صفحه 17 از 18 نخستنخست ... 789101112131415161718 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 161 تا 170 , از مجموع 174

موضوع: مجوز الکترونیکی ثبت نام دانشگاه (eCoE) و مسائل مرتبط

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    Chem Eng--Sharif

پیش فرض پاسخ : مجوز الکترونیکی ثبت نام دانشگاه (eCoE) و مسائل مرتبط

سلام. متاسفانه درخواست ویزای بنده بعد از بیست روز ریجکت شد چون آفیسر قانع نشد که بعد از اتمام تحصیل به ایران برمیگردم هرچند که میتونستم دو سه تا دلیل موثق واسه برگشت ذکر کنم ولی متاسفانه اس او پی و خوبی ننوشته بودم. فول فاند پی اچ دی بودم از یه دانشگاه نسبتا خوب و بعد از ریجکت شدن ویزا درخواست سی او ای جدید دادم تا دوباره واسه ویزا اقدام کنم اما دانشگاه هم آفرم و لغو کرد (به نظر میرسه این قضیه لغو آفر بعد از ریجکت شدن ویزا تو اغلب دانشگاه های استرالیا مرسوم هست). دوستان دقت کنید که ما ایرانی ها متاسفانه باید در اس او پی ثابت کنیم که فقط و فقط به قصد تحصیل میخواهیم برویم و بعد از اتمام تحصیل برمیگردیم. این موارد رو با چند دلیل قانع کننده توضیح بدین و حتما یک نمونه اس او پی موفق رو گیر بیارین بخونین. الان قصد دارم واسه سه دانشگاه دیگه تو استرالیا اقدام کنم و فقط از یه چیز میترسم اون هم سی او ای هست.شنیدم که دانشگاه ها سی او ای رو از دولت میگیرن میترسم اگه دانشگاه بعدی هم بفهمه ویزام یه بار ریجکت بهم سی او ای نده. دوستان اگه اطلاعاتی تو این زمینه دارن ممنون میشم اگه راهنماییم کنن.

Junior Member

سلام به همه دوستان
    من یه سوال پیش پا افتاده دارم ولی نه تو سایت دانشگاه و نه اینجا جوابمو پیدا نکردم.
    میخاستم بدونم که وقتی که آفر رو اکسپت می کنیم بعدش باید فقط منتظر بمونیم تا eCoE بفرستن واسمون؟ یا باید کاری کنیم؟
    ممنون میشم اگه کسی بتونه راهنماییم کنه.

ApplyAbroad Senior Veteran

رشته و دانشگاه
    مهندسی مواد، دانشگاه شریف

نقل قول نوشته اصلی توسط Celline نمایش پست ها
    سلام به همه دوستان
    من یه سوال پیش پا افتاده دارم ولی نه تو سایت دانشگاه و نه اینجا جوابمو پیدا نکردم.
    میخاستم بدونم که وقتی که آفر رو اکسپت می کنیم بعدش باید فقط منتظر بمونیم تا eCoE بفرستن واسمون؟ یا باید کاری کنیم؟
    ممنون میشم اگه کسی بتونه راهنماییم کنه.
    سلام دوست عزیز شما وقتی آفر رو اکسپت میکنی یک سری هزینه هایی که تو آفر مشخص شده مثل بیمه رو باید بپردازید و بعد COE صادر میشه واستون و اگر بورس شما تمام هزینه ها رو کاور می کنه دیگه نیاز به پرداختی نیست و COE صادر میشه واستون.

Junior Member

با سلام خدمت دوستان
    ببخشید بنده از دانشگاه ملبورن پذیرش گرفتم و اونا گفتند باید تا 1 آگوست کپی پاسپورت و چندتا فرم رو براشون ارسال کنم. متاسفانه الان درگیر سربازی هستم و فکر نکنم بتونم تا اون موقع پاسپورتم رو بفرستم اما یک ماه دیگه احتمالا می تونم بفرستم. به نظر شما دانشگاه قبول می کنه بهم وقت بده؟ یا حتما باید تا 1 آگوست پاسپورت رو بفرستم. در ضمن به نظر شما من باید با کی مکاتبه کنم؟ با graduate office یا استادم یا ....؟!؟!

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    ادبیات انگلیسی

نقل قول نوشته اصلی توسط mrardani نمایش پست ها
    سلام دوست عزیز شما وقتی آفر رو اکسپت میکنی یک سری هزینه هایی که تو آفر مشخص شده مثل بیمه رو باید بپردازید و بعد COE صادر میشه واستون و اگر بورس شما تمام هزینه ها رو کاور می کنه دیگه نیاز به پرداختی نیست و COE صادر میشه واستون.
    دوستان من بیمه رو پرداخت نکردم ولی دانشگاه برای من coe صادر کرده! بورس من بیمه رو تقبل نمی کنه.

