صفحه 9 از 18 نخستنخست 123456789101112131415161718 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 81 تا 90 , از مجموع 174

موضوع: مجوز الکترونیکی ثبت نام دانشگاه (eCoE) و مسائل مرتبط

پیش فرض پاسخ : Streamlined visa processing

با سلام
    من استرالیا هستم با ویزای توریستی و اینجا اقدام کردم و پذیرش و بورس گرفتم، به من گفتن که واسه ویزا باید COE ببرم. ضمن اینکه خودم با immigration تماس گرفتم گفتن که من 2 محسوب می شم دکترای بای ریسرچ!
    البته نمیدونم که مدارکم رو قبول بکنن که از همین جا واسه ویزا اقدام کنم یا اینکه نه؟ اما میخوام هفته بعد برم ببینم چی می شه :-)

Junior Member

پیش فرض پاسخ : eCoE

سلام
    از سفارت عمان به من ايميل زدن كه coe رو مي خوان، اين يعني اينكه من بايد همين الان 50 مليون واسشون حواله كنم، اگه به من ويزا ندن اين مبلغ قابل استرداد است؟ مشكل من اينه كه مي خوام ببينم به همسرم هم ويزا مي دن يا نه چون اگه ندن منم نمي رم. نمي دونم با اين شرايط انتقال ارز چقدر منطقييه كه اين كارو انجام بدم. ممنون مي شم اگه راهنماييم كنين.

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    University of New South Wales

نقل قول نوشته اصلی توسط homa64 نمایش پست ها
    COE من همون روز که رسید پول بیمه رو واسه دانشگاه فرستادم واسم ارسال شد (همین امروز). اما مشکلی که داره اینه که توش tuition award رو نوشته، اما چیزی در مورد living allowance ننوشته. نامه بورس living allowance قبلا برام فرستاده شده. می خوام بدونم آیا توی COE هم باید در مورد living allowance بنویسن یا نه؟
    تویcoe من هم چیزی راجع به living allowamce ننوشته بود. اما پایینش نوشته بود
    comments: recicpient of IPRS
    من هم محض احتیاط برگه بورسم رو هم به سفارت دادم، یه کپی، و کسی هم دیگه چیزی بهم نگفته فعلا!

Member
    رشته و دانشگاه
    Mechanical Engineering

نقل قول نوشته اصلی توسط elham_mz_ms نمایش پست ها
    من هم محض احتیاط برگه بورسم رو هم به سفارت دادم، یه کپی، و کسی هم دیگه چیزی بهم نگفته فعلا!
    همين كه IPRS نوشته؛ كافيه.
    آنكه پرنقش زد اين دايره مينايي كس ندانست كه در گردش پرگار چه كرد

ApplyAbroad Veteran

نقل قول نوشته اصلی توسط elham_mz_ms نمایش پست ها
    نقل قول نوشته اصلی توسط iman1718 نمایش پست ها
    همين كه IPRS نوشته؛ كافيه.
    من در این مورد با کیس افیسرم تماس گرفتم.. گفتش تو COE فقط و فقط نوشته میشه که خرج تحصیل شما صفر هستش و همچنین در مورد بیمه....
    این تو نامه آفر بورسیه هست که گفته خواهد شد شما برای خرج زندگی بورس شده اید....منظور اینه که این دو مقوله از هم جداست...
    به همین علت هم COE و هم آفر بورس تون تو مدارک برای سفارت قرار بدید
    "به هوش بودم از اول که دل به کس نسپارم / شمایل تو بدید م نه عقل ماند و نه هوشم"

Junior Member

سلام دوستان. سوال اینکه اگه COE دیر صادر بشه باید چکار کرد؟ یعنی بهتره صبر کنیم تا COE بیاد بعد مدارکو پست کنیم سفارت؟ من هفت روز کاریه که منتظرم هنوز COE نیومده. هیچ ایمیل هم جواب نمیدن
    ای بی خبر بکوش که صاحب خبر شوی
    تا راهرو نباشی کی راهبر شوی

