صفحه 8 از 18 نخستنخست 1234567891011121314151617 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 71 تا 80 , از مجموع 174

موضوع: مجوز الکترونیکی ثبت نام دانشگاه (eCoE) و مسائل مرتبط

Junior Member

پیش فرض پاسخ : eCoE

COE همون eCOE هست یافرق داره؟ برای شامل شدن در روال استریم لاین، کدوم لازمه؟ دانشگاه پست می کنه یا ایمیل می کنه؟ می شه توضیح بدید لطفا؟

Member m_qashqai آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Earth and planetary sciences, Macquarie University

بچه ها با COE چقدر پروسه ویزا طول میکشه؟
    God does not play dice
    Albert Einstein

Member alihagh آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Mechanical Engineering-The Univerity of Melbourne

سلام دوستان
    من CoE ام واسه 31 آگوست بوده ولی بلیطم واسه 4 سپتامبر هستش و من فردا پرواز دارم از تهران به ملبورن و روز 5 سپتامبر میرسم ملبورن (ان شاالله).
    امروز یک ایمیل از دانشگاه ملبورن بهم زدند که شما چون شروع دوره دکترات 31 آگوست بوده وشما تا الان نیومدیو تا 3 روز دیگه فرصت دارید که وضعیت خود را مشخص کنید واگر این کار رو نکنید ویزای دانشجویی شما احتملا لغو می شه.
    آیا کسی این مشکل رو داشته؟ لطفا راهنمایی کنید؟
    البته من قبلا به اداره بورس دانشگاه ملبورن اطلاع داده بودم که شروع دوره ام رو از 31 آگوست به 11 سپتامبر تغییر بده واونها هم چند فته قبل این کار کردند وگفتند اوکی مشکلی نیست..
    منتظر راهنمایی شما دوستان
    ممنون

نقل قول نوشته اصلی توسط alihagh نمایش پست ها
    سلام دوستان
    من CoE ام واسه 31 آگوست بوده ولی بلیطم واسه 4 سپتامبر هستش و من فردا پرواز دارم از تهران به ملبورن و روز 5 سپتامبر میرسم ملبورن (ان شاالله).
    امروز یک ایمیل از دانشگاه ملبورن بهم زدند که شما چون شروع دوره دکترات 31 آگوست بوده وشما تا الان نیومدیو تا 3 روز دیگه فرصت دارید که وضعیت خود را مشخص کنید واگر این کار رو نکنید ویزای دانشجویی شما احتملا لغو می شه.
    آیا کسی این مشکل رو داشته؟ لطفا راهنمایی کنید؟
    البته من قبلا به اداره بورس دانشگاه ملبورن اطلاع داده بودم که شروع دوره ام رو از 31 آگوست به 11 سپتامبر تغییر بده واونها هم چند فته قبل این کار کردند وگفتند اوکی مشکلی نیست..
    منتظر راهنمایی شما دوستان
    ممنون
    واسه یکی از بچه ها هم اینجوزی شده بود! فقط کافیه یه ایمیل به استادتون بزنید و ایمیل ادمیژن رو فوروارد کنید و بگین که کی می رسین! استادتون هم یه ایمیل رسمی می زنه به ادمیژن آقیس و جل می شه!
    چون اداره بورس از ادمیژ ن جداست! اونا نمی دونند که شما تاریخ شروع رو یه 11 سپتامبر تغییر دادین
    نگران نباشین کاری نداره حل میشه

Junior Member

دوستان می خواستم بدونم که برای ارایه coe به سفارت باید شهریه یک ترم را داد یا کل سال؟ (master by course work at Queensland Utiversity of Technology)

Member
    رشته و دانشگاه
    Chemical Engineering, University of Tehran

سلام دوستان
    چقدر طول میکشه تا COE بیاد. من Scholarship گرفتم برا ژانویه 2013 پذیرش دارم منتها بعد از 13 روز هنوز خبری از COE نشده . حتی به International Office هم email زدم ولی تا الان جواب ندادن. یکم مشکوک نیست. نپیچونده باشن ما را؟ البته میدونم اینا کارشون درسته و از این حرفا؟ ولی خوب حداقل جوراب ایمیلا بدن دیگه. ممنون بشم اگه کسی اطلاعاتی راجع به مدت زمان لازم برا صدور COE داره share کنه

Member
    رشته و دانشگاه
    Mechanical Engineering

نقل قول نوشته اصلی توسط mohammad_r نمایش پست ها
    سلام دوستان
    چقدر طول میکشه تا COE بیاد. من Scholarship گرفتم برا ژانویه 2013 پذیرش دارم منتها بعد از 13 روز هنوز خبری از COE نشده . حتی به International Office هم email زدم ولی تا الان جواب ندادن. یکم مشکوک نیست. نپیچونده باشن ما را؟ البته میدونم اینا کارشون درسته و از این حرفا؟ ولی خوب حداقل جوراب ایمیلا بدن دیگه. ممنون بشم اگه کسی اطلاعاتی راجع به مدت زمان لازم برا صدور COE داره share کنه
    ‍COE توسط International Office‌صادر ميشه اما Graduate Research and Scholarship Office واسه شما ايميل ميكنه. صادر كردنش هم زود ميشه. البته وقتي نتايج بورس اعلام ميشه چون تعداد افراد زياد هست يك كم طول ميكشه. اما باز هم بايد زود بدن. من بار اول كه COE گرفتم يك اشتباه تو بيمه داشت و ايميل زدم و نيم ساعت بعد از ايميلم واسم فرستادن.
    دوستان دقت داشته باشيد كه توي COE بايد بيمه شما واسه PhD بايد 4سال و 6 ماه رد بشه واسه سفارت.

اگر زنگ هم بزني ضرر نداره. شماره دانشجوييت را بگو و زود جواب ميدن.

Member
    رشته و دانشگاه
    Deakin University-Geelong-Australia

با سلام
    یه سوال داشتم. eCoE اول به ما ارسال میشه بعد میره سفارت؟ یا ما باید ببریم؟ یکی از دوستانم میگفت به ما و سفارت با هم ارسال میشه؟
    درسته؟

اینکه به سفارت ارسال میشه رو نمیدونم و راستش بر اساس یه سری چیزا میگم نه احتمالا. اما جز مدارک لازم و ضروری برای اپلای ویزا coe هست! شما باید ببرین. حالا اینکه دیگه به اونا بدهند یا ندهند فرقی که واسه ماها نمیکنه. چون در هر صورت ما باید ببریم بدیم سفارت یا توی مدارک پست کنیم

Junior Member

COE من همون روز که رسید پول بیمه رو واسه دانشگاه فرستادم واسم ارسال شد (همین امروز). اما مشکلی که داره اینه که توش tuition award رو نوشته، اما چیزی در مورد living allowance ننوشته. نامه بورس living allowance قبلا برام فرستاده شده. می خوام بدونم آیا توی COE هم باید در مورد living allowance بنویسن یا نه؟

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)