ببینه

Junior Member

با سلام
    من آفر پذیرش و فاندمو از دانشگاه NSWگرفتم. پذیرشم کاندیشن زبان داره، چجوری میشه با این کاندیشن COE گرفت؟ اصلا امکانش هست یا نه؟ برای مقطع دکترا بدون کورس میخام برم. اگه استاد صحبت کنه حل میشه؟ مصاحبه دادم و زبانمو اکی داده.
    یک سوال دیگه اینکه آیا میشه از دانشگاه خواست که هزینه بیمه رو به طور قسطی از اسکالرشیپم برداره؟

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)