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط Judy نمایش پست ها
    سلام دوستان. سوال اینکه اگه COE دیر صادر بشه باید چکار کرد؟ یعنی بهتره صبر کنیم تا COE بیاد بعد مدارکو پست کنیم سفارت؟ من هفت روز کاریه که منتظرم هنوز COE نیومده. هیچ ایمیل هم جواب نمیدن
    دوست عزیز من تجربه ی خودمو میگم مطمئن نیستم. ولی منم قبل از تعطیلات سال نو همین مشکل شما رو داشتم و میخواستم مدارکمو بفرستم ولی CoE هنوز صادر نشده بود وقتی برای گرفتن فیش انگلیسی رفتم سفارت (در ایران) خانمی که پشت باجه بودن به من گفتن که مدارک رو با همون offer letter که داری بفرست فعلن. و منم همین کارو کردم مدارک من 27 دسامبر رسید اردن و تازه 14 ژانویه به من فایل نامبر دادن که تا اون روز CoE هم صادر شده بود و من همون روز براشون فرستادم. در مورد اینکه دانشگاه جواب ایمیلتونو نمیده هم به نظرم تماس تلفنی خیلی موثرتره اگه کسی رو اون جا دارید یا اگه خودتون میتونید باهاشون تماس بگیرید.

Junior Member

پیش فرض پاسخ : مدارک مورد نیاز سفارت استرالیا و مسائل مرتبط ( پست اول را بخوانید )

یه خبر خوب و یه خبر بد به دوستان بدم. در واقع این تجربیات چند روز گذشته من هست. باشد که مشکلات دوستان را حل کند.

1) دوستانی که COE جدید می گیرن و مثل من همزمان ویزاشون گرنت میشه اصلا نگران نباشن. من امروز به سفارت گفتم که COE تغییر کرده، و اونها گفتن وقتی به استرالیا رسیدی به نزدیکترین immigration section مراجعه کن و COE جدید رو تحویل بده.

2) و اما خبر بد. از همین امروز صبح نرخ خرید بلیط برای پروازهای خارجی شده بر اساس دلاری 3600 تومان و دیگه 2500 نیست. دقیقا تا همین دیروز 2500 بود. و این یعنی دوستانی که هنوز بلیط نگرفتن باید حدوده 2,900,000 تا 3,200,000 تومان برای بلیطشون کنار بگذارن.

موفق باشید

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    physics /sharif

با سلام
    من پذیزش کاندیشنال ( زبان ) داشتم. الان که مدرک زبان رو گرفتم(ایلتز) اسکن کردم و واسشون فرستادم ولی هنوز (بعد 2روز) چیزی نفرستادن. آیا باید مدرک زبان رو با پست می فرستادم؟

ApplyAbroad Veteran

نقل قول نوشته اصلی توسط royaa نمایش پست ها
    با سلام
    من پذیزش کاندیشنال ( زبان ) داشتم. الان که مدرک زبان رو گرفتم(ایلتز) اسکن کردم و واسشون فرستادم ولی هنوز (بعد 2روز) چیزی نفرستادن. آیا باید مدرک زبان رو با پست می فرستادم؟
    نه نیازی نیس...ما همه همین کارو کردیم.....بعد تازه امروز دوشنبه اول هفتس....فردا رو هم صبر کنید...تماس نگرفتن...زنگ بزنید....تازه یه سیستم روی خط (آنلاین) هستش که دانشگاه ها میتونن اعتبار مدرک شما رو بسنجن....پس زیاد نگران نباشید....هیچ تغییری تو پیشنهاد شما نمیو فته....فقط کلمه شرطی (کاندیشنال) حذف میشه و در قسمت شرط ها هم مینویسن ..هیچ (نیل)....بعد اگر خواستین مدارکی دیگه واسشون بفرستین....سعی کنید ساعت 12 شب به وقت تهران روزهای یکشنیه تا پنج شنبه بفرستید...تا صبح اول وقت دستشون باشه
    "به هوش بودم از اول که دل به کس نسپارم / شمایل تو بدید م نه عقل ماند و نه هوشم"

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)