صفحه 4 از 10 نخستنخست 12345678910 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 31 تا 40 , از مجموع 96

موضوع: پزشکی در کانادا

Junior Member

پیش فرض پاسخ : پزشکی در کانادا

من سوال داشتم که برای ادامه تحصیل، گرفتن تخصص در دندانپزشکی کانادا چطوره؟ میشه؟ هزینه؟ ایلات ؟ دانشگاه؟
    اصلا اینکه بین کانادا آلمان و امریکا کدوم؟
    خیلی ممنون

Senior Member
    رشته و دانشگاه
    Business PhD (OIS) - U of Alberta

سلام

من يكي از دوستام مي خواد براي رشته داروسازي تو كانادا اقدام كنه. مي خواستم ببينم داروسازي هم مثه بقيه پزشكي هاست كه به خارجي ها خيلي حال ميدن يا اينكه ميشه اونو يكاريش كرد؟ كلا اگه كسي اطلاعاتي در اين مورد داشته باشه خيلي ممنون مي شم اگه بتونه راهنماييم كنه.

پيشاپيش ممنونم

ApplyAbroad Hero moonlight آواتار ها

نقل قول نوشته اصلی توسط Hooman.hidaji نمایش پست ها
    سلام

من يكي از دوستام مي خواد براي رشته داروسازي تو كانادا اقدام كنه. مي خواستم ببينم داروسازي هم مثه بقيه پزشكي هاست كه به خارجي ها خيلي حال ميدن يا اينكه ميشه اونو يكاريش كرد؟ كلا اگه كسي اطلاعاتي در اين مورد داشته باشه خيلي ممنون مي شم اگه بتونه راهنماييم كنه.

پيشاپيش ممنونم
    دوست عزیز بهتره به هر کدام از دانشکده های داروسازی جداگانه مراجعه کنید و Requirementهاش رو بخونید.به عنوان مثال برای مکگیل:
    http://www.medicine.mcgill.ca/Pharma/
    http://www.medicine.mcgill.ca/Pharma...adteaching.htm

Junior Member

سلام.میخواستم ببینم ایا امکان گرفتن پذیرش برای تخصصهای دندانپزشکی بصورت full fund هست یا نه؟در غیر اینصورت در چه رشته هایی میتوان با گرفتن full fund ادامه تحصیل داد؟

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط moonlight نمایش پست ها
    x
    میخواستم بدونم اگه خودت واسه دندون داری apply مینکی

نقل قول نوشته اصلی توسط AzadBoy نمایش پست ها
    من سوال داشتم که برای ادامه تحصیل، گرفتن تخصص در دندانپزشکی کانادا چطوره؟ میشه؟ هزینه؟ ایلات ؟ دانشگاه؟
    اصلا اینکه بین کانادا آلمان و امریکا کدوم؟
    خیلی ممنون
    من شنیدم که آلمان مدرسه دندون که انگلیسی درس بده نداره مگه آلمانی بلد باشی ! اگه بلدی میگن مجانی هست تحصیل

نمی‌دونم جای درستی رو برای سوالم انتخاب کردم یا نه
    اما فک کنم PA‌ هم بتونه زیرمجموعه‌ی رشته‌های پزشکی طبقه بندی بشه

می‌خوام یه کم در مورد رشته‌ی Physician Assistant اطلاعات بدست بیارم... البته بعد از جستجو، یه پرسپکتیو کلی در موردش دارم که یه دوره‌ی 2 ساله‌ست و چه بحث‌هایی رو کاور می‌کنه
    اما به خصوص می‌خوام بدونم توی استان بریتیش کلمبیا دانشکده‌ی پزشکی وجود داره که این رشته رو داشته باشه؟
    چون من تنها دانشکده پزشکی رو تو این استان توی دانشگاه بریتیش کلمبیا دیدم که این رشته رو نداره
    ولی توی استان اونتاریو مثلن می‌دونم که دانشگاه مک مستر این رشته رو دار

ممنون می‌شم اگر بتونید کمی راهنمائیم کنید

Junior Member

سلام.من دارم واسه اقامت میرم کانادا تا ۲ماه دیگه و PR میگیرم.میخواستم بدونم رشته دندون اونجا چطوره و هزینشو دولت وام میده؟من که لیسانس کامپیوتر ایرانو دارم اصلا از کجا باید شروع کنم و چند سال طول میکشه؟
    سیدنی: October 2009/ فایل نامبر اول: December 2009/فایل نامبر دوم: April 2010/انتقال پرونده به ورشو: December 12 2011/تاریخ درخواست آپدیت (و اینپراسس شدن واقعی): 15 فوریه 2012 /مدیکال: 30 آپریل 2012/ پاس ریکوئست: 6 آگوست 2012 / Construction Manager

Senior Member Rarely آواتار ها

سلام دوستان
    من یک سوال داشتم که امیدوارم تاپیک رو درست انتخاب کرده باشم. ما خودمون به شکل اسکیلد ورکرز برای کانادا اقدام کرده ایم اما این سوال رو برای یکی از بستگانم می پرسم. ایشون دانشجوی سال 2 تخصص پوست هستند (تازه وارد سال 2 شده اند حدود 3 هفته است) و مبخواهند برای کانادا یا آمریکا اقدام کنند. میشه به صورت تقاضای ادامه تحصیل اقدام بکنند؟ یعنی کلا میشه برای تخصص برای کانادا یا آمریکا اقدام کرد چه دانشگاههایی رو سراغ دارید؟
    کد:3111 ارسال: 26 جون 2011 رسیدن به سنترال آفیس: 30 جون 2011 فایل نامبر: 2 سپتامبر 2011 اینپراسس: 2013 Feb 5 دریافت مدیکال از آنکارا: 8 مارچ 2013 اضافه شدن لاین مدیکال: 5 آپریل 2013پاس ریکویست: 29 نوامبر 2013 خدایا شکرت

ApplyAbroad Hero moonlight آواتار ها

نقل قول نوشته اصلی توسط Rarely نمایش پست ها
    سلام دوستان
    من یک سوال داشتم که امیدوارم تاپیک رو درست انتخاب کرده باشم. ما خودمون به شکل اسکیلد ورکرز برای کانادا اقدام کرده ایم اما این سوال رو برای یکی از بستگانم می پرسم. ایشون دانشجوی سال 2 تخصص پوست هستند (تازه وارد سال 2 شده اند حدود 3 هفته است) و مبخواهند برای کانادا یا آمریکا اقدام کنند. میشه به صورت تقاضای ادامه تحصیل اقدام بکنند؟ یعنی کلا میشه برای تخصص برای کانادا یا آمریکا اقدام کرد چه دانشگاههایی رو سراغ دارید؟
    بله میشه..اما خوب چند تا امتحان سخت باید شرکت کنند که به تاپیک امتحانات مربوطه باید مراجعه کنید.

ApplyAbroad Guru

نقل قول نوشته اصلی توسط Rarely نمایش پست ها
    سلام دوستان
    برای تخصص (رزیدنسی) احتمال میدم ویزای کار لازم باشه نه ویزای تحصیلی چون دوره تحصیلی که نیست و حقوق داره. اینطور که از یکی ار دوستان پزشکم شنیدم ورود به تخصص پوست در کانادا تقریبا غبرممکن است چون میگفت بالاترین تعداد متقاضی را دارد. امریکا ممکن است شانس داشته باشید.

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)