صفحه 8 از 10 نخستنخست 12345678910 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 71 تا 80 , از مجموع 96

موضوع: پزشکی در کانادا

Junior Member

پیش فرض پاسخ : پزشکی در کانادا

نقل قول نوشته اصلی توسط ghlobe نمایش پست ها
    در این صورت همین پست بالایی سوال شما توضیح داده شد که دانشکده های پزشکی و دندانپزشکی کانادا عموما دانشجوی بین المللی قبول نمی کنند. تاپیک را بخوانید.
    ممنون بابت راهنمایی.یک نفر به من گفت اول باید بری یه کالج عمومی لیسانس روانشناسی یا علوم تجربی بگیری بعد امتحان بدی,این کالج ها هم جز دانشکده پزشکی محسوب میشن؟

ApplyAbroad Guru

نقل قول نوشته اصلی توسط eli1001 نمایش پست ها
    ممنون بابت راهنمایی.یک نفر به من گفت اول باید بری یه کالج عمومی لیسانس روانشناسی یا علوم تجربی بگیری بعد امتحان بدی,این کالج ها هم جز دانشکده پزشکی محسوب میشن؟
    خیر. لازم نیست حتما این رشته ها باشد ولی باید دروس پیش نیاز لازمه را در دوره لیسانس گذرانده باشید. ولی باز بعد از گرفتن لیسانس برای ورود به دانشکده پزشکی یا دندانپزشکی باید اقامت دائم کانادا را گرفته باشید.
    در ضمن کانادا چیزی بنام کالج عمومی ندارد. آن مال امریکاست. در کانادا باید دانشگاه بروید.

نقل قول نوشته اصلی توسط ghlobe نمایش پست ها
    تا جایی که اطلاع دارم لیسانس زیست تون رو قبول میکنند ولی با صرف امتحان MCAT نمیتونید پزشکی شروع کنید. بعد از امتحان تازه باید پذیرش بگیرید که خودش خیلی رقابتی یه. پسر یکی از دوستان من که سیتیزن کاناداست با معدل 3.9 دانشگاه تورنتو و نمره 39 MCAT (از 45) نتونست از هیچ دانشگاهی در انتاریو پذیرش پزشکی بگیره. اگر قصدتون ادامه تحصیل پزشکی یه سعی کنید در ایالتهای کوچکتر کانادا لند کنید که برای افراد مقیم خودشون اولویت هایی میگذارند.

اطلاعات MCAT رو روی ویکیپیدیا میتونید پیدا کنید:
    http://en.wikipedia.org/wiki/Medical...Admission_Test

در ضمن دوره پزشکی عمومی 4 ساله (بعد از لیسانس) و بعد از اون هم سه سال تخصص پزشک خانواده باید بگیرید تا بتونید مطب بزنید.
    سلام، ببخید میخواستم ببینم چرا با همچین رزومه ای نتونستن پذیرش بگیرند؟ پس به کی پذیرش میدن؟ الان دو سال از پستتون میگذره، میدونید آخر چکار کردن؟

ApplyAbroad Guru

نقل قول نوشته اصلی توسط negiiinb نمایش پست ها
    سلام، ببخید میخواستم ببینم چرا با همچین رزومه ای نتونستن پذیرش بگیرند؟ پس به کی پذیرش میدن؟ الان دو سال از پستتون میگذره، میدونید آخر چکار کردن؟
    ظرفیت پذیرش پزشکی محدود است و در انتاریو بخصوص محدود به ساکنین همین استان نیست (برخلاف استانهای دیگر) در نتیجه تعداد اپلیکیشن های قوی زیاد است و افراد بهتری پذیرش میشوند. ایشان سال بعد موفق شد از دانشگاه یک استان دیگر پذیرش بگیره.

سلام
    میخواستم بدونم چطوری میشه برای پزشکی کانادا اقدام کرد؟؟ من دیپلم تجربی دارم و معدلمم هم بالای 19 هست ولی از نظر زبان به شدت مشکل دارم

ApplyAbroad Guru

نقل قول نوشته اصلی توسط mohammad_98 نمایش پست ها
    سلام
    میخواستم بدونم چطوری میشه برای پزشکی کانادا اقدام کرد؟؟ من دیپلم تجربی دارم و معدلمم هم بالای 19 هست ولی از نظر زبان به شدت مشکل دارم
    دوست من همین تاپیک را بخوانید توضیح داده شده که امکانش نیست.

اگر کسی 500.000 دلار داشته باشدد آیا آمکان دارد در کاناد یک کلینیک رادیولوژی تاسیس کند یا با پزشکی شریک شود؟ و از این طریق این سرمایه گذاری امرار معاش کند؟؟؟
    حضرت خیام:
    آن مایه ز دنیا که خوری یا پوشی معذوری اگر در طلبش میکوشی
    باقی همه رایگان نیرزد هشدارتا عمر گرانبها بدان نفروشی

Junior Member

سلام به همگی
    کسی اطلاعی از تحصیل رشته پرستاری داره ؟؟
    البته خانم من در ایران پزشکی خونده.

سوالی در مورد ویزا دارم که به پزشکی مربوطه.
    برای یک دوره یک ماهه observership برای کانادا خانمی اقدام کنه. آیا به فرزند(زیر ده سال) و مادرش هم ویزا میدن برای این مدت؟ برای نگهداری از فرزندش؟
    اگر سوالم به این گروه مربوط نیست، جایی که می تونند به سوالم کمک کنند را ممنون میشم بهم بگید.

متشکر
    بر قله‌هاي دور ....، جايي نوشته‌اند: "اينجا سراي توست....."

ApplyAbroad Guru

نقل قول نوشته اصلی توسط yaaraan نمایش پست ها
    سوالی در مورد ویزا دارم که به پزشکی مربوطه.
    برای یک دوره یک ماهه observership برای کانادا خانمی اقدام کنه. آیا به فرزند(زیر ده سال) و مادرش هم ویزا میدن برای این مدت؟ برای نگهداری از فرزندش؟
    اگر سوالم به این گروه مربوط نیست، جایی که می تونند به سوالم کمک کنند را ممنون میشم بهم بگید.

متشکر
    روی تاپیک ویزای کانادا باید سوال کنید. به بچه ممکنه ویزا بدهند ولی به مادر نه. مادر باید جداگانه برای ویزای توریستی اقدام کنه. ضمن اینکه برای سفارت همراه بردن بچه برای این مدت کوتاه ممکنه ایجاد سوال کنه.

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)