صفحه 16 از 18 نخستنخست ... 6789101112131415161718 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 151 تا 160 , از مجموع 174

موضوع: مجوز الکترونیکی ثبت نام دانشگاه (eCoE) و مسائل مرتبط

Junior Member

پیش فرض پاسخ : مجوز الکترونیکی ثبت نام دانشگاه (eCoE) و مسائل مرتبط

فقط يك مدل eCOE داريم؟
    دانشگاه به من گفت اول مدارك دانشگاه تو پست كن كه ما بعدش برات eCOE صادر كنيم. من هنوز نفرستادم كه امروز يك ايميل اومده كه يك pdf دو صفحه ايي eCOE فرستادن با آفر غير كانديشنال. با همينا اقدام كنم براي ويزا؟

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    Mechanic

نقل قول نوشته اصلی توسط parham2234 نمایش پست ها
    فقط يك مدل eCOE داريم؟
    دانشگاه به من گفت اول مدارك دانشگاه تو پست كن كه ما بعدش برات eCOE صادر كنيم. من هنوز نفرستادم كه امروز يك ايميل اومده كه يك pdf دو صفحه ايي eCOE فرستادن با آفر غير كانديشنال. با همينا اقدام كنم براي ويزا؟
    کلن حساب کتاب تو کارش نیست RMIT!
    بفرست با همینا به نظرم اوکیه.

Junior Member samanwqv آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Software Engineering , IAU - Central Tehran Branch

نقل قول نوشته اصلی توسط samanwqv نمایش پست ها
    سلام و عرض ادب به دوستان و همراهان گرامی

من یک سوال داشتم و ممنون می شوم اگر کسی به مورد مشابهی برخورد کرده یا اطلاعات درستی داره به من کمک کنه .

من eCoE خودم را دریافت نمودم و با آن برای ویزا اقدام کردم . متاسفانه ویزای بنده صادر نشد و هفته ی بعد نیز دانشگاه به من ایمیل زد که برای Refund اقدام کن و با توجه به عدم صدور ویزا ما eCoE شما رو لغو کردیم .

اما به گفته ی وکیلم دلیل رد ویزا ناقص و مبهم بودن یکی از مدارکم بوده که اکنون کامل شده است و ما آماده ی صدور دوباره eCoE برای تشکیل پرونده در سفارت هستیم .

سوال من این است : آیا امکان صدور مجدد eCoE وجود دارد ؟ تحت چه شرایطی ؟

با سپاس از شما

سلام و درود بر دوستان . ممنون میشم به سوال من پاسخ دهید . آیا دوباره eCoE صادر می شود ؟

سلام دوستان
    من از دانشگاه نیوکاسل پذیرش با بورس گرفتم. تاریخ شروع دوره رو برام 17 مارچ زده ن. با استادم صحبت کردم و قبول کرده که برای ترم بعد ثبت نام کنم.
    حالا سوالم اینه که اگه الان پول بیمه رو بدم دانشگاه از حالا برای جولای COE صادر میکنه؟ اگه دانشگاه صادر کنه میتونم از حالا برای ویزا اقدام کنم که حداکثر تا 2 ماه دیگه ویزام دستم باشه، یا باید در زمانی نزدیکتر به تاریخ شروع دوره برای ویزا اقدام کنم؟
    ببخشید اگه سوالم یه کم عجیب غریبه. راستش با این اوضاع سیاسی میترسم چند ماه دیگه که من بخوام کارای ویزامو شروع کنم مراحل کار سخت تر و طولانی تر شده باشه. شانس نداریم که

Junior Member samanwqv آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Software Engineering , IAU - Central Tehran Branch

نقل قول نوشته اصلی توسط Soraya1985 نمایش پست ها
    سلام دوستان
    من از دانشگاه نیوکاسل پذیرش با بورس گرفتم. تاریخ شروع دوره رو برام 17 مارچ زده ن. با استادم صحبت کردم و قبول کرده که برای ترم بعد ثبت نام کنم.
    حالا سوالم اینه که اگه الان پول بیمه رو بدم دانشگاه از حالا برای جولای COE صادر میکنه؟ اگه دانشگاه صادر کنه میتونم از حالا برای ویزا اقدام کنم که حداکثر تا 2 ماه دیگه ویزام دستم باشه، یا باید در زمانی نزدیکتر به تاریخ شروع دوره برای ویزا اقدام کنم؟
    ببخشید اگه سوالم یه کم عجیب غریبه. راستش با این اوضاع سیاسی میترسم چند ماه دیگه که من بخوام کارای ویزامو شروع کنم مراحل کار سخت تر و طولانی تر شده باشه. شانس نداریم که

سلام و درود

نخست تبریک میگم برای پذیرش و بورس از دانشگاه نیوکاسل . به نظر من در زمانی نزدیک تر برای دریافت eCoE اقدام کنید . به خاطر اینکه eCoE ها معمولا شناسه ای دارند و اون شناسه مدت داره . یعنی ممکنه
    شما برای این ترم eCoE دریافت کنید اما همین eCoE برای ترم بعد قابل استفاده نیست و مجددا باید درخواست بدید که مشکلی که اکنون من باهاش گریبانگیر هستم پیدا میکنید .

با احترام
    سامان

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    Engineer

سلام دوستان

با آفر کاندیشنال به زبان ویزای سابکلس 574 میدن ؟ کسی گرفته؟

Junior Member

سلام
    کسی میدونه که امکان تغییر COE در حین پروسه بررسی ویزا وجود داره یا نه؟
    ممنون

Member
    رشته و دانشگاه
    UNSW

با سلام

دوستان من میخوام واسه دانشگاه UNSW هزینه تحصیلمو حواله کنم صرافی هم از من اطلاعات بانکی میخواد
    کسی میدونه باید چیکار کنم؟

Junior Member

سلام خدمت دوستان
    من به تازگی از ملبورن پذیرش گرفتم
    ببخشید یه سوال داشتم که لطف می کنید اگر جواب بدین. دانشگاه برای صدور COE از من کپی پاسپورت و چند فرم رو خواسته. باید مدارک رو حتما با پست ارسال کنم؟ یا میشه اسکنشون کنم و بعد بهشون ایمیل کنم؟؟

با تشکر

ApplyAbroad Senior Veteran

رشته و دانشگاه
    مهندسی مواد، دانشگاه شریف

نقل قول نوشته اصلی توسط yahagh نمایش پست ها
    سلام خدمت دوستان
    من به تازگی از ملبورن پذیرش گرفتم
    ببخشید یه سوال داشتم که لطف می کنید اگر جواب بدین. دانشگاه برای صدور COE از من کپی پاسپورت و چند فرم رو خواسته. باید مدارک رو حتما با پست ارسال کنم؟ یا میشه اسکنشون کنم و بعد بهشون ایمیل کنم؟؟

با تشکر
    سلام دوست عزیز
    تبریک میگم. باید ببینید مقرراتشون چیه من و خیلی از دوستان اسکن کردیم و ایمیل کردیم برای دانشگاه هامون. شما ابتدا ایمیل کنین اگر تو سایت خود دانشگاه ننوشته چیکار کنین. اگر قبول نکردن خودشون میگن پست کنین.

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)