صفحه 5 از 18 نخستنخست 123456789101112131415 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 41 تا 50 , از مجموع 174

موضوع: مجوز الکترونیکی ثبت نام دانشگاه (eCoE) و مسائل مرتبط

Junior Member

پیش فرض پاسخ : eCoE

من یک admission offer همراه با بورس دارم. منتهی چون دورم یک مقدار خاص هستش ( مدیریت و پرورش اسب) و همه کارهاشو خودم کردم می خوام اگه ممکنه یک نفر راهنماییم کنه که چه مواردی دقیقا توی این نامه باید وجود داشته باشه تا سفارت اون رو برای لاج قبول کنه. از دوستان اگر کسی اطلاعات داره لطفا من رو راهنمایی کنه. یا اینکه اگر کسی نمونه admission offer داره خیلی خیلی مممنون می شم اگه بتونه برام بفرسته که ببینم چه جوریه.

Junior Member

با سلام؛
    من جهت ادامه تحصیل در مقطع دکترا admission offer گرفتم. دانشگاه از من خواست تا مدارک دانشگاهی را بفرستم. من هم این کار را 3 هفته پیش انجام دادم. بعد از اطمینان از رسیدن مدارک سوال کردم که می توانم برای ویزا اقدام نمایم گفتند COE هنوز آماده نشده و Enrollment در حال پردازش است و توصیه کردند تا آماده شدن آن صبر کنم. در صورتی که من تمام مدارک ویزا را آماده و از سفارت برای Lodge مدارک وقت گرفتم. پیشنهاد می کنید مدارک را به سفارت با همان admission offer اولیه تحویل دهم. از سوی دیگر در همان نامه اولیه میزان بورس و بیمه ذکر شده است.

Junior Member

با سلام؛
    سفارت استرالیا پس از گرفتن وقت ملاقات این آیتم رو قرار داده که می توان مدارک را با پست ارسال کرد. از آن جا که اصل مدارک را نمی توانم با پست ارسال کنم و زمان ملاقات 30 نوامبر داده شده و برای من که کلاس ها از 28 فوریه شروع می شه خیلی دیر به نظر می رسه، به نظرتون چه کار کنم. کی از من اصل مدارک مانند اصل پاسپورت یا مدرک دانشگاه را می خواهند؟

دوستان سلام، در نامه بورسيه دانشگاه، براي صدور eCOE، از من مورد خواسته شده تا (A certified or original copy of academic transcript) را براي دانشگاه ارسال كنم. من مدرك فوق‌ليسانسم موقته و مهر وزارت امور خارجه روش نمي‌زنن. آيا فقط مهر مترجم رسمي و مهر دادگستري بر روي ترجمه مدارك كافيه؟

اگر ریز نمراتت رو با مهر دانشگاه واسشون بفرستی ازت قبول می‌کنن (حتی نیازی به ارسال ترجمه‌ی مدرک موقت هم نیست). اگر از دانشگاههایی هستی که خودشون ریز نمره‌ی انگلیسی میدن (مثل شریف، تهران، امیرکبیر، ...) همون رو واسشون ارسال کنی کافیه. من خودم همین کار رو کردم و هیچ ایرادی هم نگرفتن!

نقل قول نوشته اصلی توسط alireza123456 نمایش پست ها
    دوستان سلام، در نامه بورسيه دانشگاه، براي صدور eCOE، از من مورد خواسته شده تا (A certified or original copy of academic transcript) را براي دانشگاه ارسال كنم. من مدرك فوق‌ليسانسم موقته و مهر وزارت امور خارجه روش نمي‌زنن. آيا فقط مهر مترجم رسمي و مهر دادگستري بر روي ترجمه مدارك كافيه؟

Junior Member

سلام من الان یک ایمیل گرفتم نوشته سفارت نیاز بهAddendum to 157Aدارد و باید ارسال کنم می شود دقیقا راهنماییی کنید باید چه کار کنم چون من فرم 157a را قبلا ارسال کرده بودمممنون

آقا من شهریه دانشگاه و پول بیمه رو ریختم ولی از شروع ترم 3-4 روز میگذره احتمالش هست Ecoe ندن یا گیر بدن؟ سفارت عمان گفت Coe رو که بفرستی سریع ویزا صادر میشه

دوست عزیز فایل Addendum 157A واست تو همون ایمیل Attach شده . باید اونو امضا کنی اسکن کنی و بفرستی

Member
    رشته و دانشگاه
    DOCTOR OF VETERINARY MEDICINE

نقل قول نوشته اصلی توسط white نمایش پست ها
    سلام من الان یک ایمیل گرفتم نوشته سفارت نیاز بهAddendum to 157Aدارد و باید ارسال کنم می شود دقیقا راهنماییی کنید باید چه کار کنم چون من فرم 157a را قبلا ارسال کرده بودمممنون
    فرمش اگر همراه با ایمیلت اتچ نشده توی لیست فرم ها توی سفارت هست. یه برگه که اصلاحات رو توضیح میده. اونو پرینت میگیری. امضا میکنی با تاریخ. بعد هم اسکن میکنی و واسشون ای میل میکنی!!!!!!

Senior Member

سلام
    نمیدونم سوالم واقعا به این تاپیک مربوط میشه یا نه اگه مشکلی داشت منتقل کنید لطفا
    من دارم برای دانشگاه هزینه مربوط به ترم اول و بیمه رو میفرستم که برام coe رو بفرستند ولی اگه بهم ویزا ندند چطور میتونم پول رو پس بگیرم؟بهشون شماره حساب میدم یا خودشون به همون حسابی که براشون ارسال کرده میریزن؟چون پول رو دارم از طریق صرافی میریزم مطمئن نیستم چطوری میشه از اون طرف پول رو پس گرفت
    بعد یک مورد دیگه، توی نامه آفر نوشته اگه به صورت مستقیم(تلگرافیک) بفرستید 2 هفته طول میکشه که پول به حساب واریز بشه! این یعنی چی؟چند وقت واقعا طول میکشه؟کسی تجربه ای در این مورد داره؟

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)