نمایش نتیجه های نظرسنجی ها: از چه متدي براي آموزش زبان فرانسه استفاده مي كنيد؟

رأی دهندگان
555. شما نمی توانید در این نظرسنجی رای دهید.
  • Campus

54 9.73%
  • Forum

1 0.18%
  • Connexion

51 9.19%
  • Tout va bien!

3 0.54%
  • Taxi!

55 9.91%
  • Alter ego

88 15.86%
  • CLE - progressive du français

54 9.73%
  • Reflets

130 23.42%
  • Et toi

2 0.36%
  • Festival

2 0.36%
  • Rond Point

11 1.98%
  • Café Crème

182 32.79%
  • FSI

12 2.16%
  • سایر متد ها(شامل فیلم های آموزشی، فایلهای صوتی آموزش زبان فرانسه و ...)

73 13.15%
نظرسنجی با انتخاب چندگانه
صفحه 13 از 20 نخستنخست ... 34567891011121314151617181920 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 121 تا 130 , از مجموع 200

موضوع: راهنمای جامع برای سطح فرانسه به تفکیک متد و کتاب

ApplyAbroad Guardian
    aida_11041 آواتار ها

پیش فرض پاسخ : راهنمای جامع برای سطح فرانسه به تفکیک متد و کتاب

نقل قول نوشته اصلی توسط beautiful_lie نمایش پست ها
    ممنون از توضیحات همه ی دوستان
    من کتاب کفه رو تا درس 5 با کلاس خصوصی خوندم و استادم از این جا به بعد قراره کتاب های vocab en dialogues و grammaire و communication progfressive رو کار کنه
    به نظر شما برای تدریس سر کلاس همینا کافیه یا یه کتابی مثل قفله ، تکسی ... لازمه؟
    ( فیلم و نرم افزار خودم جداگونه دارم میخونم)
    باید به سطح b1 برسم
    از طرفی نمی دونم چقدر وقت دارم تا مصاحبه
    خیلی عالیه ، اگه همشو کامل بخونی و سطحشونم intermediaire باشه حتما میتونی بی 1 بگیری
    اکثرا اینجا همه با کفه شروع کردن ، کتاب زیاد فرقی نمیکنه ، مهم اینه که یاد بگیری ، من خودمم کفه خوندم و مدرکمو گرفتم
    کتاب دیگه هم خوبه اگه خستت نکنه ، حتما هم احتیاجی هم به تدریس معلم نیست ، خودت میتونی بخونیش، من همراه کفه fsi رو هم میخوندم ، خیلی هم بهم کمک کرد
    هرچه گویی چاره دانم کرد جز تقدیر را

Senior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط aida_11041 نمایش پست ها
    خیلی عالیه ، اگه همشو کامل بخونی و سطحشونم intermediaire باشه حتما میتونی بی 1 بگیری
    اکثرا اینجا همه با کفه شروع کردن ، کتاب زیاد فرقی نمیکنه ، مهم اینه که یاد بگیری ، من خودمم کفه خوندم و مدرکمو گرفتم
    کتاب دیگه هم خوبه اگه خستت نکنه ، حتما هم احتیاجی هم به تدریس معلم نیست ، خودت میتونی بخونیش، من همراه کفه fsi رو هم میخوندم ، خیلی هم بهم کمک کرد
    میشه لطفا بگید fsi را از کجا میشه منابع اش را دانلود کرد؟

ارسال مدارک :2010/12/28 تاریخ مصاحبه و قبولی 2013
    /10/22 تحویل مدارک فدرال به سیدنی: 2013/11/01 فایل فدرال: 2013/12/17 آپدیت از پاریس: 2014/01/21 مدیکال: 2014/02/11 پراسس : 2014/02/18 مدیکال رسیو:2014/03/14 پاس ریکوئست:2014/03/17 لندینگ در مونترال:2014/05/01 رشته دیمند 16 امتیازی

ApplyAbroad Guardian
    aida_11041 آواتار ها

نقل قول نوشته اصلی توسط ashoury نمایش پست ها
    میشه لطفا بگید fsi را از کجا میشه منابع اش را دانلود کرد؟
    http://www.applyabroad.org/forum/sho...l=1#post138604

سلام
    من بايد به سطح B1 برسم ميخوام بدونم اگه کلاس فشرده 3 روز درهفته برم 6 ماهه به اين سطح ميرسم؟کلاسی که ميرم متدشalter ago تازه شروع کردم کنار ان بايد چه کتابهايي رو بخونم من در مورد فرانسه هيچ اطلاعاتی ندارم

