صفحه 18 از 18 نخستنخست ... 89101112131415161718
نمایش نتایج: از شماره 171 تا 174 , از مجموع 174

موضوع: مجوز الکترونیکی ثبت نام دانشگاه (eCoE) و مسائل مرتبط

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    ادبیات انگلیسی

پیش فرض پاسخ : مجوز الکترونیکی ثبت نام دانشگاه (eCoE) و مسائل مرتبط

نقل قول نوشته اصلی توسط arash_alizadeh نمایش پست ها
    سلام دوست عزیز ....میخواستم ببینم راه حلی برای این موضوعی که راجع به دو COE مطرح کردید، پیدا کردید؟ چون من هم دقیقا همچین شرایطی دارم که میخواهم یک COE از یک دانشگاه بگیرم و منتظر جواب بقیه دانشگاهها باشم ...
    دوستان در مورد coe به چه نتیجه ای رسیدید؟ دانشگاع نیو سات ولز برام coe صادر کرده ولی من هنوز برای ویزا اقدام نکردم. میتونم کنسلش کنم و coe دانشگاه. Anu رو درخواست بدم؟

Junior Member

سلام
    یک سئوال درباره ی چگونگی ارسال COE جدید به اداره مهاجرت داشتم. زمانی که ویزا تا موقع شروع دوره وضعیتش مشخص نمیشه باید از دانشگاه یک COE دیگه گرفت با تاریخ جدید دوره. حالا سئوال من اینه که چجوری اینو واسه سفارت و اداره مهاجرت ارسال کرد؟ آیا از همون سایتی که درخواست ویزا رو سابمیت کردیم میتونیم این کارو انجام بدیم یا خیر؟ اگر از همون سایت (ایمی اکانت) باید انجام داد تو کدوم بخش باید اپلود کرد (آیا تو قسمت Attach documents یا Notification of changes in circumstance << Update us باید COE جدید رو فرستاد)؟ در حیk پر کردن صفحات مختلف سابمیت اپلیکیشن یه بخشی بود که تاریخ شروع دوره را از ما میخاست الان دیگه به اون تاریخ دسترسی نداریم برای تغییر دادنش. آیا باید یه جوری به اداره اطلاع بدیم یا فقط آپلود COE جدید در سایت ایمی اکانت کافی هست؟

با تشکر فراون از راهنمایی دوستان

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    MS . NANOTECHNOLOGY , POLITECNICO DI MILANO/ material eng - shiraz(pahlavi) Bs

دوستان من از دانشگاه ادلاید پذیرش دکتری با فاند گرفتم،ولی تاریخ شروع تحصیل اخر اپریل هست، خواستم بدونم اگر تا این تاریخ ویزا نرسه، وضعیت بورس ام چی میشه؟ از بین میرود یا میشه مثلا چند هفته اکستنشن زد تا ویزا بیاد؟

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط anitazadmc نمایش پست ها
    دوستان در مورد coe به چه نتیجه ای رسیدید؟ دانشگاع نیو سات ولز برام coe صادر کرده ولی من هنوز برای ویزا اقدام نکردم. میتونم کنسلش کنم و coe دانشگاه. Anu رو درخواست بدم؟

سلام دوست عزیز.
    من هم همین مشکل شما رو دارم آیا به نتیجه ای رسیدید ؟

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)