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    ادبیات انگلیسی

نقل قول نوشته اصلی توسط nazimasih نمایش پست ها
    خیلی ممنون.
    من هم نامه اجازه ثبت نام رو گرفتم. بله همونطور که در آفر گفته شده اول باید بیمه سال آخر رو واریز و به همراه فرم اکسپت برای دانشگاه بفرستیم تا فرم رو برامون بفرستند.
    پس چرا دانشگاه به من coe داده ولی من هنوز بیمه مو ندادم؟؟ بورس من بیمه رو نمی ده.

نقل قول نوشته اصلی توسط geranmayeh نمایش پست ها
    با سلام خدمت دوستان
    نمیدونم اینکه میگندانشگاه­های استرالیا از یک سیستم یکپارچه برای صدور CoE استفاده می­کنند و به این ترتیب امکان این که دو دانشگاه مختلف به طور همزمان برای یک شخص CoE صادر کنند وجود ندارد درست است یا نه؟ یعنی نمیشه از چند دانشگاه CoE گرفت بعد انتخاب کرد و با یکیشون برای سفارت اقدام کرد؟؟؟ یا نمیشه از یه دانشگاه نقدا CoE گرفت بعد که جواب دانشگاههای دیگه اومد بشه اولی رو کنسل کرد و از دانشگاه دوکی درخواست CoE کرد؟ آحخ میترسم الان درخواست CoE بدم و از دانشگاه دومی اسکالرشیپ بگیرم و دیگه نتونم برم یا اینکه CoE این دانشگاه باعث بشه دانشگاه دومی (چون مثل اینکه باهم هماهنگند) باعث از دست رفتن شانس اسکالرشیپم بشه.
    ممنون میشم راهنمایی ام کنید.
    سلام دوست عزیز ....میخواستم ببینم راه حلی برای این موضوعی که راجع به دو COE مطرح کردید، پیدا کردید؟ چون من هم دقیقا همچین شرایطی دارم که میخواهم یک COE از یک دانشگاه بگیرم و منتظر جواب بقیه دانشگاهها باشم ...

نقل قول نوشته اصلی توسط nazimasih نمایش پست ها
    سلام
    تبریک می گم دوست عزیز
    من هم منتظر فرم ecoe هستم. شما بعد از چند روز بعد از اکسپت آفر فرم رو دریافت کردید و چه تاریخی فرم رو فرستادند براتون؟

ممنون

سلام دوست عزیز ....میخواستم ببینم راه حلی برای این موضوعی که راجع به دو COE مطرح کردید، پیدا کردید؟ چون من هم دقیقا همچین شرایطی دارم که میخواهم یک COE از یک دانشگاه بگیرم و منتظر جواب بقیه دانشگاهها باشم ...

دوستان من یه مشکل واقعا جدی دارم ممنون میشم کمکم کنید.. من از یک دانشگاه تو سیدنی پذیرش فول فاند گرفتم و گفتن تا 24 نوامبر پول بیمه رو بدم و براشون بفرستم که Coe صادر بشه... از طرف دیگه از دانشگاه موناش مننظر جواب هستم و به گفته ی استادم شانس دریافت اسکالرشیپ از موناش بالای 80 درصد هستش و واقعا برام موناش همه جوره بهتره... ولی مشکل اینجاست که نتیجه اش تا اوسط دسامبر میاد... حالا من اگه coe این دانشگاه سیدنی و بگبرم و منتظر بمونم برای موناش و در صورت قبولی بخوام این coe رو کنسل کنم و درخواست از موناش بدم میشه.... اصلا میشه دو تا coe با هرکدومش خواستم برم سفارت؟....

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط arash_alizadeh نمایش پست ها
    دوستان من یه مشکل واقعا جدی دارم ممنون میشم کمکم کنید.. من از یک دانشگاه تو سیدنی پذیرش فول فاند گرفتم و گفتن تا 24 نوامبر پول بیمه رو بدم و براشون بفرستم که Coe صادر بشه... از طرف دیگه از دانشگاه موناش مننظر جواب هستم و به گفته ی استادم شانس دریافت اسکالرشیپ از موناش بالای 80 درصد هستش و واقعا برام موناش همه جوره بهتره... ولی مشکل اینجاست که نتیجه اش تا اوسط دسامبر میاد... حالا من اگه coe این دانشگاه سیدنی و بگبرم و منتظر بمونم برای موناش و در صورت قبولی بخوام این coe رو کنسل کنم و درخواست از موناش بدم میشه.... اصلا میشه دو تا coe با هرکدومش خواستم برم سفارت؟....
    بخش "مسائل مرتبط با تعویض و یا تغییر دانشگاه در استرالیا" را بخونید. دوستانی بودند که مشابه شما اول با یک CoE اقدام برای دریافت ویزا کردند و بعد تغییر دادند. البته خیلی سرراست نیست. چون دانشگاه شما تغییر می کند، در روند دریافت ویزا تاثیر داره. توصیه با سفارت استرالیا هم تماس بگیرید برای کسب اطلاعات بیشتر

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)