سلام به همگی
    من تقریبا تمام صفحات این فروم رو خوندم . راستش فرانسه من صفر صفره و تازه میخایم با همسرم شروع کنیم به خوندن . من main هستم و A2 نیاز دارم .میخوام بدونم میشه با 3 تا سطح رزتا A2 گرفت؟آخه ما خیلی زمان نداریم . با یکی دوتا معلم خصوصی صحبت کردم اینجوری که بهم گفتن تقریبا 60 جلسه نیاز دارم و محاسبه کردم برای A2 باید 4 میلیون هزینه کنم که برام خیلی بالاست و تازه گفتن بعد از عید هم نرخها بالاتر میره ! بنظرتون اگه من rosseta رو شروع کنم و یک معلم معمولی(نه خیلی معروفو با تجربه) در حدی که راهنماییم کنه بگیرم که کنکسیون رو هم در کنارش تدریس کنه A2 میگیرم؟همسرم هم A1 نیاز داره . راستی امتحان TEF رو میخام بدم . با این منابعی که گفتم میشه A2 دلف ه گرفت؟ یه سوال دیگه اینکه تا سطح A2 ایشالا اگه برسم و بعد از ارسال مدارک که وقت کافی دارم میشه بدون کلاس رفتن و بصورت خودآموز با این منابعی که دوستان معرفی کردن بتونم سطح خودمو برای مصاحبه ببرم بالا یا حتمن باید معلم باشه؟ ببخشید از اینهمه سوال کردن .ممنون میشم اگه از دوستان کسی میتونه راهنماییم کنه آخه وقتم خیلی محدوده .
    ویرایش توسط radin_mim61 : February 4th, 2012 در ساعت 12:21 PM

ApplyAbroad Veteran
    arash-iran آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Physics

نقل قول نوشته اصلی توسط radin_mim61 نمایش پست ها
    سلام به همگی
    من تقریبا تمام صفحات این فروم رو خوندم . راستش فرانسه من صفر صفره و تازه میخایم با همسرم شروع کنیم به خوندن . من main هستم و A2 نیاز دارم .میخوام بدونم میشه با 3 تا سطح رزتا A2 گرفت؟آخه ما خیلی زمان نداریم . با یکی دوتا معلم خصوصی صحبت کردم اینجوری که بهم گفتن تقریبا 60 جلسه نیاز دارم و محاسبه کردم برای A2 باید 4 میلیون هزینه کنم که برام خیلی بالاست و تازه گفتن بعد از عید هم نرخها بالاتر میره ! بنظرتون اگه من rosseta رو شروع کنم و یک معلم معمولی(نه خیلی معروفو با تجربه) در حدی که راهنماییم کنه بگیرم که کنکسیون رو هم در کنارش تدریس کنه A2 میگیرم؟همسرم هم A1 نیاز داره . راستی امتحان TEF رو میخام بدم . با این منابعی که گفتم میشه A2 دلف ه گرفت؟ یه سوال دیگه اینکه تا سطح A2 ایشالا اگه برسم و بعد از ارسال مدارک که وقت کافی دارم میشه بدون کلاس رفتن و بصورت خودآموز با این منابعی که دوستان معرفی کردن بتونم سطح خودمو برای مصاحبه ببرم بالا یا حتمن باید معلم باشه؟ ببخشید از اینهمه سوال کردن .ممنون میشم اگه از دوستان کسی میتونه راهنماییم کنه آخه وقتم خیلی محدوده .
    60 جلسه و 4 میلیون برای A2؟ واقعا ملت چیکار دارن میکنن شما شک نکنین خودتون اگه حداکثر 2 یا 3 ماه وقت بذارید و منابع درستی رو انتخاب کنین(واقعا وقت بذارید) میتونید به این سطح برسید. در مورد روش های خود آموز در صفحه های قبل توضیح داده شده، میتونین یه نگاه به اونا بندازین.
    از ژرف ترین گودال ها، بلندترین ارتفاعات قله ها بر می خیزد....

نقل قول نوشته اصلی توسط arash-iran نمایش پست ها
    60 جلسه و 4 میلیون برای A2؟ واقعا ملت چیکار دارن میکنن شما شک نکنین خودتون اگه حداکثر 2 یا 3 ماه وقت بذارید و منابع درستی رو انتخاب کنین(واقعا وقت بذارید) میتونید به این سطح برسید. در مورد روش های خود آموز در صفحه های قبل توضیح داده شده، میتونین یه نگاه به اونا بندازین.
    تازه این یکی که من میگم قیمتش پایینتره یه چیزی حدود 2.300 میلیون میشه ! نظرتون رو راجع به rosseta نگفتین؟من نظرسنجی رو هم نگاه کردم کتابای کفه بیشتر از همه رای داره . کتابای کفه رو میتونم خودم بخونم بعد از اینکه کنکسیون رو خوندم؟ و اینکه ممنونم از راهنماییتون من خیلی نامید شده بودم با این قیمتها و کلن اینکه فرانسه اصلن بلد نیستم فکر نمیکردم بشه خودآموز کاری از پیش ببری .

