صفحه 4 از 11 نخستنخست 1234567891011 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 31 تا 40 , از مجموع 105

موضوع: امکان درخواست Green Card در حین تحصیل

پیش فرض پاسخ : امکان درخواست Green Card در حین تحصیل

سلام.

زمان دوره دکتری در فرایند پیدا کردن کار و بعد هم درخواست برای گرین کارت تأثیری داره؟
    استادم بهم گفته که میتونم 3 ساله تموم کنم. خودمم دوست دارم زود شرش کم بشه!
    اینکه 3 سال تحصیل کنم برای دکتری به جای 5 سال نکته منفی حساب نمیشه؟

یا اینکه بهتره طولش بدم؟

ممنون

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    Master of IT

با سلام
    من الان دانشجوی فوق توی AU هستم
    شرایط درسی من بد نیست مثلا حدود 14 تا مقاله IEEE دارم
    می خوایم برای دکترا اقدام کنم ولی نمی دونم آیا در همین استرالیا بمونم یا برم آمریکا.
    مسلما اگه در استرالیا بمونم شرایط اقامت اینجام خبیلی راحتتره ولی می ترسم برم آمریکا و اقامت استرالیا رو هم نتونم بگیرم..چون اینجا حتی اگه بعد فوق بتونم PR بگیرم .باز باید حتما دو سال در 5 سال در استرالیا باشم تا PR باقی بمونه..
    به نظر شما راه عاقلانه چیه؟
    آیا AU رو ول کنم برم دکترا آمریکا یا تو استرالیا دکترا رو تموم کنم بعد اقدام کنم برای آمریکا؟

آيا در زماني كه منتظر كليرنس هستن يا رفتن امريكا توي امريكا مشغول تحصيل شدن،‌ ميتونن از طريق لاتاري براي گرين كارت ثبت نام كنن؟

سلام
    من هم یک سوال داشتم. می خواستم بدونم اعتبار و رنک دانشگاهی که از اون فارغ التحصیل می شیم چقدر در پیدا کردن یک شغل خوب و پروسه green card می تونه تاثیر داشته باشه؟

Member

http://www.dvlotteryapply.com/2012DV...h-F-1-Visa.php

Students applying for the DV Lottery while staying with F-1 Visa.

Students who are legally staying and studying in the U.S.A with F-1 student visa can apply for the DV Lottery if they meet the simple eligibility requirements. Because we get many quarries from those students like "I am a student in the USA with the F1 visa, can I participate in the lottery?"

To get the benefit form the winning, you must come from one eligible country.

You must have the required education/work experience.

If you are married then you must include your spouse and eligible children too with their individual image files and details.

The important thing is the duration of your F-1 student visa.

You must know that the Diversity Visa Lottery results will be available in the month of May.

Then the visa interviews and changing of status will take place from the month of October to next September.

If you have enough time and if you are a winner you can wait for your case number to be current and can contact the USCIS office to change your status to LPR status.

Other wise you can fill the visa application forms and send them back to the KCC. And go back to your country and face the interview according to your case number.

So if you are coming from an eligible country and got the required education/work experience, don't miss the opportunity to become as a U.S LPR holder. And it may lead you to your American citizenship after living there continues for certain years.

Member
    رشته و دانشگاه
    Mech. Eng.- University of Victoria

سلام دوستان. واسه گرفتن گرین کارد و سیتیزنشیپ به ترتیب باید چه مدت در آمریکا موند؟ آیا در این مدت نمی‌شه از آمریکا خارج شد؟ ممنونم.

سلام.
    به نظد شما اگه به جای دکترا برای ارشد اپلای کنیم شانسمون برای گرفتن green card بیشتر نیست؟

ApplyAbroad Hero reg2 آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Mechanical Engineering, UNC Charlotte

پیش فرض پاسخ : تمامی سوالات در مورد ویزای F1

نقل قول نوشته اصلی توسط ghlobe نمایش پست ها
    خود دانشجو هم موقتی اونجاست چطور ممکنه به والدینش اجازه اقامت دایمی بدهند؟ حتی اگر شما گرین کارت هم داشته باشید به پدر و مادرتان اجازه اقامت نمیدهند مگر بعد از یک پروسه خیلی طولانی.
    فکر میکنم گرفتن ویزای پدر و مادر هم مثل بقیه ویزاهای توریستی باشه و باید سفارت مربوطه رو راضی کنند. کانادا اخیرا برای پدر و مادرها یک نوع ویزای جدید بنام سوپر ویزای دهساله ایجاد کرده که مخصوص کسانی است که بچه هایشان اقامت کانادا دارند ولی باز هم شامل دانشجویان خارجی نمیشه.
    1. گرفتن گرین کارت برای دانشجوها چجوریه؟ چه شرایطی داره؟
    2.. بعد اقامت دائم...اون پروسه چقدر طو میکشه تا وادین بیان؟
    I love you USA

سلام.کسی میدونه بعد از گرفتن گرین کارت چقدر طول میکشه تا citizenship بگیری ؟

Junior Member mehdi123mehdi آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Electrical Engineering

با ازدواج سه سال
    با روشهای دیگه پنج سال

نقل قول نوشته اصلی توسط mitra_ehsani نمایش پست ها
    سلام.کسی میدونه بعد از گرفتن گرین کارت چقدر طول میکشه تا citizenship بگیری ؟
    "Impossible is a word to be found only in the dictionary of fools"
    Napoleon Bonaparte

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)