صفحه 7 از 7 نخستنخست 1234567
نمایش نتایج: از شماره 61 تا 70 , از مجموع 70

موضوع: بازگشت به ایران در حین تحصیل -مسائل مرتبط و سوالات

Junior Member

پیش فرض پاسخ : for returning to Iran for a visit مشکل سربازی

اقا مطمئنی اینطوری هست؟
    یعنی اگه مثلا بعد ارشد بمونم و اقامت کاری بگیرم میتونم سربازی رو بخرم؟

Junior Member

پیش فرض پاسخ : بازگشت به ایران در حین تحصیل -مسائل مرتبط و سوالات

قانون جدید بازگشت به کشور در حین تحصیل:

هر دانشجوی مشمول می تونه ۳ بار از ایران وارد و خارج بشه به شرطی که مجموع اقامت بیشتر از ۴ ماه در ایران نباشه (در هر سال تحصیلی)

اینکه در شرایط خاص چه جوری می شه بیشتر موند اطلاعی ندارم و اگر کسی می دونه بگه.
    مدیریت گردشگری Tourism Mang، دانشگاه ایالتی پنسیلوانیا Penn State،Fall 2012. همسفرا پیغام بدن

Junior Member

سلام سخته نباشید
    بنده در این حد میدونم که میشه تو طول تحصیل 3 بار وارد ایران شد .و...
    اما میخواستم بدونم زمانی که اونا اجازه مرخصی میدن چه از طرف دانشگاه چه غیره چه زمان خاصی هست
    مثلا عید ما یا تابستون ما میشه ؟؟؟ واقعا نمیدونم

Junior Member

ببخشید منبع این قانون رو میشه اعلام کنید لطفا؟ (سایت یا سازمانی که بشه ازش پرسید)

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط mshahvali نمایش پست ها
    قانون جدید بازگشت به کشور در حین تحصیل:

هر دانشجوی مشمول می تونه ۳ بار از ایران وارد و خارج بشه به شرطی که مجموع اقامت بیشتر از ۴ ماه در ایران نباشه (در هر سال تحصیلی)

اینکه در شرایط خاص چه جوری می شه بیشتر موند اطلاعی ندارم و اگر کسی می دونه بگه.

ببخشید منبع این قانون رو میشه اعلام کنید لطفا؟ (سایت یا سازمانی که بشه ازش پرسید)

Senior Member hirt-01 آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Mining engineering, Urmia University

پیش فرض پاسخ : بازگشت به ایران در حین تحصیل -مسائل مرتبط و سوالا

الان موسم امتحانا هم هست امیدوارم کسی جواب ما رو بده!

من در حال حاضر خارج از کشور درس میخونم (مشمول هم هستم) و این تابستون میخوام یه ماه بیام ایران. تو این لینک نوشته که فقط باید برم تو اون کنسولگری/سفارت که توش تشکیل پرونده دادم، "مهر اجازه خروج دانشجویی" رو توی پاسپورتم بزنم. آیا این تنها کاری هست که باید بکنم؟ کاری دیگه باید بکنم یا نه؟

ممنون از پاسختون
    ممنونمهر اجازه خروج دانشجوئیمففهر اجازه خروج دانشجوئیمهر اجازه خروج دانشجوئی
    خوب میریم که داشته باشیم اپلای دکترا برای فال 17 یا 18
    Resume: BSc: From Urmia Uni,17.59/20; MSc GPA: From Uni of Bologna, 28.2/30; GRE(Q163/V158/AWA3) ; iBT:100 (have to take it agian!); 0 publication ; PhD Applicant

پیش فرض پاسخ : بازگشت به ایران در حین تحصیل -مسائل مرتبط و سوالا

نقل قول نوشته اصلی توسط hirt-01 نمایش پست ها
    الان موسم امتحانا هم هست امیدوارم کسی جواب ما رو بده!

من در حال حاضر خارج از کشور درس میخونم (مشمول هم هستم) و این تابستون میخوام یه ماه بیام ایران. تو این لینک نوشته که فقط باید برم تو اون کنسولگری/سفارت که توش تشکیل پرونده دادم، "مهر اجازه خروج دانشجویی" رو توی پاسپورتم بزنم. آیا این تنها کاری هست که باید بکنم؟ کاری دیگه باید بکنم یا نه؟

ممنون از پاسختون
    ممنونمهر اجازه خروج دانشجوئیمففهر اجازه خروج دانشجوئیمهر اجازه خروج دانشجوئی
    سلام ، منم برای نوروز میخوام برم ایران ، سوالم همینه !! دفعه ی قبل که رفتم ایران ، سفارت(کنسولگری) نرفتم ، و مجبور شدم برم تهران وزارت علوم و نظام وظیفه !! ایندفعه میخوام ببینم اگه فقط با کنسولگری رفتن حل میشه که دیگه تهران نرم !!

سلام دوستان.روز همگی بگیر.من فردا بلیط دارم و عازم ایرانم.گواهی اشتغال به تحصیل رسمی از طرف دانشگاه دارم.ولی به تایید سفارت ایران تو ایتالیا نرسوندم.تو ایران باید چی کار کنم؟ممنون از همگی

سلام
    من دانشجو سال 3 دکتری هستم در آمریکا. بعد از سال اول تعییر رشته دادم از رشته برق به رشته عمران. الان که میخوام تو سامانه میخک تشکیل پرونده بدم وزارت علوم مدارکمو رد میکنه چون معافیت تحصیلی که از ناجا گرفتم رشته تحصیلی رو برق زده. اینم بگم که من اطلاعاتمو تو سامانه امور دانشجویی آپدیت کردم و یکی از دوستام به امور دانشجویان رفت و پرسید و گفتن که مشکلی از طرف ما نیس و اطلاعات آپدیت شدن.
    میخواستم بپرسم کسی میدونه بعد از تغییر رشته خارج از کشور چیکار باید بکنیم برا گرفتن معافیت تحصیلی و اینکه اگه به ایران برگردیم مشکلی ایجاد نشه؟

Junior Member

دوستان ممنون میشم درباره درخواست مهر خروج کمی توضیح بدید من در انگلستان دارم تحصیل میکنم و برای تابستون میخوام برگردم ایران. سپاس.

صفحه 7 از 7 نخستنخست 1234567

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)