ApplyAbroad Guardian
    aida_11041 آواتار ها

تازه این یکی که من میگم قیمتش پایینتره یه چیزی حدود 2.300 میلیون میشه ! نظرتون رو راجع به rosseta نگفتین؟من نظرسنجی رو هم نگاه کردم کتابای کفه بیشتر از همه رای داره . کتابای کفه رو میتونم خودم بخونم بعد از اینکه کنکسیون رو خوندم؟ و اینکه ممنونم از راهنماییتون من خیلی نامید شده بودم با این قیمتها و کلن اینکه فرانسه اصلن بلد نیستم فکر نمیکردم بشه خودآموز کاری از پیش ببری .
    کفه به خاطر اینکه متدی بود که تو بیشتر کلاسا تدریس میشد ، بیشترین رای رو اورده،
    هر متدی رو خوب بخونی نتیجه میگیری ،
    این که متدهای مختلفی رو بخونی هم خیلی خوبه ، مثلا همون روزتا با کنکسیون یا کفه
    خیلی ها اینجا با خودآموزی فرانسه یاد گرفتن ، مدرک هم دارن ، سرعت خوندن اینجوری خیلی بالاتر از کلاسه
    این تاپیکو ببین ، تمام متدهای زبان فرانسه با سطحشو هست ، از رو این میتونی ببینی چی بخونی
    http://www.applyabroad.org/forum/sho...AA%D8%A7%D8%A8

نقل قول نوشته اصلی توسط aida_11041 نمایش پست ها
    کفه به خاطر اینکه متدی بود که تو بیشتر کلاسا تدریس میشد ، بیشترین رای رو اورده،
    هر متدی رو خوب بخونی نتیجه میگیری ،
    این که متدهای مختلفی رو بخونی هم خیلی خوبه ، مثلا همون روزتا با کنکسیون یا کفه
    خیلی ها اینجا با خودآموزی فرانسه یاد گرفتن ، مدرک هم دارن ، سرعت خوندن اینجوری خیلی بالاتر از کلاسه
    این تاپیکو ببین ، تمام متدهای زبان فرانسه با سطحشو هست ، از رو این میتونی ببینی چی بخونی
    http://www.applyabroad.org/forum/sho...د-و-کتاب
    آره من این صفحه رو دیدم خیلی خوب بود . بازم ممنون از راهنماییتون.فقط یه چیزی . معلم اگه نداشته باشی برای تلفظ مشکل پیدا نمیکنی؟یعنی همین cd های منابعی که معرفی کردین میتونه برای تلفظ و لهجه هم کمک کنه دیگه؟البته برای اولش من میخام معلم بگیرم مثلا یه 30 جلسه که راه بیفتم در کنارش هم خودم با رزتا شروع میکنم.

ApplyAbroad Guardian
    aida_11041 آواتار ها

آره من این صفحه رو دیدم خیلی خوب بود . بازم ممنون از راهنماییتون.فقط یه چیزی . معلم اگه نداشته باشی برای تلفظ مشکل پیدا نمیکنی؟یعنی همین cd های منابعی که معرفی کردین میتونه برای تلفظ و لهجه هم کمک کنه دیگه؟البته برای اولش من میخام معلم بگیرم مثلا یه 30 جلسه که راه بیفتم در کنارش هم خودم با رزتا شروع میکنم.
    این که اولش معلم داشته باشی خیلی خوبه ، وقتی با معلم شروع میکنی ، خودخوانی خیلی آسونتر میشه، در کنار کلاسایی هم که میری میتونی کتابای دیگرو بخونی ، اما خیلی ها هم هستن که بدون معلم خوندن ، تلفظ از طریق همین منابع صوتی تصویری اصلاح میشه ، مثل همین روزتا یا میتونی fsi رو هم از همین فروم دانلود کنی
    کلا هر متدی رو که بخونی فایل های صوتی هم داره ، با توجه به اینکه معلم هم میگیری اصلا جای نگرانی نداره
    یه پیشنهاد دیگه ، در کنار کتابات حتما این دوتا کتابو هم کار کن ، این کتابا سه سطحن ، سطح ابتداییش برای شما مناسبه
    تو تاپیک منابع دانلودی میتونی پیداشون کنی
    vocabulaire progressif du francais -niveau debutant
    grammaire progressive du francais -niveau debutant

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)